28 Nisan , 2024, 21:27:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR BENDE HAMİLEYİİİİMMMMM

Başlatan cute552, 18 Mart , 2012, 22:46:45

« önceki - sonraki »

alanyam07

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tebrik edrim cnm sağlıcakla kucağına alırsın inşallah kendine çok dikkat et :) :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler, inşallah bebeğin sağlıkla dünyaya gelir

selocan

:nazar: allah analı babalı saglıklı bir şekilde büyütsün inşallahh  :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞIM DİĞER SAYFANDA TEBRİK ETMİŞTİM AMA BURADANDA EDEYİM  :flowers:
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN  :amin:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

hümeyra_t_e

ayy canım çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende az önce senin erken gebelik testi konuna sordum ne yaptın diye burayı gördüm ok sevindimm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

tebrik ederim Allah tamamına erdirsin sağlıkla  :amin: :amin:

cute552

herkese çoook teşekkür ederim güzel dilekleriniz için inşallah isteyen bekleyen herkes güzel haberler alır  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

dilekibrahim

rabbim tamanına erdirsin canım darısı bizlerin başına   :hieyt: :hieyt:

aydinays

hayırlı olsun. Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına aldığın günleride bizimle paylaşman dileğimle.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Hayirli ugurlu olsun canim, cok sevindim  :hello2: :hello2: :hello2:

Rabbim tamamina erdirsin.  :amin:

esracım

tebrikler canım.Allah tamamına erdirsin.inşallah güzelce kucağına da alırsın yavrunu :flowers: :flowers: :flowers: darısı başımıza :amin:

<<<betty>>>

Hayırlı olsun canım, Rabbim kucağına almanı da nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

:nazar:  :nazar:  :nazar: gözün aydın canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin:    :flowers:  :love9:

ruyam616

hayirli olsun canim sorunsuz bir gebelik gecirip hayirlisiyla bebegini kucagina almak nasip olsun ins :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******