28 Nisan , 2024, 21:30:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebişlerimizin Yeni Cicileri

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 22 Mart , 2012, 13:56:31

« önceki - sonraki »

almila__

Aşkk

bunları şimdi çektim bi resim daha var

almila__

oyyyyy  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
paşamız ii günlerde pisletsin kirletsin eskitsin  :k06: :k06: :k06:  :nazar: :nazar:

sağlıkla sıhatle giymek nasip olur inşşş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

bu 3lü kısa kollu hiç çekerken hiç açmadım  :k06: :k06:

Aşkk

amin elifim amin cümlemizin inş  :amin: :amin: :amin: :amin:
:flowers: :flowers: :flowers:

almila__

ben bi iki daha yeni doğan alırım daha da almam heralde ceylanım yusufdan da var nasıl sa yenı doğan zıbınları tulumları falan  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
sonra buyuk alıcam kışlık falan bizimkiler kış bebesi olcak çünkü kalın kalın tulumlar falan alırım heralde 6-9 aylık  :opucuk:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
kızlar hepinizin cicileri harika güle güle kullnsın yavrularınız inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ŞULEMM CANIMMM BENİMM BAYIDIM SENİN MİNNAKLARINIIN CİCİLERİNİDEEE ÇOK GÜZELLER :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
HEPSİNİ GİYDİRMEK KISMET OLACAK İNŞALLAH HEM BEN BİLİYORUM SENİN SIPALA SÜRPRİZ YAPACAKLAR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yaf ben iki gebeşliğimdede bisürü şeyim vardı özellikle ananemim ördüğü patiler :love9: :love9: :love9:
sonra arklar almıştı bişilerr ama hepsini dağıttım kermese vs.gördükçe kötü oluyordum .ama gecen cuma pazardan bidenecik çorap aldımm saklı saklı kimseler görmesin hamiş sanırlar beni diye :love9: :love9: :love9:görmeliydiniz hafiye gibi saklanıyordummm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
minnak minnak alıcam ama artık kötü olmuyorum aksine daha mutlu oluyorum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

inş. giydirmen yakındır da ondan almışsındır ayşem  :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 21 Mart , 2013, 14:56:40
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
kızlar hepinizin cicileri harika güle güle kullnsın yavrularınız inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ŞULEMM CANIMMM BENİMM BAYIDIM SENİN MİNNAKLARINIIN CİCİLERİNİDEEE ÇOK GÜZELLER :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
HEPSİNİ GİYDİRMEK KISMET OLACAK İNŞALLAH HEM BEN BİLİYORUM SENİN SIPALA SÜRPRİZ YAPACAKLAR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yaf ben iki gebeşliğimdede bisürü şeyim vardı özellikle ananemim ördüğü patiler :love9: :love9: :love9:
sonra arklar almıştı bişilerr ama hepsini dağıttım kermese vs.gördükçe kötü oluyordum .ama gecen cuma pazardan bidenecik çorap aldımm saklı saklı kimseler görmesin hamiş sanırlar beni diye :love9: :love9: :love9:görmeliydiniz hafiye gibi saklanıyordummm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
minnak minnak alıcam ama artık kötü olmuyorum aksine daha mutlu oluyorum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah kuşum :amin: :amin: :amin: kuzum öle oluyo ilkin bakamıyon ama sonra sallamayıp görücüye bile çıkartıyom :ehi: :ehi: :ehi: hele az kaldı giymelerine kuzum al sen :love9: :love9: :amin: :amin: :opucuk:

ayy

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
hee alım öyleyse dimiii şulemmm :occasion5: :occasion5: :occasion5:
nasılca gelecek eşşoleşşek :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah elifim inşallah hamişliğinin son dönemlerindesin bol bol dua et bizim sıpacanlarmızda gelsin :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

benim bidenecik çorabım var yarın onu koyum bariii :muzz: :muzz: :ehi: :ehi:
bide arkın oğluşunun kinden alıcam onuda koyim sonra aldıkça koyarımm :ehi: :ehi: :muzz: :muzz: :muzz:
yalnız çorabımızı koyunca güülmeyin teyzeleri biraz büyük aldım SENEYEDE GİYSİN diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Kız ölme emi  :ehi: :ehi:

Benimde yazlık atletli külotlu kız takımım var hala saklıyorum bekarlıgımdan. Beri  :toothy10:

sudenaz85

ceylann almışsın canım ilk cicilerini güle güle giysin bebişin :amin: :amin:

Aşkk

sağolun kızlar  :flowers: :flowers: :flowers:
sudecim ben daha hiçbişi almadım bunlar hediye  :k06: :k06: :k06:
kendi aldıklarımı da paylaşırım inş  :amin: :amin: :amin:
şulecim ve ayşem dualarımız sizinle inş tez zaman da hayırlısıyla gelecek bebişileriniz  :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: