18 Nisan , 2024, 07:24:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Masalkıvanc ( deniz ) Doğum yapmıss ..

Başlatan hüzünden_gelme, 20 Mart , 2012, 21:30:42

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Az önce konustuk da erken doğum olmus aynen şunları yazdı

erken doğum oldu cmrtsi günü hastaneye gittim kalp atışları yavaşlamış azıcık geç kalsam karnımda ölebilirmiş doğum oldu

şu anda kuvezde durumu ne iyi ne kötü solunum cihazına bağlı oğluşum bekliyoruz sadece bol bol dua ediyoruzz

kızlar sizlerde dualarınız eksik etmeyinn  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

oww hemde cok erke sanırım ya hazıran dıyoduuu  :sad1:

Allahim insallah anne babasına bagıslasınnn   :amin:

burcum

ay kıyamammm ya şerifeden sonra :y25: :caca: ALLAH ım ikisininde bebeğini annelerine bağışlasın :amin: kaç haftalıktı ki :y25: ALLAH ım sen bu yolda kimseyi yarıda bırakma :amin:

burcum

baktım şimdi profilinden 6 ay 5 günlük kuzucuk daha :y25: ALLAH ım sen ailesine bağışla rabbim :amin:

CAN TANEM

Listede doğum tarihi 21 haziran görünüyor çok minik daha rabbim anne babasına bağışlasın :amin: :amin:

MASAL ILGIN

hepinize teşekkürlerrr
inşallahhh sağ salim alacağım kucağıma  :amin: :amin: :amin:siz dualarınızı eksik etmeyin

burcum

canım ne kadar doğdu durumu nasıl? sana da dua ederiz canım bol bol kuzuna kavuş diye :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm gözünaydin sasirdim bende insallah sagliklan büyürde evine götürürsün oglusunu  :amin: :amin: anlamadim bu sene ne bu bidiklarin aceleri anam hep erken dogum oldu  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende merak ettim kac kg kac cm dogdu bide niye öyle erken geldi doktorlar ne diyo  :icon_scratch:

<<AyBüKe>>

Geçmiş olsun canım, Allah yavrunu size bağışlasın  :amin:  :opucuk:

rusta

çok geçmiş olsun allah yavrunuzu size bağışlasın :amin:

KONYALI

cnm benım ya allahım sıze bagıslasın ınsallah

ruyam616

cok gecmis olsun canim rabbim oglunuzu size bagislasin ins cabucak toparlar kendini kuzucuk :amin: :amin:

benim yakin bir arkadasim gebelik zehirlenmesinden dolayi erken dogum yapmisti 6 ay 1 haftalik dogdu bebegi ama simdi cok iyi masaallah...

moralini bozma canim ins sende yavrun saglikli bir sekilde kucagina alicaksin :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

Balböceği

gecmis olsun canim, cok cok erken dogdu degilmi  :dontknow:

Rabbim size bagislasin canim, hayirli haberlerini bekliyoruz..  :amin:

__nil__

alah yardımcınız olsun.İNş biran önce sağlıkla kavuşursunuz