bugün sizi mutlu eden şey?

Başlatan muhribe, 12 Mart , 2012, 17:19:00

« önceki - sonraki »

tweety0555

ASLINDA COK MUTLU OLDUGUMU SOYLEYEMEM AMA MANIKUR VE PEDIKUR YAPTIRDIM O ARADAN CIKTI SEVINDIM ONA:)

iklima

tüm olumsuzluklara ve aksiliklere ragmen iftar menümün yetişmesi,davetlim olan taze gelin can dostum ve eşinin gelişi.yarın da annemleri agarlıycak olmam
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: iklima - 13 Ağustos , 2012, 01:10:30
tüm olumsuzluklara ve aksiliklere ragmen iftar menümün yetişmesi,davetlim olan taze gelin can dostum ve eşinin gelişi.yarın da annemleri agarlıycak olmam
vay rüwilermi sendeydi? Bende bakim foruma bi dedim seni gördüm mutlu oldum.çıkcam birazdan

Balböceği

Bugün aynada kendimi çekilmiş gördüm :ehi: :ehi:

tweety0555

EVIM TEMZI YEMEGIM VAR OKUYAMADIGIM CUZLERIMI BITIRDIM BENDEN IYISI YOK RABBIM KABUL ETTIMI DAHANE OLSUN...ALLAHIM YARININ YUZU GOZU HURMETINE GUNAHLARIMIZI AFFETSIN :amin:

serserim

hamile kalmak için uğraşan bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim çok mutlu oldum :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Lă_Tăhzen!

Gorenler cok zayiflamissin dedi sevindirik oldum  ;D

burcum

Bluegirl

Alıntı yapılan: burcum - 16 Ağustos , 2012, 22:57:25
evimi temizledim :muzz:
güle güle kirlet  :occasion14: aynen bendee oh bayram sonuna kadar rahatım inşallah  :muzz:

burcum

sağol canım sende :opucuk: ama ben daha bayrama kadar temizlik yaparım benim kız evi harabeye çevirdiği için :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dün alt katı yapmıştım bugün üst katı bugün alt kat gene batmış :ehi: :ehi: :ehi: yarın gene alt katı yapıcam üst kattaki bir oda kaldı böyle böyle bayrama kadar devam edicek :ehi: :ehi: :ehi:

_inci_tanem_

Yarın çalışmıyormuşuz çokkk mutlu oldum  :hello2: :hello2: :hello2:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

iklima

bi sebep yok ama
göbek ata ata yemek yaptım
birşey olmadı ama beni üzenlerin inadına üzmedim kendimi
:hello2: ohh sefaam olsun
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

burcum

yarın kızımı kreşe yazdırmaya gidicez :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: eşim söyledi aradım randevu aldım okulundan :hello2: :hieyt:

Balböceği