HASRET!M S@N@ Doğum Günün Kutluuu Olsunnnnnn :)

Başlatan hüzünden_gelme, 17 Mart , 2012, 00:40:18

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSN TÜM SEVDİKLERİNLE BERABER MUTLU, HUZURLU,SAĞLIKLI,HAYIRLI,BEREKETLİ, BOL BEBEKLİ , UZUN NİCE YILLAR GEÇİRMEN DİLEĞİYLE HERŞEY GÖNLÜNCE OLSN İNŞALLAH CANIMCIM  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

kelebegimm

dogum gunun kutlu olsunn canimmmm  :flowers: :flowers: :flowers:
nice senelere yeni yasin saglik mutluluk huzur ve BEBIS getirsin ins. guzel arkadasim kalbin kadar temiz bi hayatin olur insss :amin: :amin: :amin: :amin:  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

]

KONYALI

CANANCIM NICE SENELEREEE..İNŞALLAH BU YAŞIN SANA ANNELİĞİDE GETİRİR

melek100lü

:love9: :love9: doğum günün kutlu olsun canım  :love9: :love9:  RABBİM GÖZÜNDE GÖNLÜNDE NE VARSA ONU VERSİN nice seneler sevdiklerinle kutlaman dileğiyle :opucuk:

HASRET!M S@N@

cok tesekkür ederim kızlar
sizleri cok seviyorummmmm  :love9: :love9: :love9:

<<<betty>>>

CANANCIM CANIM BENİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  :flowers: :flowers:
İNŞALLAH BU YENİ YAŞINDA GÖNLÜNDEN GEÇEN HER GÜZEL ŞEY GERÇEKLEŞİR CANIM  :amin:
SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU VE BEBİŞLİ BİR YIL DİLİYORUM SANA  :opucuk: :opucuk: :amin:

mutluluk

hayırlı yılların olsun canancım sevdiklerinle beraber :flowers: :opucuk:

nazo-58

Dogum günün kutlu olsun canım :flowers: ..Ailenle sevenlerinle ve sevdiklerinle birlikte nice mutlu huzurlu saglıklı senelere inş..
Yeni yasında tüm hayallerin gerçekleşsin inş..RABBİM en kısa sürede meleginide gönderir inş.. :amin: :amin: :amin: :amin: 

_inci_tanem_

Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara...Yeni yaşında Tüm isteklerine kavuşman dileğiyle  :flowers:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

:love9: :love9: :love9: :love9: dogum günün kutlu olsun cnm  :love9: :love9: :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9:inş. yeni yaşın yeni mutluluklarla gelir  :amin: :love9: :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@@@gözde@@@

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANANCIM  :opucuk: YENİ YAŞIN DİLEDİĞİN  TÜM GÜZELLİKLERİ BERABERİNDE GETİRSİN  :flowers: :flowers: :flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kankammmmmmm doğum günün kutlu olsun.allahım kalbin gibi güzel bir ömür nasip etsin sana  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

destina06

yeni yaşın hayırlı olsun sana sağlık mutluluk huzur ve en kısa zamanda da bir getirsin :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@