teyzeleri kızımda iştahsızlık başladı

Başlatan izemsevi, 22 Mart , 2012, 11:22:02

« önceki - sonraki »

tulayysl

Alıntı yapılan: KONYALI - 22 Mart , 2012, 23:54:30
kızlar zerende aynı durumda..çatlamak üzereyım...ne yapsam ne versem kilitliyor ağzını..pat elime vuruyor üzerine dökülüyor...ben ısrar edince hüngür hüngür ağlıyor..ne yapacağımı şaşırdım..sadece emıyor...ve sutumde artık ıyıce azaldı...herobaby,hip,sma mamadan sonrada sımdıde aptamılı denedım..biberondan su içmeyi seviyor...biberonu gorunce sevındı,ağzına alınca sankı zehır verıyorum içi kalkıyor mamadan napıcam ben ya :sad1: :sad1: :sad1:
demın elmayla muz ezdım onuda yemedı offffffffffff of
ferahcım zorlama. gecici bi durum bu. ben de yemiyor diye cıldırıyorum ama yapacak bişi yok. çocuk iyice tiksindi. kaşığı gorunce ağlamaya baslıyor. sabırla bekliyorum. senn yapacağın da bu. bi de bvenm kızım gecen ay onun keyfiyle beslediğim için sadece ve sadece 200 gr almıstı. buay da alacağı o. ama yapacak bişi yok. diş sıkıntısını atlatıncaya kadar beklicez

aydinays

Ayy ne kadar zor dişler ya. İnşallah kuzularımız bir an önce iştahlarına kavuşurlar.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.