LÜTFEN ACİLLLLLLLLLLLLL CEVAP

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 15 Mart , 2012, 23:32:47

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

kızlar wc ye gittim kahve rengi lekelenmem var adet biteli gerçi düzgün olmadım önce kananm olmuştu 3 ve 4. gündende olmadım şimdi kahve rengi kanamamı diyim lekelenmemi diyim bilmiyorum elim ayağım titriyor bugün tam bir hatadır adetim bitiyor ve ben şu yaşıma geldim hiç böyle olmadı ne olabilir lütfen akıl verin

burcum

canım sakin ol öncelikle yarın dr a gidersin için rahatlar :icon_thumright: umarım bebişin gelmiştir :amin:

zeynep0655

canım geçen ay senin bu yazdığın gibi bi arkadaşım anlattı. yaşamadığım için bişey diyemedim. sonraki gördüğümde hamileyimmmm dedi. yazını okuyunca o geldi aklıma. seni umutlandırmayım ama aynen buydu işte ??? ???

DENİZGÖZLÜM81

canım adetim biteli 7 gün oldu adetimin  son günü ve ondan 2 sonra birlikde olduk korunmadık  ne oldu anlamadım çok korkuyorum hiç olmadı böyle bişey elim ayağım titriyor

DENİZGÖZLÜM81

geçen ay hamilelik belirtilerim vardı ama olmadı yinede bilmiyorum üstüne görme olayı olabilirmi birde gç yerleşme olabilirmi aklıma tek bu geldi bitek sırtım ağrıyor hafif

DENİZGÖZLÜM81

kızlar yardım edin lütfen yarın belki test alırım şaşkınım ne diyeceğimi bilmiyorum  :amin: :amin: :amin: :amin:ALLAHIM ne olur bebişim olsun lütfen neolur bebğim olsun iyi bir belirti olsun ne olur :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

canım neden bu kadar stres yapıyorsun yat dinlen mis gibi bir uyku çek idrar testinde çıkmaz kan testi yaptırman lazım :icon_scratch: