Bebeğimm geldiiiiiiiiiiiiiiii ::))))

Başlatan Belgink., 19 Mart , 2012, 00:01:09

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

rümeysaa

Hayirli olsun canim gozun aydinn..rabbim saglikli bir sekilde kucagina almayi nasp etsin. :amin:

kelebegimm

tebrik ederim cnm allah kucagina aldigin gunleride gostersin ins. :amin: :amin: :amin:

]

dilekibrahim

çok sevindim bu ay uğurlu geldi rabbim kuçağınada almayı nasip etsin inş

ayy

Alıntı yapılan: selin22 - 19 Mart , 2012, 00:01:09
:basardim: :basardim: kızlarr adetıme 2 gun kala yaptırdığım testte 21.16 cıkmıştı değerim bugun adet gunum ve değerim59,68 olmuşş okadar mutluyumkı rabbım sonunda yolladı bebeğimi..allahım inş kucağıma almayııı o güsel kokuyu duymayı nasip ederrr rabbım herkeze yasatsınn bu duyguyuuu cok mutluyum... :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:çokk güzel ya ardı ardına güzel haberler aldık bu ay..inşallah sağlıcakla meleğini kucağına alıp kokusunu duymakta nasip etsin Allahım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Dilara Ebrar

hayırlı olsun canımmm allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Belgink.

çok çok tşk ederim hepinizee allah razı olsunnn .. :nazar: :nazar: allah bekleyen isteyen herkeze nasip etsinnn :amin: :amin:

aydinays

cnm hayırlı olsun. Rabbim kucağına aldığın onun kokusunu içine çektiğin günleride nasip etsin.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Hayirli ugurlu olsun canim, Rabbim tamamina erdirsin.  :amin:

Lă_Tăhzen!

esracım

tebrikler canım :flowers: :flowers: :flowers: Rabbim tamamına erdirsin.darısı başımıza :amin: :amin:

<<<betty>>>

Hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Belgink.

cok saolunn kızlarrrr aminnn inşşş :amin: :amin: :amin: :amin:

Belgink.

kızlarrr kesyı ne zamn gördünüzzz kacıncı haftadaa

ruyam616

gozunuz aydin vanim allah saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin...
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******