29 Nisan , 2024, 12:19:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar yeni arkadaş geldi (:

Başlatan iklima, 14 Mart , 2012, 11:56:23

« önceki - sonraki »

melek100lü

hayırlı olsun canım inşallah sağlıcakla alırsın kucağına  :binkybaby:  :amin: :amin: :amin:

özlemcan

Alıntı yapılan: melek100lü - 20 Mart , 2012, 15:43:45
hayırlı olsun canım inşallah sağlıcakla alırsın kucağına  :binkybaby:  :amin: :amin: :amin:

çok tşk ederim cnm saolasın :love9: :love7: :love7:

nehirmiray

Alıntı yapılan: özlemcan - 20 Mart , 2012, 12:31:18
bende özlem 3 4 aydır buralardayım bende bebek istiyoduk bende bakıodum ne nasıl oluo die bu ay öğrendik ki hamileyim çok mutluyum inşallah sağlıklıdır bebeğim daha göremedik bile doktor bu perşembe görürüz dedi . o günü iple çekiyorum:D ist / bahçelievler bende :D
:flowers: :love7: :k06:

bende tebrik ederim canım...allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah...bende hülya..ist avcılardan..

nehirmiray

Alıntı yapılan: sezen_6190 - 19 Mart , 2012, 15:19:02
Selam kızlar bn yeni katıldım aranıza:) istanbul bahçelievlerden..

hoşgeldin aramıza ...bende yenilerdenim..bende istanbul avcılardan..

özlemcan

ayy

Alıntı yapılan: iklima - 14 Mart , 2012, 11:56:23
selamlar ben 9aylik evliyim her gördügmde cocuk yapma dürtümü uyandrn arkadaşımın kızına ragmen hünüz bebiş düşünmüyorum.rümeysa ve hümeyra canlarm sayesnde sizlerle tanıştım.bir süredir pasif okuyucuydum.stede sessiz sakin dolastm ve artk ben de araniza karıştım
hoşgeldin tatlım aramıza yaaa ben topiğe hiç bakmamışım meger gec oldu biraz :opucuk:

özlemcan

melek100lü yü canı gönülden kutluyor hayırlısını diliyorum  :hieyt:
herşey gönlünce olsun cnm .
tüm bebeklerimiz sağlıklı ahlaklı sevgi dolu güzel insanlar olurlar inşallah :love7: :love9: :flowers: :hello2:

mahsel

hoşgeldin özlem. İnşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın Allah kolaylık versin. Zor bir süreç ama dünyanın en güzel şeyi seni bekliyor hazır ol...
Rabbim ömür boyu yüzünü güldürsün, hayırlı ,sağlıklı,başarılı bir insan ol inşallah (amin)

suzannn

HOŞGELDİN DAİMİ OLMAN DİLEĞİYLE

iklima

Hepinize teşekkür ederim canlar.annecigim ameliyat oldu onunun için bu aralar pek fırsat bulamıyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

burcum

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

newelf

merhaba  arkadaşlar ben bugün katıldım aranıza :))

melek100lü

Alıntı yapılan: özlemcan - 26 Mart , 2012, 22:01:48
melek100lü yü canı gönülden kutluyor hayırlısını diliyorum  :hieyt:
herşey gönlünce olsun cnm .
tüm bebeklerimiz sağlıklı ahlaklı sevgi dolu güzel insanlar olurlar inşallah :love7: :love9: :flowers: :hello2:
:love9: :love9:  ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :love9: :love9: RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: