bugün sizi mutlu eden şey?

Başlatan muhribe, 12 Mart , 2012, 17:19:00

« önceki - sonraki »

muhribe

dün kendime ciciler aldım, gömlekler ve yazlık ayakkabı  :hieyt:

bir de az önce tartıldım, 1 kilo daha vermişim  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

acayip mutlu oldum, doğum öncesi kiloma dönmeme 2 kilo kaldı sadece  :muzz: :muzz:

tweety0555

vallahı benı mutlu eden suana kadar bırsey olmadı acıkcası  umudum aksama :toothy10:

__nil__

kızımın gelmesine 4 gün kalması ve havanın çok sıcak olup içimizi ısıtması neşe kaynağiımm

tweety0555

Alıntı yapılan: __nil__ - 19 Mart , 2012, 13:55:32
kızımın gelmesine 4 gün kalması ve havanın çok sıcak olup içimizi ısıtması neşe kaynağiımm

aaaa nıl kesın tarıh bellı oldu haaa hayırlısı bak bu benı mutlu ettı sımdı :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

__nil__

Alıntı yapılan: tweety0555 - 19 Mart , 2012, 14:00:01
Alıntı yapılan: __nil__ - 19 Mart , 2012, 13:55:32

aaaa nıl kesın tarıh bellı oldu haaa hayırlısı bak bu benı mutlu ettı sımdı :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

evet cnm cuma günü kısmetse bu saatlerde kızım kollarımda olucak.

Aytii

köpeğim kaçmıştı geri döndü

birde akşama alışverişe gidicem

mutluyum  :tongue3:

zöngür

15 aylık kızım var hep anne derdi bu sabah kızımı bakıcısına bırakırken baba dedi ve ikimizde çok mutlu olduk inannın....

tweety0555

aytıııı ne alcan gıııııı :icon_scratch:

nıl allahım saglıklı sıhhatlı kucagına almayı nasıpr etsın....ayyy yaaaa ıcım bır tuhaf oldu ne guzel bır sey dogum ypmak...

zongur vallahı baba demesıne cok sevınme anneden daha cok baba demeye baslayınca ınsan kıskanıyor :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: tweety0555 - 19 Mart , 2012, 14:05:23
aytıııı ne alcan gıııııı :icon_scratch:

nıl allahım saglıklı sıhhatlı kucagına almayı nasıpr etsın....ayyy yaaaa ıcım bır tuhaf oldu ne guzel bır sey dogum ypmak...

zongur vallahı baba demesıne cok sevınme anneden daha cok baba demeye baslayınca ınsan kıskanıyor :ehi:

hediye bakçam bi arkadaşa  ::)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mart , 2012, 16:12:01
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 16 Mart , 2012, 20:52:32
bugün tartıda 63.7 geldim ve havalara uçtum mutluluktan :muzz:
çok kıskandım seni  :caca: 

şaka şaka  :k06: :k06: maşallah sana  :nazar:
canım maşallah aynıyız zaten ikimizinde nerdeyse kalmadı kilosu

muhribe

dışarı çıkmıştık, yiğit eve gelirken uyudu.

arabasından aldım yatağına yatırdım. uyanmadı  :hieyt:

ilk kez oluyor, galiba oğlum büyüyor ve kendi kendine uyumaya alışıyor  :occasion14:

hümeyra_t_e

:dontknow: :dontknow: bugünnn neye mutlu oldum ki..olmadım mı yoksa evet evet galiba bugün beni mutlu etcek bişe olmadı napak yarına artık kısmetse :ehi:

kelebegimm

ewimi piril piril yaptim sonundaaa cookkk sevincliyim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

]

muhribe

ha bi de eve dönerken kuaföre uğradım, ona da sevindim  :hello2:

artık oğlumdan kendi bakımıma zaman ayırabiliyorum  :muzz:

xxcansuxx

benim kızda uyudu şimdi yatağına yatırınca uyanmazsa çok mutlu olacağım bugün  :k06: :k06:

durun bir deneyim mutlu olmayı  :ehi: :ehi: