28 Nisan , 2024, 00:33:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

NEDEN ADET OLAMIYORUM????

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 11 Mart , 2012, 15:15:23

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: mutluluk - 12 Mart , 2012, 15:42:02
rabbimin işi hiç belli olmaz.duygu gibi sende kalabilirsin. ;)
duygu kim ?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bende öyle diyordum zaten ama bugün adet oldum tabiki olsamda üzülmezdim tamam 8 aylık bir çocugum var ama korunduğum halde kalsaydımda nasip Rabbim takdir etti derdim sonuçta göz göre göre olmazdı ben önlemimi almışım buna ragmen oluyorsa o yavrunun bu dünyada rızkı var demektir benim inancım bu yönd olurdu zaten
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

mutluluk

sır-çiçeği canım.bugün hamile olduğunu öğrenmiş.

mutluluk

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 12 Mart , 2012, 15:44:09
bende öyle diyordum zaten ama bugün adet oldum tabiki olsamda üzülmezdim tamam 8 aylık bir çocugum var ama korunduğum halde kalsaydımda nasip Rabbim takdir etti derdim sonuçta göz göre göre olmazdı ben önlemimi almışım buna ragmen oluyorsa o yavrunun bu dünyada rızkı var demektir benim inancım bu yönd olurdu zaten

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mutluluk - 12 Mart , 2012, 15:47:21
sır-çiçeği canım.bugün hamile olduğunu öğrenmiş.

o kimki ne kadar sonra hamile kalmış acaba ?? :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

nehirmiray

kızlar doğumdan hemen sonra korundunuzmu..6 ay emzirirsen süt koruyor diyolar ne kadar doğru bilmem..bide geri çekme işe yarıyormu..yani erkeğin içine boşalmaması..