Allahıma şükürler olsun kızlar :)) teyze oluyorsunuz :)))

Başlatan Sır_Çiçegi, 12 Mart , 2012, 13:35:17

« önceki - sonraki »

nazo-58

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hamiş hamiş bu kadar tepinmek yeter....içimdekide ben gbi oynak olur sonra... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

tuba_alanya

şimdi gördüm tatlım çooooookkkkkk sevindim :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: inşallah sorunsuz bi gebelik geçirirsin allah kucağınıda almayı nasip eder inşallah  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

duygucum ALLAH HAYIRLISINI VERSİN  :amin:
RABBİM SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Sır_Çiçegi

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

amin inş.

rabbim herkese nasip etsin Allah razı olsun güzel dua we dilekleriniz için  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

DUYGU çok güzel değerin canım kaç haftalık acaba :binkybaby: :binkybaby: söyledinmi eşine çok sevindim ya sağlıklı bir gebelik olur inşallah bizede dua et olurmu canım :opucuk:

nazo-58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Mart , 2012, 14:04:56
olsun be nazan oyna gitsin  :ehi: :ehi: :ehi:

valla oynuyorum zati..göbişte cıktı azcık ben oynadıkca oda oynuyor..herif yan yan bakıyor..ama durmak yok oynamaya devam..haydin kızlar hep beraber hoppaaaa. :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Bizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derler

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DUYGUCUM BENİMDE ECREDE 5167 ÇIKMIŞTI DEGER 5 HAFTALIKTI SANIRIM  :icon_scratch:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DENİZGÖZLÜM81

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:hayırlı olsun canım rabbim kucağına almayı nasip etsin çok sevindim güzel haberler yavaş yavaş gelmeye başladı

kuzucuk

duygucum az önce işten geldim senin o güzel müjdeli haberini aldım  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

şükürler olsun her siteye girişimde bekliyodum bu güzel haberini  maşallah canım değerin çok iyi inş ikizdir  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar::hieyt:  :hieyt:  :hieyt:   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:
şuan o kadar mutluyum ki sanki kendi hamiş haberimi aldım   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz: inş darısı bekleyen tüm teyzoşların başına  ;)  :amin:  :amin:  :amin:

yasmin24

gözün aydın canım Allah kucağına almayı nasip etsin  :nazar:

Sır_Çiçegi

HEPİNİZ BENİM CANIMSINIZ SİZLERİ COK SEVİORUM  :love9: :love9: :love9:

RABBİM TEZ VAKİTTE İSTEYENLEREDE NASİP EDER İNŞ.  :amin: :amin: :amin:

DUALARIMDASINIZ  :amin: :amin:

NAZAN AŞKIMCIM SÜPERSİNİZ  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

YARIN ÖGRENECEGİZ ARTIK ZIPIRIN NE KADARLIK OLDUGUNU  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

LEYLACIM İNŞ. Bİ GÜN BENDE SENİN BÖLE GÜZEL HABERİNDE SEWİNECEGİM  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...