28 Mart , 2024, 22:52:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bugün sizi mutlu eden şey?

Başlatan muhribe, 12 Mart , 2012, 17:19:00

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Mart , 2012, 17:40:42
benim kızda uyudu şimdi yatağına yatırınca uyanmazsa çok mutlu olacağım bugün  :k06: :k06:

durun bir deneyim mutlu olmayı  :ehi: :ehi:
:k06: :k06: :k06:

--elif--

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Mart , 2012, 16:46:25
ewimi piril piril yaptim sonundaaa cookkk sevincliyim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
canım elin değmişken bizim evede gel b..k götürüyo evi  :ehi: 

kelebegimm

geliyim canim ne demek bu istahla butun evleri temizleyebilirmm :k06: :k06: :k06: :k06:

]

muhribe

valla ben yarın için arkadaşı çağırdım. gel bi saat yiğite bak da ben temizlik yapayım diye  :-*

uzun zamandır salonu çamaşır odası gibi kullandım, balkona çıkaramıyodum yıkananları.

artık bahar geldi, balkona asıcam.

salonum da salon şekline girecek sonunda  :muzz:

xxcansuxx

yok kızlar bu cadı bana mutluluğu çok gördü keşke hiç denemeseydim  :BangHead: :BangHead:

muhribe

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Mart , 2012, 18:13:24
yok kızlar bu cadı bana mutluluğu çok gördü keşke hiç denemeseydim  :BangHead: :BangHead:
kaç aylık cnm?

<<AyBüKe>>

Bugün meleğimin stüdyoda resimlerini çektirdik ve hiç üzmedi bizi çok mutlu oldum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

muhribe

bütün evim mis gibi  :muzz: çok mutluyum  :occasion14:

sabah 7'den 12'ye kadar dinlene dinlene her yeri temizledim.  :hello2: :hello2:

oğlum çok uslu durdu, süpürge çalışırken bile uyudu, anneciğine izin verdi evi temizlesin diye  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: muhribe - 19 Mart , 2012, 18:14:54
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Mart , 2012, 18:13:24
kaç aylık cnm?
2 ay 9 günlük canım

xxcansuxx

bebişim ilk kez gündüz uykusunda uzun kaldı kendime çorba yapıp ortalığı topaladım buna çok mutlu oldum ama şu saate kadar da çok üzdü dengeliyor kuzum annesi sevindirik olmasın diye  :k06: :k06:

hümeyra_t_e

hava çok güzel bahar geldi sonunda  :occasion5:

muhribe

az önce hem yürüyüş yaptım hem kendime bişeyler aldım.

:muzz: :muzz: :muzz:

Sır_Çiçegi

bugün gözümün nurunun kalp atışlarını gördüm Allahım sana şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

we bugün 2 teyzemiz daha hamile haberini aldık cok cok sewindik  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

hava cookkk guzelll  :sunny: :sunny: :sunny: biraz gezdikkk
sonrada temizligimi yaptim
sonunda halilarimi sildim cookk mutluyummm :hello2: :hello2:

]

tweety0555

HIC MUTLU OLACAK BIRSEY OLMADI ACIKCASI  :suclu: GERCI EN BUYUK MUTLULUK HER AKSAM OGLUSLARIMA SIMSIKI SARILABILMEK :love9: