bugün sizi mutlu eden şey?

Başlatan muhribe, 12 Mart , 2012, 17:19:00

« önceki - sonraki »

__nil__

havanın güneşli olması beni mutlu ediyor

nazo-58

otelin 20 martta kapanacagını öğrendim dünyalar benim oldu... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Bizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derler

rümeysaa

Bise kalmamis nazocum hadi gozun aydinnnn  :hello2:

Aytii

maaşım yatarsa çok mutlu olucam  :k06:

tweety0555

nazo nerde calısacaksınız sonra otel kapanınca :dontknow:

Balböceği

nazo-58

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Mart , 2012, 14:37:34
insallah banada utu cikmaz  :ehi: :ehi:
çıkarsada elin mecbur yapcan :suclu: ...kacısın yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: tweety0555 - 16 Mart , 2012, 14:21:30
nazo nerde calısacaksınız sonra otel kapanınca :dontknow:

artıkın bana calışmak yok evimin kadını cocuklarımın anası olcam :k06: :k06: :k06: ..herif zati burda yanındayım diye çalıştırdı :laughing7: ..antalyaya gitcez..orda calıştırmaz beni bol cıbırlar varya..koymaz beni onların yanına :k06: ..benimde canıma minnet zaten. :muzz: .otururum koca göbişimle acarım tv mi ohh mis... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: rümeysaa - 16 Mart , 2012, 13:38:22
Bise kalmamis nazocum hadi gozun aydinnnn  :hello2:

evet benim oldugum otel 20 sinde kapanıyor ama sonra diğer otele gitcez orasıda 7 nisanda kapanıyor..ama benim mesai bu otelde bitiyor :k06: ..artık fulll uyku hep uyku... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

rümeysaa

ohh ohh maşallah benim yerimede uyursun nazan  ;) göbişin de rahat rahat büyür artıkın :k06:

nazo-58

Alıntı yapılan: rümeysaa - 16 Mart , 2012, 16:41:24
ohh ohh maşallah benim yerimede uyursun nazan  ;) göbişin de rahat rahat büyür artıkın :k06:

ayy inş... :k06: :k06: :k06: :k06:

iklima

havanın güzellig,begendigm ayakkabıların numarasının kalmadg gördükten hemen sonra başka bi ayakkabıyı begenebilmem ve numara sorunu yasamamam bir de bugün gittgmiz arkadaşın minişinin bicir halleri,yedim yedim minnak ellerini
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Sır_Çiçegi

babamız bize ( bu can size kurban ) dedi cok mutlu olduk  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bugün tartıda 63.7 geldim ve havalara uçtum mutluluktan :muzz:

muhribe

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 16 Mart , 2012, 20:52:32
bugün tartıda 63.7 geldim ve havalara uçtum mutluluktan :muzz:
çok kıskandım seni  :caca: 

şaka şaka  :k06: :k06: maşallah sana  :nazar:

HASRET!M S@N@

eşimin istediğim telefonu almasıı
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: