en sevmediğiniz ev işi hangisi?

Başlatan muhribe, 15 Mart , 2012, 13:01:54

« önceki - sonraki »

en sevmediğiniz ev işi?

ütü
24 (63.2%)
bulaşık yıkamak
2 (5.3%)
çamaşır yıkamak/asmak
3 (7.9%)
yerleri silmek
2 (5.3%)
yemek yapmak
2 (5.3%)
toz almak
3 (7.9%)
etrafı toplamak
2 (5.3%)

Toplam Oy Verenler: 38

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben bütün şıkları işaretlemek istiyorum ama bi tane seçiyim bari  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

DENİZGÖZLÜM81

ÜTÜ VE BULAŞIK DIŞINDA HEPSİNDEN NEFRET EDİYORUM :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

burcum

nilda ne gülüyon kızım cidden ütü yapmayı seviyorum kendimi kaptırıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: deşarj oluyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ana bi bakmışım yığılı ütü bitmiş dur biraz daha dur biraz daha dur 1 tane daha dur 1 tane daha derken iş bitmiş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
beynacım hamileyken diyordum hep kızımın kıyafetlerini ütülemeden giydirmicem diye dalga geçiyorlardı benimle eş dost arkadaş görürüz diye ben hala kızım herşeyini ütülüyorum iyice :icon_thumright: seviyorum ütü yapmayı bari ben bunu mesleğe dökeyim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ütücüler var ya evlere gidiyorlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Ya-semin

Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

nazo-58

çamaşır yıkamak/asmak ve toz almak :igrenc:

Balböceği

Kesinlikle utu   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

nefret ediyorum nefret hele utu yaparken beni ter basiyor sinirden  :violent1: :violent1: :violent1:

onun icin sabahin korunde camlar acik sekilde olacak...  :cildir:

(bana bakin tanlis tercume etmeyin sakin)  :ehi:

nazo-58

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Mart , 2012, 14:39:02
Kesinlikle utu   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

nefret ediyorum nefret hele utu yaparken beni ter basiyor sinirden  :violent1: :violent1: :violent1:

onun icin sabahin korunde camlar acik sekilde olacak...  :cildir:

(bana bakin tanlis tercume etmeyin sakin)  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: tabi ütü yaparken ateş basıyor demi ütünün buharından ondan camlar felan acık... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hümeyra_t_e

ütüüüü senden nefret ediyorummmm :cildir:

beynâ

ütüleri getirin bana hanımlar,etrafı toplayın yeter  ;D ;D ;D

HASRET!M S@N@

çamasırları katlayıp yerine koymak ve tabiide ütüüüü

muhribe

<<<peri masalı >>>

ütü yapmaktan nefret ediyorummm  :tongue3:

tweety0555

şimdııııııı  su utuyu sevmeyen 15 hatuna soruyorum evdekı yıkadıgınız her haltı utulemeye kalkıyorsunuz demı :ehi: :ehi: :ehi:eeeee oyle yaparsanız nefret edersınız bende ıszler gıbıytdım ılk olarak ıc camasırların utusunden vazgectım sonra nevresım utusunden vazgectım sonra evde gıydıklerımızı utulemekten vazgectım gerıye sadece dısarda gezmelıklerımız kaldı onlarda az oluyor zaten bu yuzden utuyu ben coook sevıyorum :toothy10: :love7: :love7: ayrıcaa ben yer sılmek ve bulasıkları makınaya dızmekten nefret edıyorum :igrenc:hele yersılmek  :igrenc: ondanda 15 te bır kadın gelıyor o sılıyor onun harıcı sılmıyorum vallahı ne olursa olsun sadece supurup toz alıyorum yoksa hepsını yapsam sızlere yetısemıcem boylesı ıyı ama demı :ehi: :ehi: :ehi:

zöngür

bende ütü dedim ve ütüyü yazdan yaza yaparım kuşun hep ütüsüz giyerim sevmiyorum ne yapayım...