kızlar basit ama hem lezzetli hemde görselliği olan pratik tafirleriniz varmı

Başlatan izemsevi, 14 Mart , 2012, 11:05:06

« önceki - sonraki »

izemsevi

cuma günü eşimin akrabaları bebek görmeye gelcek 15 kişi felan hem pratik olsun hemde görsel açıdan güzelliği olan pratik tarifler arıyorum lütfen yardım kendi yaptığım şeylerde var ama daha hoş olan şeyler istiyorum ee erkek tarafı geliyor :k06:

muhribe

canım kedi dili bisküvisinden bi pasta yaptım geçenlerde, çok kolay ve güzel oluyor gerçekten:

bir paket kedi dili bisküvisini sütte ıslat bi tepsiye diz

bir paket pasta kreması hazırla, ben vanilyalı seçtim sen dilediğini seçebilirsin.

bu kremaları bisküvilerin yarısına sür, kalan yarısını bisküvilerin üstüne kapat, ekler görünümünü alacak.

üstüne de çikolata sosu hazırla ve soğuyunca dök. dilediğin şekilde süsle. ben fındık rondosu ve hindistan cevizi ile süsledim. hem lezzetli hem hoş görünüyor. bir tanesi fazlasıyla yetiyor bir kişiye  :icon_thumright:

hüzünden_gelme

milfoyden katmer yapabılırsın benım yemek gunlugumde var tarıfı
makarna salatası süper oluyor yada havus salatası pastane poğaçası var sıddetle tavsıye edıyorumm süperr bır tad

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Mart , 2012, 11:08:28
canım kedi dili bisküvisinden bi pasta yaptım geçenlerde, çok kolay ve güzel oluyor gerçekten:

bir paket kedi dili bisküvisini sütte ıslat bi tepsiye diz

bir paket pasta kreması hazırla, ben vanilyalı seçtim sen dilediğini seçebilirsin.

bu kremaları bisküvilerin yarısına sür, kalan yarısını bisküvilerin üstüne kapat, ekler görünümünü alacak.

üstüne de çikolata sosu hazırla ve soğuyunca dök. dilediğin şekilde süsle. ben fındık rondosu ve hindistan cevizi ile süsledim. hem lezzetli hem hoş görünüyor. bir tanesi fazlasıyla yetiyor bir kişiye  :icon_thumright:

cankuşum börek ve kedi dili pasta yapcam ozzaten benim fix pastamdır :k06:

izemsevi

rümeysaa

benim sürekli yaptığım bi pasta tavsiye ederim canım

supangle pasta

1'5 kilo süt
2'5 su br şeker
1'5 su br un
1 paket kakao

hepsini çiğden sütün içine dök kaynat
kaynadıktan sonra ocaktan al 50gr margarini mikserle erit
supanglesi hazır