28 Nisan , 2024, 23:57:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sütüm azaldı tekrar artar mı?

Başlatan minis33, 16 Mart , 2012, 12:55:22

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: minis33 - 16 Mart , 2012, 13:40:31
Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Mart , 2012, 13:36:25
cnm benimde sütüm bastan beri az bende mama veriyom arada emziriyom bende pompaylan cekiyodum gögsüm aciyo diye simdi acimiyo emziriyom günde 3kere filan 120ml mama yapiyom bazen hepsini yiyo bazen yemiyo bide yanlis anlamadim demi buzlugami atiyon sütünü  :icon_scratch: ilk defa duydum ben mesela dolaba saklardim
yara bir gecse bende emzirmeye dönmek istiyorum biberonu gece doldor ısıt zor oluyor.
canım buzdlabının üst kısmı var-ya derin dondurucu kısmı özel süt saklama poşetleri var onlara sağıp dolduruyorum o şekilde orda 3-6 ay arası saklanabiliyormus üzerlerinede tarih yazıyosun poşetlerin oşekilde yani.
buzdolabında 72 saat saklayabiliyosun dondurunca daha uzun saklanıyor
ilk defa senden duydum sasirdim cnm  :k06: insallah sütün cogalir gene ama gelmesede bebegini ac birakma mama ver
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

minis33

cidden mi :) aç kalmıyor şimdilik doyuyor ama sürekli sağmak zorunda kalıyorum az az geliyor çünkü humananun cayını içiyorum şimdi inş işe yarar.

susanna

kesinlikle artar mumkun mertebe emzir ve sag zaten yetiyosa sagdiklarin sana kar kalicaktir
o humana caylarindan hic fayda gormedim sadece huzur+uyku + su sutumu arttirdi
:nazar:

minis33

Alıntı yapılan: susanna - 18 Mart , 2012, 01:47:03
kesinlikle artar mumkun mertebe emzir ve sag zaten yetiyosa sagdiklarin sana kar kalicaktir
o humana caylarindan hic fayda gormedim sadece huzur+uyku + su sutumu arttirdi
:nazar:

aynen katılıyorum sana huzur uyku su tekrar kavuştum sütüme :)

asya81

canım benim sütüm okadar çoktuki sabahlara kadar sırılsıklam olurdum sütten.neyse kayınvalidem vardı hep kızıyla kıyas yaptı ay ne çok sütün var ay kaliteli v s vs derken benim oluk gibi sütüm kızım 2aylıkken komple bitti şimdi sütüm yok malesef ben eğer birdaha çocuk düşünürsem kimselerin yanında emzirmiycem.gerçekten göze geliyor yada benmi kötü düşünüyorum bilmiyorum.nazar için illa kötü gözede gerek yokki

minis33

Alıntı yapılan: asya81 - 18 Mart , 2012, 15:11:19
canım benim sütüm okadar çoktuki sabahlara kadar sırılsıklam olurdum sütten.neyse kayınvalidem vardı hep kızıyla kıyas yaptı ay ne çok sütün var ay kaliteli v s vs derken benim oluk gibi sütüm kızım 2aylıkken komple bitti şimdi sütüm yok malesef ben eğer birdaha çocuk düşünürsem kimselerin yanında emzirmiycem.gerçekten göze geliyor yada benmi kötü düşünüyorum bilmiyorum.nazar için illa kötü gözede gerek yokki

nazara inanıyorum bende cidden çok fark var sütümde kayınvalidem 20 gündür burda sütüm acayıp azaldı ilk 20 günde buzluğa poşet poşet süt atmıstım şimdi onları kullanmak zorunda kalıyorum umarım benimde kesilmez sütüm daha yeni 40 mız çıktı :(

Dilara Ebrar

bende başlarda çok attım dondurucuya.halada vardır bi dünya.ama kullanamıyorum malesef  :-\ :-\ :-\ zamanında bende sütüm olsun diye humana içerdim sonrada dolaba atardım çünkü çok gelirdi oğluma.ama humananın içinde rezene çemen otu vs vs varya ondanmıdır nedir çözülen sütümde koku oldu.benim bile içim almadı ki oğluma vermedim bu yüzden.özel süt poşetleri aldım süt için saklama kapları aldım ama yinede koku yaptı.en güzeli taze taze vermek  :-\ :-\ artık emmesede sağıp atmıyorum dolaba.ilerde çorbaya falan eklerim belki  :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...