19 Mart , 2024, 09:51:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KESİNLİKLE HARİKA

Başlatan hümeyra_t_e, 19 Mart , 2012, 16:25:20

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

kızlar yeni temizlik markası ERSAĞ harika bi ürün bütün herşeyi var genel temizlik cam mobilya ne ararsan ve tamamen BİTKİSEL okadar ki çocuk içse yanlışlıkla dr götürmene gerek bile yok...özü hindistan da yetişen RİTA çiçeği sadece orda yetişiyo ürünlerin içindeki maddeler tamamen ORGANİK.ve helal sertifikası almış bi marka..içindekilerin hepsi analiz edilmiş ve onaylanmış..türkiye de ilk fosfat içermeyen tamamen bitkisel süper bi ürün...

ben herşeyi kullanmam mesela banyo wc temizleyici aldım şok oldum klozetimin oturağı sarıydı neler denedim olmadı bu ürün dedim eğer çıkarırsa tamam yani ve çıkardı şimdi herşeyini alıcam yağçöz falan..elden satış mağzalarda yok...ilgilenen olursa bana özel msj atın ben yollarım size uygunda fiyatları hepsi konsantre ve çabuk bitmiyo ekonomik... www.ersag.com.tr bu adresten ürünlere bakabilirsiniz istediğiniz olursa bana yazın kesin memnun kalcaksınız domestos cif vb hepsine fark atar...sizde faydalanın istedim

hümeyra_t_e

elfo

ben başladım canım 2 hafta felan öncesinde. bir arkadaşım vesilesiyle tanıştım. bulaşık makinası deterjanı, çamaşırlar için aldım. duş jeli aldım, sabun köpüğü aldım. çok çok memnunum en önemlisi içim rahat. sıvı el sabunlarının elimi duruladıktan sonra elimde bıraktığı kayganlıktan rahatsız olurken bu köpükle hem gıcır gıcır oluyor hem de kurumuyor ellerim. sana katılıyorum KESİNLİKLE HARİKA
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

elfo

AYRICA bulaşıklar yıkandıktan sonra calgonitin o deterjan artığı bazen tabak çanakların üzerinde olurdu ve bundan çok rahatsız olur ne kadar sağlıksız olduğunu düşünürdüm ama bunda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum tertemiz çıkıyor içim çok rahat
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

YASEMİNK.

amway ürünleri harika hayatımızı kolaylaştıran ürünler bu adreste        http://www.amway.com.tr/productset/uskax31JAjKnw4Yjg3RD3A==        http://www.amway.com.tr/user/yasemin142 

mavişim80

izmirden ekodost kullanıyorum özellikle yağ cözünü her yere aklınızın alacagı her yere ...özellikle gömleklerde üzerimize döküülen yağ lekelerine kadar..:=)               

♥ღвüşяαღ♥

ERSAĞ'ın bebek şampuanı harika yumuşacık yapıyo saçları ve kokusu uzun süre kalıyor:))))

Mine'l Aşk

Bende kullanıyorum Ersağ ürünlerini çok beğendim...Özellikle Damla konsantre ve Leylak kokulu duş jeli harika..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 10 Mayıs , 2012, 21:44:56
ERSAĞ'ın bebek şampuanı harika yumuşacık yapıyo saçları ve kokusu uzun süre kalıyor:))))

Evet bende oğluşuma kullanıyorum daha önce sebamed kullanıyorduk ama artık Ersağ bebek şampuanından kesinlikle vazgeçmem..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

mesanihta

Bence de Ersağ harika.. Hem organik hem işlevsel hem de en önemlisi Türk Malı... Daha ne olsun  :hello2: