NET ÜZERİNDEN TANIŞIP EVLENMEK?

Başlatan hümeyra_t_e, 09 Mart , 2012, 17:23:40

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ÖZGECİM HAYIRLI UGURLU OLSUN İNŞ MUTLU OLURSUN HAYIRLI BİR İNSANSA

__nil__

benim en yakın arkadaşımda facede tanıştı önce arkadaş oldular filan sonra sevgili.şimdide evliler çok da mutlular.

Balböceği

Humeyra, bilmiyordum ama iyi olmus rabbim bozmasin  :nazar: :nazar:

valla kizlar siz boyle anlatinca cok heyecanli oluyor  :ehi: :ehi: :ehi:

tuh bende esimle boyle tanissaydim  :toothy10: :toothy10:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Mart , 2012, 13:37:41
Humeyra, bilmiyordum ama iyi olmus rabbim bozmasin  :nazar: :nazar:

valla kizlar siz boyle anlatinca cok heyecanli oluyor  :ehi: :ehi: :ehi:

tuh bende esimle boyle tanissaydim  :toothy10: :toothy10:

benden başkada yok heralde böle :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hümeyra_t_e

rümeysaa

Ben ablam ve enistem vasitasiyla evlendim iyikide tanistirmislar en yakin arkadaslar bacanak oldu  ;D
Netten tanisip evlenmeye karsi degilim bence oda bi vasita nasibin nerden cikicagi belli olmaz  ;)

ozgecim allah utandirmasin hep guzelliklerle karsilastirsin hayirlisi olsun  :amin:

bnsroni

Eşimle bir forum sitesinde tanıştık...
6 ay sadece msn den konuştuk...Buluştuk,seviştik ve evlendik...
3.senemiz dolmak üzere ve 8 aylık bir zillim var :)

Aytii

bizde yengesi vesilesiyle tanıştık

ben uzakta olduğum için mecburen netten görüştük

8 ay öyle geçti

sonra Türkiyeye geldim ve gördük birbirimizi

sonra evlendik  :love9:

suzannn

bizimde tanışmamız arkadaş ortamında ama herşeyi msnde konuştuk görüştük çok  mutluyum allah bozmasın

burcum

eşimin erkek arkadaşı bi arkadaşlık sitesinden tanıştığı kızla evlendi 5 sene oldu evleneli mutlular 1 tane oğulları var :nazar: ALLAH bozmasın :amin:
dün akşam da çocukluk arkadaşımla konuştum çok uzun bir aradan sonra o zamanlar deli dolu çağlarımızdaydık yakın mesafe bir yere gidicektik dolmuş beklerken bir jeep durdu önümüzde gideceğiniz yere kadar bırakayım dedi olurdu olmazdı bindik aracı kullanan çocukluk arkadaşıma vurulmuştu sonra çıkmaya başladılar ve şimdi 11 senelik evliler 15 senedir birlikteler 1 oğulları var :nazar: arkadaşım 10 sene önce kapanmış kocasımı da kendime çevirdim içkiyi falan bıraktık dedi :nazar: ALLAH bozmasın :amin: böyle olaylarda yaşanabiliyor :love9: :love8:

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: :k06:

her şey nasip kısmet ya... her şey olabilir...

ツgöçmen_54 ツ

eşimden önce bende nette biriyle tanıştım.kısa zamanda acayip bağlandım o BURDUR'da ben İSTANBUL'da.sanal aşk yaşadık  :k06: kısa zaman sonra bana yaptığım çok saçma geldi ve bitti.

duygusu

esımle bende nette tanıstık ay cok utanıyorum :-[ ıkımızde aynı sehırdeydık unv ye gıdıyoduk tanıstık 2 sene sonra evlendık sımdı 3 senelık evlıyız ve kızımız var cokmu mutluyuz?? degılız ama allaha sukur onu sevıyorum..

muhribe

bizi en yakın arkadaşlarımız tanıştırdı, uzunca bir süre msn'de muhabbet ettik, o ara deliler gibi aşık olduk. ben ankarada eşim istanbuldaydı. bir fırsat doğdu ben istanbula geldim görüştük falan. birbirimizi görünce daha da aşık olduk. sonra eşim hafta sonları ankaraya beni görmeye geliyordu. üni'deydim ben o zamanlar. okul bitince ben istanbulda iş buldum, ertesi sene evlendik.  :love9: çok ama çok mutluyuz, eşime ilk günkü gibi aşığım  :love9: :nazar: :nazar: :nazar: