bugün sizi mutlu eden şey?

Başlatan muhribe, 12 Mart , 2012, 17:19:00

« önceki - sonraki »

_deniz_

Bebişimizin kalp atışını gördük, ve tüm testlerim çok iyi çıktı :)

FİGENN

eşimi çok seviyorum oda beni çok seviyor bu beni hergün mutlu ediyorrrrrrrrrrrrrr   :love9:   :amin:  :amin:

mavişim80

16:30 da kan tahlili sonucumu alıcaz.inş. hamileyimdir içim içime sıgmıyor

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 31 Mayıs , 2012, 09:33:48
16:30 da kan tahlili sonucumu alıcaz.inş. hamileyimdir içim içime sıgmıyor

hayırlı haberler olur inşallah RABBİM yüzünüzü güldürür netten baksan ordan daha önce görebiliyosun  ;)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

rümeysaa

Cok şukur dun aksam anaokulu yil sonu gosterimizi alnimizin akiyla atlattik  :occasion14:
cok guzel gecti artik beklesin beni tatilll  :hello2:

mutluluk

Ç0OK ŞÜKÜR HAYATTAYIZ AMA ŞUAN MUTLU OLDUĞUM BİŞEY YOK :k06:

Sır_Çiçegi

bebeğimi görmem mutlu etti beni  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Rain.

eşimi çookk seviyorumm herşeye rağmen bitek onda huzur buluyorummmm bide bebişimzzz olsaaaaa  :love3:  :love9:  :love7:

HASRET!M S@N@

eşime atılan iftira ortaya cıktı ve o iftirayı atan kişi özür diledi sükürler olsunnnnnnnnnnnnnnn cok mutluyummmmmmmmmm  :hello2: :hello2: :hello2:

muhribe

canancım çooook geçmiş olsun  :hello2:

gördün mü Allah doğru ile yanlışı nasıl ayırt ediyor. kurban olduğum Rabbim  :amin:

HASRET!M S@N@

ebvet cnm cok dua etmiştim rabbime kabul etti sükürler olsun dün onlarla beraberdik adma bendende nasıl özür diliyor bir görsen seytana uydum kıskandım cok büyük hata yaptım diye bende olur falan dedim cok pişmandı cok aglıcaktı karsımda utanmasa

aydinays

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Haziran , 2012, 09:29:26
eşime atılan iftira ortaya cıktı ve o iftirayı atan kişi özür diledi sükürler olsunnnnnnnnnnnnnnn cok mutluyummmmmmmmmm  :hello2: :hello2: :hello2:

Bak canım rabbim çok büyük. O kadar büyük ki hiç birşeyi ahirete bırakmıyor. Allahından bulsun iftira atan kişi.   :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

oda cok pişman olmus cnm dün benmlede konustu af diledi helallik istedi aglıcaktı karsımda seytana uydum affet dedi bende olur öyle seyler dedim

bnsroni

Tatil planımızı yaptıkkkkkkk :hello2:
Veeeeee fISTIK SARMAM BGN TAM 10 AYLIK OLDUUUUUUUUUUU :nazar: :binkybaby:

__nil__

kızımın zürafasına ve söylediğim şarkılara attığı kahkahalarr çookk mutlu etti beni