29 Nisan , 2024, 02:27:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR BENDE HAMİLEYİİİİMMMMM

Başlatan cute552, 18 Mart , 2012, 22:46:45

« önceki - sonraki »

cute552

Kızlar bugün özel bi hasataneye gittim kande test yaptık sonrada doktora gösterdik değerin 123.93 çıktı daha çok yeni 2 haftalikmis teyzeleri şükürler olsun allahima    :amin: :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

ayy

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
ohhhhhhhh ohhhh yandannnnn burdanda tebrik ediyorum kocaman seni tatlımmm Allah sağlıcakla kucağına almakta nasip etsin inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Yaşamsebebim

]tbk  canim tekrar tekrar sevincine ortak olmak cok güzeeeelll :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış:

cute552

İLAHİİ SİZ ÇOK YAŞAYIN EMİ ÇOK SAOLUN  :k06:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: 2 haftalık gebelik için değerin yüksek çoğul gebelik olmasın :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

Belgink.

gözünaydın cnmm allah kucağına almayı nasip etsin inşş :hello2: :hello2: :hello2:

gencoslem

slm kıslar sizinle konuşmak hiç fırsat olmadı ama benbde bu ay hamıle kalanlardanım :):):)3 haftalık ve kan degerişm 385 çıktı normalmi sizcee  teşekkkrler şimdiden ....

HASRET!M S@N@

CANIM COK SEVİNDİM TEBRİK EDERİM
BEN DEDİM YA BU AY COK HAMİŞ HABERİ ALICAZ DİYE DARISI BİZLERE İNŞ

mutluluk

senayy88

canım hayırlısı olsun çok sevindim Rabbim kucağında görmyide nasip etsin yakın yakınayız hayırlısıyla  :hieyt: :hieyt:

<<<peri masalı >>>

çok güzel ya gelsin bebişlerimiz hayırlısıyla kucağına al inşallah

melek100lü

SEMAAAAAAAAAAAA ÇOK SEVİNDİM CANIM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH SORUNSUZ SAĞLIKLI BİR GEBELİK   :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: OLSUN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: DARISI BAŞIMIZA ARTIK  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

semacım nasıl sewindim anlatamam inş. saglıklı bi gebelik gecirirsin  :amin: :amin:

rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inş. en kısa zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

İNŞALLAH CANIM İSTEYEN HERKESE  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:  VERSİN TABİ SİZİNDE DUALARINIZ SAYESİNDE SİZ ÇOĞALDIKÇA UMUTLARIMIZDA ÇOĞALIYOR   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DoctorGunel

ALLAH tamamina erdirsin canim...kucaginada al insallah...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...