bugün sizi mutlu eden şey?

Başlatan muhribe, 12 Mart , 2012, 17:19:00

« önceki - sonraki »

mutluluk

ŞUAN DA BENİ MUTLU EDEN HİÇBİŞEY YOK.SADECE HAYATTAYIZ O GÜZEL :dontknow:

FİGENN

kardeşimin hazırlık sınıfını geçmesi çok emek verdi çok çalıştı   :hello2: :basardim:  :muzz:

Şükürler olsunnnnnnn   rabbime    :amin:   :amin:

ZéynéP.SimAy

Kızım bugün ilk defa üst üste 5 kere tepti bu nasıl duygudur yarabbim akaşam kadar tepse oturur dinlerim onun tepiklerini  :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğluma kavuşmama bir gün kaldı, bu mutlu etmeye yetiyor

Sır_Çiçegi

:k06: :k06: :k06: :k06: oglum öle bi tekme atıyor ki beni yerimden zıplatıyor güçlü oglum benim  :k06:

rabbim herkesin göbüşünü doldur inş.  :amin: böle tekmelerle sıçrasınlar  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 02 Ağustos , 2012, 14:06:06
:k06: :k06: :k06: :k06: oglum öle bi tekme atıyor ki beni yerimden zıplatıyor güçlü oglum benim  :k06:

rabbim herkesin göbüşünü doldur inş.  :amin: böle tekmelerle sıçrasınlar  :k06:

:amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

vişneli

gök gürültüsü var havada, sanırım yağmur yağacak, serin bir hava beni mutlu etti şuan
Seninle herşeye varım ben

๑ஐtek tabancaஐ๑

Kızımın öğle uykusundan kalkıp sevinç çığlıkları atmasına bayılıyorum bitiyorum kurban olurum ben sizi verene

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

๑ஐtek tabancaஐ๑

annem geliyomuşş heheheyyytttt :hieyt:   :hieyt:

--elif--

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

bebeğimi görmüş olmam hemde bacaklar üst üste eller yukarda keyif halindeyken  :laughing7:
Annen seni werene kurban olsun canım oğlum  :love9: :amin: :nazar:
Rabbim senin gibi minik mucizeyi herkese nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

--elif--

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Ağustos , 2012, 12:53:01
Alıntı yapılan: --€lif-- - 08 Ağustos , 2012, 12:41:36
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 03 Ağustos , 2012, 18:55:12
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ehliyetimi aldım  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
hayırlı olsun cnm arabanız varmı

henüz yok cnm inş. oda olur  :amin:
inş. cnm hayırlısıyla
bende kızıma hamileyken almıştım ehliyetimi arabamızda vardı
hamile olduğum için koca göbüşle kullanmadım bide ne bilim yanlış bişe yapsama yavrumua bi zarar gelir diye korktum
doğumdan sonrada bebk küçük arabaya bindimi emmek istiyodu bi sürede öyle devam etti
sonra bi baktım benim kendime olan güvenim gitmiş
araba kullanacam kalbim duracak gibi oluyor,panik yapıyorum,direksiyon hakimiyeti yok,dalıyorum araba kullanırken velhasıl baya bi unutmuşum  :-\
halbuki ehliyeti ilk aldığım zamanlar kendime nasıl güveniyodum ama ondan eser kalmamış
benden sana tavsiye eğer imkanınız varsa hemen alın ve sen devam et yoksa uzun bi ara verdikten sonra hiç iyi olmuyor 

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: --€lif-- - 08 Ağustos , 2012, 16:20:38
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Ağustos , 2012, 12:53:01
Alıntı yapılan: --€lif-- - 08 Ağustos , 2012, 12:41:36
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 03 Ağustos , 2012, 18:55:12
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ehliyetimi aldım  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
hayırlı olsun cnm arabanız varmı

henüz yok cnm inş. oda olur  :amin:
inş. cnm hayırlısıyla
bende kızıma hamileyken almıştım ehliyetimi arabamızda vardı
hamile olduğum için koca göbüşle kullanmadım bide ne bilim yanlış bişe yapsama yavrumua bi zarar gelir diye korktum
doğumdan sonrada bebk küçük arabaya bindimi emmek istiyodu bi sürede öyle devam etti
sonra bi baktım benim kendime olan güvenim gitmiş
araba kullanacam kalbim duracak gibi oluyor,panik yapıyorum,direksiyon hakimiyeti yok,dalıyorum araba kullanırken velhasıl baya bi unutmuşum  :-\
halbuki ehliyeti ilk aldığım zamanlar kendime nasıl güveniyodum ama ondan eser kalmamış
benden sana tavsiye eğer imkanınız varsa hemen alın ve sen devam et yoksa uzun bi ara verdikten sonra hiç iyi olmuyor 

amin cnm inş.
ah cnm ah ben 2010 da aldım ehliyeti kartımı yeni aldım aynen benimde güven gitti ama ögrenirim heralde diorum Allahın izni ile durum olsa hemen almak istiyorum araba şimdi taşınacagız ew tadilata gircek filan kalacak hali ile hayırlısı
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...