SİZEDE BÖYLE ŞEYLER OLUYOR MU?

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2012, 16:26:11

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar unutkanlığı önlemek için her hafta 1  kere balık yiyin. yani ben öyle yapıyorum. bende de çok oluyo unutkanlık. inşallah geçecek  :sad1:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 23:09:26
Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Mart , 2012, 23:06:54
Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 23:04:55
bi çay koy iç daha ne yapcan bacım  :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: yok hareket etmek lazim zayiflamam lazim  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bide o takintim var  :laughing7: bu hafta abiye almaya gitcem bi kilo versemde karima diyom  :ehi: :ehi:
canim hareket zayiflatiyo ama dinlenmekte sutu arttiriyo  :dontknow:
haftaya alisverise cikarken korsenide yanina al gulum  :opucuk:
giycem gitcem cnm yoksa göbis cikar olmaz  :-\ suan kemer seklinde olani takiyom ama disarda onu takcam artik dogrudur dinlenmek iyi gelir ama ne bilim oturmak istemiyom kizim uyurken cnm skiliyo temizlige veriyom kendimi Allahtan bu hafta havalar iyi oldu burda 18dereceye kadar cikcak ozaman yürüyüs yapcam kizimlan onu bkliyom  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 23:09:01
yemene dikkat et yine de canım, sütün azalmasın.

kiloları vericez inş tığ gibi olucaz  :muzz:
insallah cnm  :muzz: :muzz: :muzz: senin kac vermen lazim  ??? ben 14verdim 5daha versem eski halime döncem tam  :muzz: :muzz: :muzz: yemiyom yalan deil cay su cok iciyom bugdayli cornflakes yiyom sütüm az zaten bastan beri mama verdigim icin diyet yapiyom yoksa yapamam

°•.ℓανιηуα.•°

gülcüm dikkat  :nono:

ilk 6 ay kiloymuş şuymuş buymuş takmican.

süt olması yolunda her şey mübahtır  :laughing7:

önce süt. yorgunluk gerçekten sütü azaltıyo.

zaten bu süt öyle bişiy ki ottan b...k tan her şeyden etkileniyo.

çok rahat olucan, fazla yorulmican, strese girmicen, bol su içicen......................... offff  :cildir:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 23:07:56
Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Mart , 2012, 18:56:38
Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 18:02:20
hamileler ve emzirenler icin bu durum cok daha yogun oluyor kizlar
vucutda  demir, fosfor, B12 gibi beyinin cok ihtiyaci olan maddeller azaliyor bu ambale olma durumuda ondan kaynaklaniyor
demir ve B12 takviyesi alabilirsiniz
hergun 2 ceviz 5-6 findik ve enaz haftada 1 balik yiyin cok faydasini goruceksiniz
doktorum banada demir hapi mutlaka al dedi bi kac gün aldim ama sonra hep unuttum gitti  :( sevmiom ilaclari napim  :-\ onun yerine bunlari yiyim bare
gulcum o demir haplarini ilk 3 ay bende icmedim onemini simdi simdi anliyorum isin kotu yani ben ceviz , findik ve bademi de yiyemiyorum sadece aklima geldikce pekmez kasikliyorum
ihmal etme arkadasim demir haplarinida al cerezleride ye sutun besleyiciliginide cok arttiriyo bunlar  :icon_thumright:
ben gene basliyim en iyisi doktorum bi ay at dedi aldim haplari kaldi öyle bide benimki ac karnina atiliyo her seferinde unutuyom ama bugünden gene baslicam önemli sonucta

muhribe

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Mart , 2012, 23:14:52

insallah cnm  :muzz: :muzz: :muzz: senin kac vermen lazim  ??? ben 14verdim 5daha versem eski halime döncem tam  :muzz: :muzz: :muzz: yemiyom yalan deil cay su cok iciyom bugdayli cornflakes yiyom sütüm az zaten bastan beri mama verdigim icin diyet yapiyom yoksa yapamam
canım benim doğumdan öncesine dönmem için 2-3 kilom kaldı ama daha da zayıflamak istiyorum. ama acelem yok, önemli olan oğlumun bol süt alması. nasılsa havalar güzelleşince bol bol yürüyüş yapıp zayıflarım inş. ben yürüyüşle acayip kolay kilo verebilen bi insanım. günde 1 saat yürüyeyim bir haftada 2-3 kilo veririm ama şu an havalar çoook soğuk dışarı çıkmaya imkan yok  :-\

susanna

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Mart , 2012, 23:12:38
:ehi: :ehi: :ehi: yok hareket etmek lazim zayiflamam lazim  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bide o takintim var  :laughing7: bu hafta abiye almaya gitcem bi kilo versemde karima diyom  :ehi: :ehi:
giycem gitcem cnm yoksa göbis cikar olmaz  :-\ suan kemer seklinde olani takiyom ama disarda onu takcam artik dogrudur dinlenmek iyi gelir ama ne bilim oturmak istemiyom kizim uyurken cnm skiliyo temizlige veriyom kendimi Allahtan bu hafta havalar iyi oldu burda 18dereceye kadar cikcak ozaman yürüyüs yapcam kizimlan onu bkliyom  :k06: :k06:
ohh ne guzel burdada havalar iyi gunduz epey gunesli de yuruyus yapicak yer yok cadde boyu yurumem lazim ondada burda esofmanli kadina cok garip bakiyorlar

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 12 Mart , 2012, 23:15:37
gülcüm dikkat  :nono:

ilk 6 ay kiloymuş şuymuş buymuş takmican.

süt olması yolunda her şey mübahtır  :laughing7:

önce süt. yorgunluk gerçekten sütü azaltıyo.

zaten bu süt öyle bişiy ki ottan b...k tan her şeyden etkileniyo.

çok rahat olucan, fazla yorulmican, strese girmicen, bol su içicen......................... offff  :cildir:

haklisin cnm sen daha iyi bilirsin zaten benim haberim bile yoktu burda ögrendim ben sezeryan oldum diye sütüm 5gün gelmedi ona kadar mama verdi hemsireler sonra eve geldim ama agizdan vermedim acio diye 1ay makinaylan sagdim sonra bi kac gün önce dedim bi agizdan verim belki acimaz verdim hosuma gitti acimadida hemen biraktim sagma isini simdi agizdan veriyom sonra mama veriyom

°•.ℓανιηуα.•°

aynen muhribe ben de sporla zayıflayabilen biriyim.

ama yine de önce süt.  :icon_thumright:

spor azaltıe diye korkmuştum ama maşallah arttırdı diyebilirim.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 23:17:37
Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Mart , 2012, 23:14:52

canım benim doğumdan öncesine dönmem için 2-3 kilom kaldı ama daha da zayıflamak istiyorum. ama acelem yok, önemli olan oğlumun bol süt alması. nasılsa havalar güzelleşince bol bol yürüyüş yapıp zayıflarım inş. ben yürüyüşle acayip kolay kilo verebilen bi insanım. günde 1 saat yürüyeyim bir haftada 2-3 kilo veririm ama şu an havalar çoook soğuk dışarı çıkmaya imkan yok  :-\
oh az kalmis  :muzz: :muzz: :muzz: türkiyede bu sene kis cok soguk oldu haberde gördüm burasi inan bahar havasi zaten dogru dürüst kis olmadi kar bile yagmadi ama keske yagsaydi mikrop heryer herkes hasta  :-\ :-\

°•.ℓανιηуα.•°

olsun gülcüm, bi milim bile boğazından anne sütü geçse kardır. merak etm sen. emdikçe artacak sütün. emdikçe çoğalıuo çünkü süt. inşallah emer canım.  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 23:19:01
Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Mart , 2012, 23:12:38
ohh ne guzel burdada havalar iyi gunduz epey gunesli de yuruyus yapicak yer yok cadde boyu yurumem lazim ondada burda esofmanli kadina cok garip bakiyorlar
senin isinde zor orda ya Allah yardimcin olsun istedini yapamiyon kötü  :-\

muhribe

yiğite bakan olsa spor merkezine gidicem ama annem geldikten sonraya kaldı artık. sadece zayıflamak değil sağlıklı olmak için de lazım  :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 23:23:39
yiğite bakan olsa spor merkezine gidicem ama annem geldikten sonraya kaldı artık. sadece zayıflamak değil sağlıklı olmak için de lazım  :icon_thumright:

kesinlikle  :icon_thumright: vallahi 1 haftadır belimin ağrısı bile geçti  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 12 Mart , 2012, 23:22:55
olsun gülcüm, bi milim bile boğazından anne sütü geçse kardır. merak etm sen. emdikçe artacak sütün. emdikçe çoğalıuo çünkü süt. inşallah emer canım.  :opucuk:
insallah cnm bende cok istiyom ama burdakiler bi garip kimse süt vermiyo  :dontknow: hep bana dedikleri 1ay emse yeter yada aman emmesin mama ver  :dontknow: milletin kolayina geliyo sanirim mama vermek ne bilim garip burda hic duymadim sürekli emziren türkiyede masallah 1-2yasina kadar emziriyolar