16 Nisan , 2024, 12:22:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Masalkıvanc ( deniz ) Doğum yapmıss ..

Başlatan hüzünden_gelme, 20 Mart , 2012, 21:30:42

« önceki - sonraki »

aydinays

Allah yardımcın olsun. Oğlun en kısa zamanda toparlar kendini ve kucağına alırsın hasret giderirsin.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

çok geçmiş olsun.

sağlıkla oğlunuzu alıp evinize gidin inş  :amin:

gökçe58

ççok geçmiş olsun canım dualarımız seninle.

Aytii

ay canım yaa Allahım bağışlasın inşallah oğluşunu sana  :amin: :opucuk:

<<<peri masalı >>>

allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda sana bağışlar oluşunu rabbim  :amin:

sweetrose25

canım Allah yardımcın olsun bu seneki bebişler erken gelmek istiyor sanırım şerifeden sonra senin oğluşunda erkenci inş bi an önce toparlanır dualarımız seninle ve oğluşunla :amin: :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM ÇOOK GECMİŞ OLSUN ALLAH YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAHHHH  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

çok gecmiş olsun canım. rabbim korusun kuzunu. merak etme canım. 6 aylık bebekler daha dirayetli oluyorlar. inş toparlar kısa zamnda kavusursunuz canım

mutluluk

Alıntı yapılan: masalkıvanç - 20 Mart , 2012, 22:19:30
hepinize teşekkürlerrr
inşallahhh sağ salim alacağım kucağıma  :amin: :amin: :amin:siz dualarınızı eksik etmeyin

canımya çok geçmiş olsun.ikinci bebeğin mi

_inci_tanem_

Çok geçmiş olsun canım...RABBİM yardımzınız olsun  hayırlısıyla evinize gitmeyi nasip etsin.. en kısa sürede sağlıka evinize gitmek nasip olsın inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

beynâ

Allah sana bağışlasın yavrunu denizcim,hayırlı olsun doğumun... :amin: :amin: :amin:

MASAL ILGIN

herkese güzel duaları ve dilekleri için çok teşekkrüler

bu 2.ci bebeğim kızımdada aynı hastalık oldu oda 30 haftalık doğmuştu cuma gününden beri hareketleri azalmıştı cmrtesi günü hareketlerini hissetmedim içime kurt düştü hemen acile gittim iyiki gitmişim çünkü kalp atışları yavaşlamış biraz daha geç kalsam karnımda ölecekmiş

gene aynı hastalık preeklemsi bebeğe giden kan damarı tıkanmış beslenenmemiş acil ameliyata aldılar beni

ciğerleri gelişmediği için makineye bağlı yaşıyor durumu ne iyi nede kötü sadece bekliyoruzzz yapacak başka bişey yok maaleseff bol bol dua ediyoruzz sizde dualarınız eksik etmeyin lütfen

ama çok zordu benim için çünkü o anlarda kızımda yanımdaydı kuzum benim ameliyat giderken hiç istemeden gördü çok ağlamış çok üzülmüş ama şu anda ankarada anneannesinin yanında inşallah yakın zamöanda 2 çocuğumuda yanıma alacağım sağlıklı sıhhatli  :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

aminnn  :amin: :amin: :amin: Hayırlısıyla inşallah canım RABBİM gönlüne göre vesin ALLAH yavrularını sana bağışlasın inşallah  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

canim yaaa yeni gordumm sendemi dogum yaptinnn gozun aydin gecmis olsunnn
rabbim oglunu size bagislasin ins. saglikla donersiniz evinizee
kizinda erken dogmusdu ins. oglunda onun gibi direncli olur SIMSIKI tutunur hayataa :amin: :amin: :amin:

]

burcum

ALLAH paşanı da alıp evinizde kızınla eşinle huzurla yaşamak nasip etsin canım :amin: