19 Nisan , 2024, 22:55:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşlar mevlüt için fikirlerinizi bekliyorum.

Başlatan __nil__, 08 Mart , 2012, 23:31:46

« önceki - sonraki »

__nil__

Arkadaşlar bebek mevlüdü için sizce gelen misafirlere bebek şekeri mi dağıtsam,bebek kurabiyeleri mi yaptırsam yoksa internette isim yazılı magnetler var onlardan mı yaptırsam bilemedim.

Bİrde misafirlere şerbet v.s ikram edeceğimiz baardakları süslemek istiyorum neler yapabilirim önerileriniz neler?

magnet örneği böyle mesela

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

KONYALI

cnm lohusa şerbeti bardakları var nette..onlarla verebılırsın...bırde bence kurabiye yerine anı olarak kalacak bişi versen....ben magnet yaptırmıstım...kırmızı uğur böceği yaptırmıştım herkeste cok begenmişti...kızıma mevlid ve hastane için sepet yaptırdım..yani arastır bırazcık cok guzel şeyler var...cnm ınsan heves edıyor..valla bende senın gıbı cok heyecanlıydım..guzel seyler bunlar allah herkese yasatsın ınsallah

tweety0555

ben hem mevlutte hemde hastanede farklı sker yaptırdım ama sonradan bırınde gordum pembe bır cerceve etrafı gene suslu ve mıknatıslı buzdolabına asmak ıcın harıka bır sey ben poglumun vesıkalıgını koydum hem onun sekrı salanmıs oldu hemde benım cocugumun resmı var super ınsanlar rahatlıkla kullanbılır...

bardakların hepsını suslemen zor olur mevlutte...onun yerıne catıkatı ılkay da gormustum google a yazınca cıkıyor mevlut hazırlıklarında  karton tabak ve bardakları suslemıstı bayıldım...ıncele bence...

Dilara Ebrar

evet ya insan çok özeniyor.bencede kalıcı bişiler yaptır mutlaka.bardaklar tabaklar zor olmazmı yaa :icon_scratch: :icon_scratch:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Sır_Çiçegi

http://www.facebook.com/#!/pages/%C3%96m%C3%BCr-s%C3%BCsleme/189068817862361
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

CANIM BUZDOLABI SÜSLERİ COK GÜZEL OLUYOR
SÜSLEMELİ ONLARDAN YAPMANI TAVSİYE EDRİM BENİM DOLAPTA VAR ARKADASIMIN BEBEĞİNİN BİRDE SÜS VAR BÖYLE KIZ COCUGU BİBLOSU ODA VİTRİNDE DURUYOR ÜZERİNE İSİM VE TARİH YASILIYOR DOGDUGU TARİH ALLAH BANA VERİRSE BENDE YAPTIRICAM

__nil__

ben hastanede dağıtmak için bu bebek şekerlerinden yaptırdım.mevlid için zaten annemlerle konuştum baya kalabalık olcakmış bardak süslemekten vazgeçtim ama az kişi olsaydı kurdelalı filan isterdim pembiş pembiş olmasını.
bu bebek şekerleri çerçeve şeklinde hemde arkasında mıknatısı ve masaüstüne koymak için arkasında ayağı da var.

mevlüt içinde o zaman böyle kalıcı bişiler yaptırırım.

HASRET!M S@N@

__nil__

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 10 Mart , 2012, 09:05:40
COK GÜZEL CANIM YA
BAYILDIM VALLA

sağol canım cidden bende netten aldım ama düşündüğümden güzel çıktı.

tweety0555

nılll ben oglanların sunnetıne bardakları ve kopuk tabakalra nazar boncugu seklınde stıker yapıstırmayı dusunuyorum sende oyle yapabılırsın pembe kurdela yerıne  :suclu:

__nil__

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Mart , 2012, 20:33:47
nılll ben oglanların sunnetıne bardakları ve kopuk tabakalra nazar boncugu seklınde stıker yapıstırmayı dusunuyorum sende oyle yapabılırsın pembe kurdela yerıne  :suclu:

aa olabilir aslında o daha pratik olur bir bakınırım güzel sticker bulabilirsem alırım canım çok sağol

tweety0555

Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 22:42:09
Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Mart , 2012, 20:33:47

aa olabilir aslında o daha pratik olur bir bakınırım güzel sticker bulabilirsem alırım canım çok sağol

bırde bır ınternet sıtesınde nazarboncuklu kopuk bardak vardı ama toptancı fıyat vermıyor