2012 yaz tatilinde neredesiniz, çocukla gidilecek tatile yapacağınız öneriler

Başlatan izemsevi, 09 Mart , 2012, 14:23:06

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Artık büyüdü ya durur diye ümit ediyorum gerçi ben bile onsuz 1 gun bile duramam da o gun gelsin bakalım şimdi böyle düşünüyorum ama ne olur Allah bilir! :)

__nil__

zor oluyor gerçekten benim ablam 3-4 günlüğüne gitmişti annemlere bıraktı.ablamada zor oldu ama bakana daha da zor oluyor.öyle mızmız bir bebek değildi ablamınki ağlayıp tutturmamış ama her kapıya anne die koşuodu.sonra uyku yemek düzeni değişmişti uykusunda anne die uyanıyordu.tabi annem mahvoluyordu o öyle yaptıkça.şimdi ne zaman ablam bırakmak istese annem olmaaazzz diee yıkıo ortalığı.:k06:

Lă_Tăhzen!

Ah yavrumm ana kuzusu bunlar daha yaa bıran bille ayrı kalmazlar ama biz annelerinde hakkı var diye dusunuyorumm bu tarz degişikliklere

Benım kız da çok mız mız degil bı arkadasıma bıraksam bıran bıle olsun benı aramaz aglamaz ama bu gecelı gunduzlu 1 hafta bıraksam annemde bıdaha ıstemez ve emınım gunde 100 kere arayıp geri dönemm için baskı uygular :D

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ahh kızlrr ahh gecen senede tatilim mahvoldu hamişliktn gıdemedim bu senede tayin stresi var nereye gııcez diee inşllh duzgun bıyer olurda tatılımızı yaparızzz...
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

KONYALI

geçen sene hamileyim diye sadece 3-4 gunlugune kaynanamın yanına yazlıpa gitmiştik...
ama bu sene kimse beni tutamaz yaptırdım bile rezervasyonumu...antalya-cornelia diamond golf spa bekle beniiiiii

izemsevi

aynen bende valla erkez rezervasyonumuzu yaptırdık 3eylül-8 eylül arası çekirdek ailemizle ilk tatilimizi yapcaz kısmetse

nazo-58

ben suan bolu/kartalkaya/palazzo oteldeyim... hem tatil hem balayı hem kariyer hem de bebek yaptım,yapmayada devam ediyorum.. :ehi: :ehi: ..yazın zati antalyadayım..bana hep tatil.. :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: nazo-58 - 12 Mart , 2012, 10:20:55
ben suan bolu/kartalkaya/palazzo oteldeyim... hem tatil hem balayı hem kariyer hem de bebek yaptım,yapmayada devam ediyorum.. :ehi: :ehi: ..yazın zati antalyadayım..bana hep tatil.. :k06:

nez senmisin bebek kaç aylık oldu :dontknow:

nazo-58

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Mart , 2012, 10:43:12
Alıntı yapılan: nazo-58 - 12 Mart , 2012, 10:20:55

nez senmisin bebek kaç aylık oldu :dontknow:

yok ben nez değilim benim adım nazan :k06:

izemsevi

susanna

Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 22:37:57
Alıntı yapılan: susanna - 11 Mart , 2012, 22:32:19
bebekler yurumeye baslamadan hatta mumkunse emiyoken yapilan tatil anne icin en rahat olani  :love9:
kismetse bu sene ramazan oncesi istanbula gidip tum tatilimizi ailelerimizle birlikte geciricez onlar zeynep asele doysun biz kocisle dinlenip istanbulun tadini cikartalim  :hieyt:

aynen öyleymiş canım bende internetten çok araştırdım fazla büyümeden gidin sonra çok zor oluo peşinde koşuosun durmadan durmuo filan diolardı
arkadasimin kizi 10 aylikti avrupa turu yaptilar 4 ulke gezdiler sadece anne sutu emiyodu cokk rahat ettim vede eglendim dedi. benide gazaa getirdi pisluk  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar eğer ki bebeğiniz var iseee...

asla önceden plan yapmayın..

şahsen ben yapmicam,önceden rezervasyon ya da uçak bileti asla almicam

sömestr için memleketime gidiş dönüş bileti almıştık

ancak oğlum bronşiolit olup hastanede yatınca 1 hafta gidemedik.

uçak biletlerimiz yandı.

çok az bir miktarını geri ödediler bize...

o nedenle çocukluysan planlı hareket edilmiyormuş, onu öğrendim  :-\

muhribe

bak bunu biz de düşündük öznur.

o yüzden otel rezervasyonundan vazgeçtik. spontane davranalım dedik, atlıcaz arabamıza önce armutluya. kaplıcada kalıcaz 4-5 gün. sonra vur kendini antalya yollarına. zaten sezon tam açılmayacağı için illa iyi bi otel buluruz. sonra bikaç gün pansiyonda kalıcaz şehri dolaşmak için. ordan dönüşte de eşimin memleketine uğrucaz.

gez keyfim gez  :hello2: :hello2:

°•.ℓανιηуα.•°

harikasın betüş  :icon_thumright:  :opucuk:

biz de valla sallapati yapıcaz.

1 hafta tatilimizi otelde yapıcaz muhtemelen marmaris olucak ama plansız.

illa çocuklar için de uygun olan bi otele alırlar bizi elbet  :laughing7:

kelebegimm

bu yaz tatil felan yok ucaga binemiorum hamileyim  :-\
agustos sonunda eylul basinda dogcak bebisim
yilbasinda belki anneme gidecesss :muzz: :muzz: :muzz:

]