13 Mayıs , 2024, 08:41:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eurofertil tup bebek merkezi istanbul

Başlatan aşkımaşkım, 15 Mart , 2012, 21:14:53

« önceki - sonraki »

aşkımaşkım

Eurofertil tup bebek merkezinde gecen nisan ayinda bebek icin basvuruda bulunduk ve doktorumuz hakan ozornegin bize bulundugu vaatlere oylesine inandik ki bu is bizim icin artik bir donum noktasi haline geldi cunku ikinci evliligimiz esim ve benim ilk evliliklwrimizden cocuklarimiz var birer tane biz ortak istedik 4 yil ugrastik olmadi son care tup bebek yapmakti. Ve hakan bey sizin hocbir probleminiz yok sen kesin hamile kalacaksin vaadine guvenip tedaviye basladik 5 tup bebek denemesi yapildi ve yaptigim igneler hem psikolojik olarak hemde vucut olarak beni cok yipratti ustune ustluk bir jere bile tutnamasi tuzu biberi oldu her transger oncesi bu defa tuttu diyerek eve geldik ama sonuc hep husran. Yaticakson dediler hic kimildamadan yattim diger tedavide yatmicakson dediler yatmadim bu defa niye yatmadin dediler hep bahaneyi bende buldular. Ve bir tedavide 16 yumurta toplandi oluyordum sancidan geriye kalan yumurta transfer edilenle beraber 4 daha sonrakinde 19 yumurta geriye kalan yine 4.!! Doktora bu konuyla ilgili turlu yazilar gonderdim gityim
Konustum soyle yapsak boyle yapsak ama bir faydasi olmadi ve bu denemeleri yaparken bir arastirmaya gidilmedigi gibi ilgisizlik hat safhadaydi. Yumurta toplandiginda kac yumurtam jaldigini haber vermedikleri gibi hep ben arayip sordum. Gebelik testi yaptirdim bir kisi arayip negatif yafa soyledir boyledir demedi ben aradigimda iste size cekindik soylemeye cok uzgunuz dendi. Bize yumurtalarimizin akibetini bildiren kagitta bile geriye yumurta kalmamasi gerekirken iki embriyo diye yazildi sordugumda yanlislik oldu hemen duzeltelim dendi tabii bu gidisat bizde tedirginlik yaratti! Giden paramiz oldu simdu yeni bir transferin arkasindan yine negatif sonuc ve ne arayan ne soran var! Sizlere bunlari anlatmamain amaci bir merkez ararken cok dikkatli olun bende burayi internetten buldum ve sitesinde yazilanlar be konusulanlar bana cazip geldi ama hepsi reklammis! Muzikli terapi yaziyor hic gormedim, psikolojik destek diyor psikologu sadece transfer yapilirken gordum oda elimi tutmak icin o kadar! Siz siz olun iyive arastirmadan sakin kanmayin sonunda benim ve esim gibi hep psikolojik hemde maddi yonden sarsilmayin! Allah hepimizin yardimcisi olsun..