29 Nisan , 2024, 00:39:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bekarken "asla yapmam" dediğiniz,evlenince yaptığınız şeyler neler??

Başlatan beynâ, 15 Mart , 2012, 13:22:01

« önceki - sonraki »

nazo-58

o böyle yaptıkca ben dahada aşık oluyorum kocişime :love9: :love9: :love9: ...RABBİM yuvalarımızdaki huzuru mutlulugu bozmasın inş... :amin: :amin: :amin: :amin:

rümeysaa

Alıntı yapılan: nazo-58 - 16 Mart , 2012, 17:23:44
o böyle yaptıkca ben dahada aşık oluyorum kocişime :love9: :love9: :love9: ...RABBİM yuvalarımızdaki huzuru mutlulugu bozmasın inş... :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :nazar: canım inş.hep böyle devam eder evliliğimiz benimkide çok yardımcı olur sağolsun
benim istememi beklemeden gelir hemen bi işin ucundan tutar.. :opucuk:
böyle olunca gerçekten insan dahada bi bağlanıyor aşık oluyo :love9: :love9:

ツgöçmen_54 ツ

nazo-58

RABBİM yokluklarını göstermesin :amin: . :nazar: .MAŞALLAH diyelim.. :k06: :k06: ben ona kıyamıyorum oda bana..bazen ben uyurken bulasıkları felan yıkamıs oluyor...evi süpürüyor...bi garibime gidiyorki..çünki bizim ailelerde erkekler hiçbi işin ucundan tutmaz suyu bile kendileri almazlar..kociş yapınca hem şaşırıyorum hemde cok hosuma gidiyor... :k06: :k06: :k06:

ツgöçmen_54 ツ

eşimle 2007 de evlendim.ne etraf toplaması gördüm ne de bulaşık vs..pazar günleri dışarda yemessek kendi evde biişeyler hazırlar.o da ben istediğim için deyil kendinin canı istediği için  ;D bende ballandıra ballandıra anlatırım.denedim gördüm ben ne zaman met etsem birine eşim zıvanadan çıkıyor  :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

rümeysaa

Alıntı yapılan: nazo-58 - 16 Mart , 2012, 17:34:10
RABBİM yokluklarını göstermesin :amin: . :nazar: .MAŞALLAH diyelim.. :k06: :k06: ben ona kıyamıyorum oda bana..bazen ben uyurken bulasıkları felan yıkamıs oluyor...evi süpürüyor...bi garibime gidiyorki..çünki bizim ailelerde erkekler hiçbi işin ucundan tutmaz suyu bile kendileri almazlar..kociş yapınca hem şaşırıyorum hemde cok hosuma gidiyor... :k06: :k06: :k06:

aynen bende hiç böle şeyler görmemiştim ilk zamanlar daha çok tuhafıma gidiyodu şimdi alıştım biraz daha  :k06:
babam otururdu mutfağın dibinde kalkıp suyunu almazdı :k06:
ikimizde otururken kocişim bana su getir demez kalkar kendi alır mutfaktan bi istediğin varmı diye de sorar :love7:

muhribe

nazan bizde de öyle canım, erkekleri el üstünde tutarlar, ben de alışmamışım erkek kısmının iş yapmasına.

evlendik bi de baktım eşim her işi kendisi yapıyor. işten geliyorum erken gelmişse mutfağa girmiş yemeğe girişmiş. hafta sonları temizliğe yardım ediyor, camları bile siliyor komşu kadınlar dedikosunu yapar diye düşünmeden. çamaşır seriyor ütü yapıyor. şimdilerde de eve geliyor hemen alıyor oğlanı, anneni çok yorma gel biz takılalım annen dinlensin diyor.  :opucuk:

rümeysaa

:nazar: bol bol maşallah diyelimde birbirimize nazar değmesin :nazar:

eski erkekler geri kaldı demek ki yeni evlenenlerinin eşlerinin genelde böyle olduğunu duyuyorum

nazo-58

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mart , 2012, 17:38:38
nazan bizde de öyle canım, erkekleri el üstünde tutarlar, ben de alışmamışım erkek kısmının iş yapmasına.

evlendik bi de baktım eşim her işi kendisi yapıyor. işten geliyorum erken gelmişse mutfağa girmiş yemeğe girişmiş. hafta sonları temizliğe yardım ediyor, camları bile siliyor komşu kadınlar dedikosunu yapar diye düşünmeden. çamaşır seriyor ütü yapıyor. şimdilerde de eve geliyor hemen alıyor oğlanı, anneni çok yorma gel biz takılalım annen dinlensin diyor.  :opucuk:

benim kocişte takmıyor kimseyi balkonuma kadar yıkar.çamasır asar toplar..sagolsun..RABBİM yokluklarını göstermesin..ablamın kocasıda bildiğimiz erkeklerden hiçbi iş yapmaz..ben anneme kocişi anllattıgımda bi hoşuna gidiyor ki..bizim evde bile yemeklerden sonra sofrayı topluyor..annem oglum sen bırak biz hallederiz diiyor..bi hosuna gidiyor..eniştende azcık yapsaya ablana diyor.. :k06:
:nazar: MAŞALLAH MAŞALLAH kocişlerimize.. :k06:

Alıntı yapılan: rümeysaa - 16 Mart , 2012, 17:38:26
Alıntı yapılan: nazo-58 - 16 Mart , 2012, 17:34:10

aynen bende hiç böle şeyler görmemiştim ilk zamanlar daha çok tuhafıma gidiyodu şimdi alıştım biraz daha  :k06:
babam otururdu mutfağın dibinde kalkıp suyunu almazdı :k06:
ikimizde otururken kocişim bana su getir demez kalkar kendi alır mutfaktan bi istediğin varmı diye de sorar :love7:

aynen canım..benim kocişte öyle..MAŞALLAH MAŞALLAH KOCİŞLERİMİZE... :nazar: :nazar: :nazar:

rümeysaa

Alıntı yapılan: beynâ - 16 Mart , 2012, 17:44:22
:-ooo :-oooAllah nazarlardan saklasın..normalde anlatmam,net ortamı diye rahatım..nazar etmek mümkün olmadığı için,nazar da ddeğmez inşaallah.. :amin: :amin: :k06:

bizde de -hele ki- babam,eve gelir oturur yemeği önüne gelir,kumanda ondadır,meyvesi,çayı çerezi,suyu arkası arkasına gelir,sonra gider wc'ye,ardından yatağa.. ;Dödüm kopardı babamla alışverişe çıkınca..yarım saat sürmemesi lazım aylık alışverişin..anam ben çeyiz alışverişimi dahil kocamla yaptım..hatta annem dalga geçiyor..bende hal kalmadı damat hala "beğenmediysen şuraya da bakalım" diyor diye anlatyor..0'dan olunca aşırı yükleme oldu herhal aşağısını kabul etmiyor bünye..çoook değiştim çokk :ehi:

ama kızlar tavsiye ederim bol bol dua edin karşılıklı,"Allahım muhabbetimizi artır" diye..ben hep ederim,ettiririm de.. :icon_thumright:

hatta geçen baktım duayı abartmışım valla içim içime sığmıyodu..dedim fazla geldi herhalde kocacım,ben duayı bi süre etmeyeyim yoksa parçalayacağım bu gidişle seni.. :ehi: :ehi: evlilik aşkı öldürürmüş bide..pehhh :ehi:

:k06: :k06: aynen bende hep o şekilde dua ederim..babamı evden çıkarken birazcık bekletelimm ooo kıyamet kopardı alışverişe gitmeyi düşünmezdik bile  :k06: şimdi kocişle her hafta sonu rahat rahat alışveriz merkezlerini fethediyoruz  :ehi: :ehi:

beynâ

rümeysaa

Alıntı yapılan: beynâ - 16 Mart , 2012, 17:53:40
o zamaaan yaşasın koca evii :tongue3:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

evetttt :hello2: :hello2: ama baba evinde de çok rahattım hakkını yemiyim şimdi :k06: çok güzel günler geçirdim bekarlık ayrıydıı

nazo-58

ben baba evimdede cok mutluydum :muzz: :muzz: :muzz: ..bu evimdede cok mutluyum :love9: :love9: ..RABBİM yuvalarımızdaki huzuru bozmasın inş..burda kocişleriyle mutlu olanları okudukca dahada mutlu oluyorum,kavgalar üzüyor beni..inş hep mutlu oluruz... :amin: :amin: :amin:

beynâ

baba evi de yaşasın tabi canım..ama yaşadık zaten baba evini,şimdi koca evi yaşasın :hieyt: :hieyt: