Allahıma şükürler olsun kızlar :)) teyze oluyorsunuz :)))

Başlatan Sır_Çiçegi, 12 Mart , 2012, 13:35:17

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

destina06

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: duyguuuuuuuuuuuu tebrik ederim çokkkkkkkkkkkkkk sevindim Allah sağlıkla size bağışlasın :amin: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

CAN TANEM

Aaaaaa çok sevindim canım ya ne yalan söyleyim benimde içimden geçiyordu söktürücü kullanmana rağmen olmayınca Rabbim hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin canım :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

amin şulecim  :amin:

rabbim tez wakitte sizede nasip etsin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

sweetrose25

canım hayırlı uğurlu olsun artık şafak listesinde kendi şafağınıda saycaksın :hello2: :hello2: :hello2:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Mart , 2012, 13:35:17
slm kızlar test yaptırdım weeeeeeeeeeeeeee DEGERİM 4450 cıktı yaniiiiiiiiiiiiii

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RABBİM HEPİNİZE BU DUYGUYU YAŞAMAK NASİP ETSİN İNŞ.  :amin: :amin: :amin: :amin:
:muzz: :muzz: :muzz: ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy tebrikler çoook sevindim yaaa anlatamam sana rabbim kucagına almayıda nasip etsin  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

hümeyra_t_e

duygucum canım inan okadar çok sevindim ki anlatamam ya rabbm sağlıkla kucagna almayı nasip etsin.çok çok sevindim :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Sır_Çiçegi

amin canlarım inş.  :amin: rabbim herkese nasip etsin inş.  :amin:

ewt bende şafak syacagım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

izemsevi

canm gözün aydın değerin çok iyi acaba ikiz olabilirmi. :dontknow:

Sır_Çiçegi

cok cok tşk ederim kızlar Allah razı olsun sizden daha aileme bile sölemedm ilk sizinle paylaşmak istedim cünki biz burada cok güzel bir aile olduk herşeyimizde birbirimize destek oluyoruz  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Mart , 2012, 13:35:17
slm kızlar test yaptırdım weeeeeeeeeeeeeee DEGERİM 4450 cıktı yaniiiiiiiiiiiiii

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RABBİM HEPİNİZE BU DUYGUYU YAŞAMAK NASİP ETSİN İNŞ.  :amin: :amin: :amin: :amin:

anammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yaşasınnnnnnnnnnnnnnnn :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: tebrikler canım ah ah bak boşuna canını sıktın baştan yapaydın şu testi be canım ama şükürler olsun hadi gözün aydın bende senin resimlerle uğraşıyodum ay çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim darısı başımıza inşallahhhhhhhhhhhhhhhh :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

melek100lü

duygu çok sevindim canım şaşkınlık içindeyim çok mutlu oldum ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH  :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

heyttt be teyze oluyorum gene  :hello2: :muzz: :occasion5: :muzz: :muzz: hadi kızlar durmayın oynayınnnnn  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Sır_Çiçegi

hepinize tek tek tşk ederim en büyük destekçim sizlerdiniz  :love9: :love9: :love9:

izemsevi bende ikiz istiyorum ama rabbim hayırlısını wersin :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...