KİMYASAL GEBELİK

Başlatan ayse_etiskenece, 18 Mart , 2012, 21:58:51

« önceki - sonraki »

ayse_etiskenece

:'( bu ay kantestine gttim 25 çıktı pozitif dediler..p.tesi tam doktora gdecektimki dün kanamam oldu ve adetim başlamış..yani kimyasal gebelikmiş..döllenmiş fakat rahimde yerleşememiş o da tahlilde var gözüküyormuş ama yokmuş yani..dün şok oldum dünyam başıma yılıdı zannettim ama bugün iyiyim çok şükür...zaten değerde çok düşükmüş iyice düşmüş..bu şekilde yaşayanlar varmı varsa kimyasal gebelikten sonra hamile kalma oranı nedir merak ediyorum

ayy

canım çook geçmiş olsun dikkat et kendine Rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin inşllah asla ümidini kaybetme bak hamiş kalabiliyorsun.

ayse_etiskenece

çok teşekkür edrim canım..ümidimi kaybetmiyorum hiçbir zaman ve inanaıyorumki rabbim bu sıkıntınınn ardından ferahlık da verecekkk :amin:siizn bbek varmı ?

cute552

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 18 Mart , 2012, 22:07:57
çok teşekkür edrim canım..ümidimi kaybetmiyorum hiçbir zaman ve inanaıyorumki rabbim bu sıkıntınınn ardından ferahlık da verecekkk :amin:siizn bbek varmı ?
CANIM ACABA YUMURTAMI İYİ DEĞİL YOKSA SİPERMDENMİ KAYNAKLANIYOR KENDİLİĞİNDENMİ KENDİLİĞİNDENMİ HAMİLE KALDIN YOKSA İLAÇ FALANLAMI

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Yaşamsebebim

canim cok gecmis olsun üzülme onu yasayamayanlar bile var birdaha olur inan ve dua et gülüm kendine iyi bakkk :flowers: :flowers:

ayy

bende 2 meleğimi kaybettim tatlım arkasından bisürü sorun çıktı ama daha yeni bu ay herşey düzeldi çok şükür o yüzden diyorum ümidini yitirmediye..ama düşüğün arkasında neler yatıyor zaman kaybetmeden araştır canım ben çok gec kalmıştım araştırmak için ama yinede şimdi herşey yolunda inşallah meleğimiz gelecek biliyorum :amin: :amin: :amin:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: cute552 - 18 Mart , 2012, 22:09:51
Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 18 Mart , 2012, 22:07:57
CANIM ACABA YUMURTAMI İYİ DEĞİL YOKSA SİPERMDENMİ KAYNAKLANIYOR KENDİLİĞİNDENMİ KENDİLİĞİNDENMİ HAMİLE KALDIN YOKSA İLAÇ FALANLAMI
kendiliğimden canım..bende miyom var ama küçük onun için geçen ay sadece rahim filmi falan çekildi tüm kontroller yapıldı eşimin ve benim herşey normal..Allaha ve zamana bıraktık

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: sultan43 - 18 Mart , 2012, 22:11:51
canim cok gecmis olsun üzülme onu yasayamayanlar bile var birdaha olur inan ve dua et gülüm kendine iyi bakkk :flowers: :flowers:
her zaman dua ediyorum inşallah..dualara olmasa insan nasıl sabrederkiiiiiiii..çok teşekkür ediyorum sizede

cute552

GERÇEKTEN EN GÜZELİ ALLAHA VE ZAMANA BIRAKMAK ALLAH DUALARINI KABUL ETSİN İNŞALLAH ÜZME KENDİNİ HAYIRLISI DEĞİLMİŞ İNŞALLAH FAZLA BEKLEMEDEN GÜZEL HABERLER ALIRSIN  :amin:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: ayy - 18 Mart , 2012, 22:15:19
bende 2 meleğimi kaybettim tatlım arkasından bisürü sorun çıktı ama daha yeni bu ay herşey düzeldi çok şükür o yüzden diyorum ümidini yitirmediye..ama düşüğün arkasında neler yatıyor zaman kaybetmeden araştır canım ben çok gec kalmıştım araştırmak için ama yinede şimdi herşey yolunda inşallah meleğimiz gelecek biliyorum :amin: :amin: :amin:
inş meleklerimiz hayırlı zamanda gelsinlerde annelerine kavuşsunlarrrrrrrr :love9: :love9: :love9:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: cute552 - 18 Mart , 2012, 22:32:04
GERÇEKTEN EN GÜZELİ ALLAHA VE ZAMANA BIRAKMAK ALLAH DUALARINI KABUL ETSİN İNŞALLAH ÜZME KENDİNİ HAYIRLISI DEĞİLMİŞ İNŞALLAH FAZLA BEKLEMEDEN GÜZEL HABERLER ALIRSIN  :amin:
inş canım senden dua bekliyorum..hamillerin duası kabul olur çünkü :amin: :amin: :amin:

ayy

gecen aymı çekildin rahim filminibak canım sanada söylemişlerdir filmden sonra ilk iki ay çok önemlisans çok yüksek diye sakın ara verme bu ayda devam et çalşmaya zaten kürtaj olmadın sorun yok öyleyse..bende perşembe çekildim bu ayı kaçırmak istemiyorum ama benm rahim biraz ağrıyor birlikte olmaya korkuyorum galiba bu ayı kaçıracağız ama olsun gelecek ay çalışırım bende  :binkybaby: :binkybaby:

cute552

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 18 Mart , 2012, 22:34:02
Alıntı yapılan: cute552 - 18 Mart , 2012, 22:32:04
inş canım senden dua bekliyorum..hamillerin duası kabul olur çünkü :amin: :amin: :amin:
CANIM HEP DUA ETTİĞİMDE DUA OKUDUĞUMDA KENDİMİ İSTERKEN HAP BAŞKA İSTEYENLERİ BEKLEYENLERİDE SÖYLÜYORUM ALLAHIM İNŞALLAH KABUL EDER BUNDAN SONRADA HEP DUALARIM SİZİNLE ALLAHIM OKADAR BÜYÜKKİ HİÇ KİMSEYİ KALPTEN İSTENİLDİĞİNDE GERİ ÇEVİRMEZ BEN BUNU ÖĞRENDİM  :amin:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: ayy - 18 Mart , 2012, 22:36:21
gecen aymı çekildin rahim filminibak canım sanada söylemişlerdir filmden sonra ilk iki ay çok önemlisans çok yüksek diye sakın ara verme bu ayda devam et çalşmaya zaten kürtaj olmadın sorun yok öyleyse..bende perşembe çekildim bu ayı kaçırmak istemiyorum ama benm rahim biraz ağrıyor birlikte olmaya korkuyorum galiba bu ayı kaçıracağız ama olsun gelecek ay çalışırım bende  :binkybaby: :binkybaby:
evet yüksek diyorlar filmden sonra en azından döllenebildiğine sevindim yani...inş bu ayıda değerlendiririz ama kafamıda rahat tutacam inş..hepimiz deneyelim öle düşünmeyelim biraz stres çok önemli..bu ayıda kaçırma bnece film biraz sancılı olduğu için ağrıyordur belki amam geçer inş

doğangüneş

cnm çok geçmiş olsun..
rabbim bir daha yaşatmasın inşallah  :amin:
bende yaşamıştım kimyasal gebeliği  :(
dr.ardından 3 aylık bir korunma süresi vermişti ama pek tınlamamıştık :)
6.ayımda  hamile kaldım çok şükür..yani korkulacak bişey yok cnm
dr. bize düşmesi hayrınıza demişti malum sağlıksız bebekler tutunmuyor..
o yüzden şükretmemiz lazım..rabbim çok bekletmesin hayırla sağlıkla kucağınızı doldursun inşallah..
:amin: :amin: