SİZEDE BÖYLE ŞEYLER OLUYOR MU?

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2012, 16:26:11

« önceki - sonraki »

muhribe

1 ay yetiyor muymuş  :-ooo :-ooo :-ooo

ben yiğiy bir damla fazla süt alsın diye saatlerce uğraşırım valla. ben en az 1 yaşına kadar emsin istiyorum. daha fazla emerse ne alaaa  :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 23:28:16
1 ay yetiyor muymuş  :-ooo :-ooo :-ooo

ben yiğiy bir damla fazla süt alsın diye saatlerce uğraşırım valla. ben en az 1 yaşına kadar emsin istiyorum. daha fazla emerse ne alaaa  :muzz:
hee valla hep öyle diolar bi tek annem emsin diyo  :dontknow: bide ne sorcam siz sadece anne sütümü veriyonuz ek olarak bisey yemiyomu  :dontknow: ben kizimi emziriyom agliyo arkasindan cayini veriyom sonra mamasini
:nazar: :nazar:

muhribe

biz 6. aydan bu yana ek gıdalara başladık canım.

ben bi de bi ara böbrek taşı düşürmüştüm çok sancım oluyordu bebeğe bakamıyordum. o aralar mama verdim biraz yiğite ama sonra bıraktırdım anne sütüyle devam ettik

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 23:33:56
biz 6. aydan bu yana ek gıdalara başladık canım.

ben bi de bi ara böbrek taşı düşürmüştüm çok sancım oluyordu bebeğe bakamıyordum. o aralar mama verdim biraz yiğite ama sonra bıraktırdım anne sütüyle devam ettik
anladim cnm iyi gec baslamis ek gidalara  :k06: bizimkiler dogustan basliyo anamm  :k06: :k06: bu arada gecmis olsun atlatmisin  :opucuk:

zeynep0655

slm kızlar. gülüm sütün yetmiyormu mama veriyorsun. benim sütümde çok fazla değildi ama hiç mama vermedim sık sık emzirdim, emzirdikçe çoğalıyordu. ilk 5. buçuk ay anne sütünden başka bişey almadı benim oğlan.

susanna

burdada emzirmeyi onemsemiyo anneler
ben ilk 1 ay once emzirdim sutum cok azdi gogus ucum kucuktu ememiyodu ama inad ettim 1-2 de olsa cekmesini sagliyodum o donemde silikon gogus ucu kullandim 1 aydan sonrada onu biraktim gogsumu tutturmaya calistim
emzirme ve mama duzenini 3.5 ay boyle devam ettirdim sonra ben emzirdikce sutum artti sutum arttikca kilo vermeye basladim kilo verdikce kafam rahatladi kafam rahatladikca sutum artti  :k06: :hieyt:
bu sarmalin icinde gunduzleri hic mama vermiyorum simdi sadece geceleri yatarken 120-180 ml arasi  mama verip ardindan emziriyorum  :nazar: ek mamayada gectik sukur sabah ve aksam olmak uzere iki ogun veriyorum  :nazar:
sizler ne guzel kilo vermissiniz massallah ben simdilik evde sirtimi belimi kuvvetlendirmek icin hareketler yapiyorum genede aktif spor gibi olmuyo tabi
burda spor imkanlarim kisitli helebi yaz gelsin havuza gidicem insallah ozaman kizimla beraber cipciplaniriz artik  :hieyt:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 13 Mart , 2012, 00:04:48
slm kızlar. gülüm sütün yetmiyormu mama veriyorsun. benim sütümde çok fazla değildi ama hiç mama vermedim sık sık emzirdim, emzirdikçe çoğalıyordu. ilk 5. buçuk ay anne sütünden başka bişey almadı benim oğlan.
as cnm  :opucuk: yok cnm yetmiyo  :-\ 50ml anca cikiyo 120ml yakin mama veriyom bide arada cay veriyom öle idare ediyom bide benim sade süt veremezdim kizim erken dogdugu icin kilosu 2.870di baktik 2.600düstü hastanede mama verdiler o yüzden

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2012, 16:26:11
Kızlar ben doğumdan sonra konsantre olamıyorum. Herşeyi unutuyorum. Aklım hep havada. Hep arkamda bir şey bırakıyorum. Eskiden en ufak detayı atlamayan ben şimdi hayata yetişemiyorum. Bu sizede oldu mu??? Olduysa ne zaman sonra düzeldi???

:suclu:

düzelmedi  :laughing7: düzeleceğe de benzemiyor  :ehi:

SABIRTAŞI

AYYY BEN DOĞUMDAN ÖNCEDE HEP DIŞARIYA ÇIKAYIM FİŞMİ TAKILI OCAKMI YANIYOR...KAPIYI KİLİTLEMEDİMİ YOKSA.....MUSLUKLARMI AÇIK KALDI... DİYE KENDİME ZEHİR EDERDİM GÜNLERİMİ...MESELA BİRİNE BİRŞEY SÖYLEYECEĞİM ARAYA LAF GİRSİN 1 HAFTA DÜŞÜNSEM NE DİYECEĞİMİ BULAMAZDIM....OCAKTA YEMEK YAKMALAR....ÇAYDANLIKLARI YAKMALAR....VE HATTA ÖĞLEN YEMEKTE NE YEDİĞİMİ O GÜNÜN AKŞAMI UNTUVERİRDİM.....VE ŞİMDİ DOĞUM YAPTIM DAHADA FENA OLDU ŞİMDİ BİRŞEYİ UNUTURUM KORKUSUNDAN EVDEN ÇIKMAK İSTEMİYORUM HİÇ....OCAĞA BİRŞEY KOYUYUM EŞİME DERİM BAK ŞUNU ŞUNU KOYDUM BANA HATIRLAT DİYE.....TAM DOKTORLUĞUM BEN ANLAYACAĞINIZ..... :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: