Bebişlerimizin Yeni Cicileri

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 22 Mart , 2012, 13:56:31

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hamilelikte aldıklarımız var burdada doğumdan sonraki aldıklarımızı paylaşalım
açılış benden olsun, dün oğluma yeni birsürü cici aldım yeni sezon  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Aytii

aydinays

güle güle giysin alperenim. Canım bende bir sürü aldım seneye giysin diye. Bu sene hiç birşey özenmiyorum. Hep kusuyor benim oğlum. 5 dk temiz kalmaz mı ya.  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Eve gidince oğluşumun bütün yeni cicişlerinin fotoşlarını çekerim bende paylaşırım artıkın :)
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

22 Mart , 2012, 13:59:36 #3 Son düzenlenme: 22 Mart , 2012, 14:02:51 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayşem aslında büyüdükçe kusma falan bitecek sonra her dak. bişey yiyo kirleniyor
ama yinede oğlum büyüdü maşallah kıyafetler küçük kaldı artık
bende hazır indirim bulmuşken aldım,elimden acccık fırça yedim ama olsun :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bitaneside doğum günü için aldım onuda üstünde görüsünüz artık :love9:

Aytii

Ayşe o dert bendede vardı  :sad1: hergün abartısız 3 makina çalıştırıyodum

yeminle kıyafetler eskidi ozaman yıkanmaktan

nezamanki 6. ayını doldurdu 7. ayına doğru tamamen kesildi kusması çok şükür Rabbime  :amin:

bende hep tik oluyodu nezaman emse illa bi peçete tutuyodum elimde çenesinde boğazında

seninde öyle geçecek canım

2 ay sonra tamamen bitecek inşallah

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Mart , 2012, 14:05:40
Ayşe o dert bendede vardı  :sad1: hergün abartısız 3 makina çalıştırıyodum

yeminle kıyafetler eskidi ozaman yıkanmaktan

nezamanki 6. ayını doldurdu 7. ayına doğru tamamen kesildi kusması çok şükür Rabbime  :amin:

bende hep tik oluyodu nezaman emse illa bi peçete tutuyodum elimde çenesinde boğazında

seninde öyle geçecek canım

2 ay sonra tamamen bitecek inşallah

İnşallah canım, bende öyle kaç makine yıkadım. İlk zamanlar süt sarı olduğu için lekeler çıkmazdı bütün battaniyeleri falan eskidi hep. Kusan çocuk çok zor cnm ya. ayten sen kaç saatte yediriyorsun oğuzu. Biz üç saatte yediriyorduk şimdi 4 saate çıkardık. Kusması azaldı. Şimdide yeterince besleniyormu diye düşünmeye başladım.  4 saatte bir 180 cc. yiyor yeterli mi??? 5 yada 6 kez yemiş oluyor. Yani 900 ml ile 1080 ml arası yiyor yeterli mi?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

4 saat çok ya  :-\

bizimkisi 3 saat arayla duramıyor çok acıkıyor

2,5 saat arayla en fazla

miğdeleri küçük olduğundan kusuyolar biraz fazla geliyo yedikleri

büyüdükçe miğde genişliyor ya oyüzden kusmamaya başlıyolar

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 22 Mart , 2012, 14:02:17
ayşem aslında büyüdükçe kusma falan bitecek sonra her dak. bişey yiyo kirleniyor
ama yinede oğlum büyüdü maşallah kıyafetler küçük kaldı artık
bende hazır indirim bulmuşken aldım,elimden acccık fırça yedim ama olsun :)

ayyy yerim onu ben . Bende geçenlerde aldım bir sürü kıyafet yaza kadar onları giydiririm. Kıyafetleri bizimde küçüldü . Yıkandı hepsi ütülenip kaldırılcak. kardeşi olursa diye.  :k06: :k06: :k06:
bende seneye için internetten ucuz dışarıda giymek için kıyafetler aldım. Çekiyim fotoları ekliyim bende cicişleri.

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Mart , 2012, 14:13:25
4 saat çok ya  :-\

bizimkisi 3 saat arayla duramıyor çok acıkıyor

2,5 saat arayla en fazla

miğdeleri küçük olduğundan kusuyolar biraz fazla geliyo yedikleri

büyüdükçe miğde genişliyor ya oyüzden kusmamaya başlıyolar

hep 3 saat arayla besliyordum yediğinden fazlası dışarı çıkıyordu. Dündne beri 4 saat arayla denedik. Az yaparsak mamasını onada dayanamıyor basıyor çığlığı.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

AYY AYSEGULUM GULE GULE GİYSİNNN  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

teşekkür edeirim kavsercim ve dilaracım sizde ekleyin pambıkların yeni cicilerini sevelim