ısırmayı engellemek :(((

Başlatan Dilara Ebrar, 20 Mart , 2012, 11:42:10

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

oğlumun altta sadece  2 tane dişi olmasına rağmen göğsümü felaket ısırdı.sölemesi ayıp delik oluştu.başlarda küçük bişiydi.ama emdikçe büyüyor.eşim sağ diyor ama zor oluyor artık.rahata alıştım.

alt dişlerde çıkınca galiba ucu kopacak  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

burnunu sıkıyorum ,kıçısına vuruyorum ama öle yapmam bile hoşuna gidiyor oyun sanıyor  :-\ :-\ :-\ :-\
ben nasıl unut :-\uracağım oğluşuma bu huyunu yaaa
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

<<AyBüKe>>

Ahh ahh canım kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş  :sad1:
  Bende öyleyim emiyo emiyo doymasına yakın oyun yapıyo memeyle ve feci ısırıyo  :y25:
  Diken üstünde emziriyorum inanki her seferinde yerimden zıplıyorum .
  Dediğin gibi bende azıcık sesimi yükseltiyorum oyun sanıyo sırıtıyo tekrar memeye sarılıyo napıcaz bilmem  :sad1:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 20 Mart , 2012, 11:49:26

Ahh ahh canım kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş  :sad1:
  Bende öyleyim emiyo emiyo doymasına yakın oyun yapıyo memeyle ve feci ısırıyo  :y25:
  Diken üstünde emziriyorum inanki her seferinde yerimden zıplıyorum .
  Dediğin gibi bende azıcık sesimi yükseltiyorum oyun sanıyo sırıtıyo tekrar memeye sarılıyo napıcaz bilmem  :sad1:

resmen deldi mememi yaaaa  ;D ;D ;D ;D lansinoh sürüyorum zırt pırt küçülüyor emince tekrar kocaman oluyor delik  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

°•.ℓανιηуα.•°

:cildir: :cildir: :cildir:

canım ya inanır mısın bak daha sabah da yazdım

aynı sorun bende de var

sağ göğüs ucumda delik var ve şişmiş  :sad1:

o kadar acıyor ki dokunamıyorum bile.

şimdi iş yerindeyim ama birazdan eve gidicem ve nasıl emziricem bilmiyorum

dayanılacak gibi değil.

ve resmen ısırırken gözümün içine bakıyo bi de sırıtıyo  :violent1:

aydinays

kızlar çok geçmiş olsun size.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

saol ayşecim...

eve gelince sağim dedim sütü.

kanadı göğsüm daha fena oldu. hiç ellenmiyo artık. offf başım belada...

°•.ℓανιηуα.•°

dilara  :director: :director:

sen naptın nasıl oldu göğsün?

Dilara Ebrar

evet canım yaaabenimde sağ göğüs. :sad1: :sad1: sağmayla falan olmaz yara olduğu için dokununca bile acıo.bende sağı veremedim bugün  :-\ :-\ napim ama.akşam eşim dalga geçiyor ver bakam bi kere yine acıcakmı diyor yaaa.doğumdan sonra ilk emzirmeye başlayınca acır ya hatta bazılarında kanarmış bu öle bi acı falanda deil. :y25: :y25: :y25: sıpalar oyun  sanıyorlar

°•.ℓανιηуα.•°

of ya aynısı aynısı işte..

bende de var. dokunamadım. sabah emzirip gitmiştim sağ göğüsle ama eve geldim sağim bari dedim, iyice kanadı. nasıl olucak ki  :dontknow:

Dilara Ebrar

valla geçmiyor.lansinohun kremi ii gelmiyosa başka bişi geçirmez bunu.gece oğluşumun yüzüne bakıyorum Allahım diyorum sen oğluma hastalık verme ,hastanelerde falan olanlara yardım et diyorum aklıma böle şeyler getiriyorum o sağlıklı olsun diyorum dayıyorum memeyi  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:azcık motive oluyor gibiyim napim  :-\ :-\ :-\

°•.ℓανιηуα.•°

kıyamam canım yaaa  :sad1:

anne olmak işte... eşin de ne anlar işte senin halinden.

benim eşim de gördü sabah şok oldu  :-ooo çok üzüldü ama napalım.

mecbur uyanınca şimdi emziricem...

Dilara Ebrar

ya tamam hadi ısırdı bi kere öle böle bi şekilde geçer.ama bazen orayı bi daha ısırayım diyor.çok çok acıktırıyorum ısırmak aklına gelmeden hemen emiyor.yavaşlayıncada ben çekiyorum ağzından.

°•.ℓανιηуα.•°

dilara şu anda sinirden gülme tuttu beni.

senin avatarındaki fotoya bakıp bakıp gülüyorum

sıpa dötünü dönmüş bişiler karıştırıyo gibi. çok sevimli görünüyo.

onun seni ısırdığını düşünemiyorum  :ehi:

ama hiç acımaları yok valla jilet gibi dişi geçiriveriyolar.

bak ne yap biliyo musun o seni ısırınca sen de onun parmağını ısır, uf oluyo bak böyle de. belki anlar ne bilim  :toothy10:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 20 Mart , 2012, 15:45:09
dilara şu anda sinirden gülme tuttu beni.

senin avatarındaki fotoya bakıp bakıp gülüyorum

sıpa dötünü dönmüş bişiler karıştırıyo gibi. çok sevimli görünüyo.

onun seni ısırdığını düşünemiyorum  :ehi:

ama hiç acımaları yok valla jilet gibi dişi geçiriveriyolar.

bak ne yap biliyo musun o seni ısırınca sen de onun parmağını ısır, uf oluyo bak böyle de. belki anlar ne bilim  :toothy10:

aaaah canım benim yaaaa anlamazki daha.benimki bugün 5.ayını bitirdi 6.ayına daha yeni girdi.poposuna vuruyorum burnunu sıkıyorum ağlıyor mızıldanıyor ama neden yaptığımı anlamıyor  :-\ :-\ :-\ :-\

°•.ℓανιηуα.•°

kıyamam yaaa....

çok küçük daha... olsun annesi ya napalım artık katlanıcaz.

küçük canavar o , ayyyy burda olsa da yesem onu  :k06: