O'nu seviyorum çünki;

Başlatan yeşil, 11 Haziran , 2008, 14:27:56

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

ÇEKİRDEĞİ DE (İZMİR DİLİ ÇİĞDEMİ )SEVİYORUM... SİGARAYIDA SEVİYORUMM ...NEDENİİ BİLMİYORUMM  ::)  ::)  :suclu:  :suclu:

oozge

hiçbişi sevmıommm işde :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
sinirliyimmm  :cildir: :cildir: :cildir:

sevda

DENİZE GİRMEYİ ÇOK SEVİYORUMM ,BU HAFTA SEZON BİTİYORYAA  ::)  ::)  ::)

oozge

bu yazı yaşadımmı yaşamadımmı hıcbısey anlamadımmmm ahhhh ahhhhhh gecen yazımm gbı  gecemedı bu yazım
seneyede kım öle kım kala ne olcgm bıle bellı degılllllllll

yazı sevıyorummmmm ama busene dıledıgım gbı yaşıyamadımm  :( :( :y25: :y25: :y25: :y25:

araba kullanmayı cok sevıyorummmmmmmmmmm :love9:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

bende öyle özgecim bu yazdan birşey anlamadım sürekli hastanelerde geçti ömrüm ama olsun seneye melegimle inş doya doya yaşıycaz yazı önümizde nice yazlar var allah nasip edersee

kendimi çok seviyorum çünkü güçlüyüm  :love7:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

ÖZKECİM SANA KATILIYORUM YAZLARI SEVERİM AMA BU SENEDEN HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIMM

2 KERE ANCAK DENİZE GİDEBİLDİM...ONDADA HAVA RÜZGARLIYDI DENİZDE DALGA, YEMEKTE SALÇA DURUMLARIYDI  :k06:

ÖZKE NEYE SİNİRLENDİN YAVRU KUŞUMM

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

oozge

sizde bendensınız yawwwww :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

tulıncımm ınşallahhhh canımmmmm :amin:

celomm yaaa bnde 2 -3 defa gırmışımdır  gırdgımdede zuzu şahtı cıkıcam cıkıcam dıyıp durdum  üşüdüm flnn bu yaz hıc alışmadıgım ıcın normal böle olmam yani  :k06:
sinirlenmişmiyimm kuzumm bennn bilmemkiii neye sinirlendimm
buhfta cok gergınımm sinirlenmişimdir yne bıseye :k06: :ehi: :k06: :ehi:

VALLA BENDE BİRŞEY ANLAMADIM BU YAZDAN NAZIM KÜÇÜK DİYE HEP ONUNLA İLGİLENDİK AMA SENEYE ÇOK PİS PLANLARIM VAR TATİL BEKLE BİZİİİİİİİİİİİİİ  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: SELOCUM BENDE DALGALI DENİZİ DAHA ÇOK SEVERİM YAVV DAHA TEMİZ VE DAHA SICAK OLUR ....DEMEK SEN SALÇA OLUYON AŞKIMCIM BEN DALGALARI DURDURUM SENİN İÇİN  ;D  ;D  ;D

oozge

süngercıkkkkkkkkkkkkkk zuzu süngercikkkkkk  :suclu: :suclu: :suclu:

dalga sana vuracak ama yıkılmayacaksınnnnnnnnnnn hatta o kayalara gıdıp dalgayla oynucaksınnnnnnnnnnn o vuracak sen duşmucenn dha dgrusu duşmemeye calısıcannnn :k06: :k06: :k06: :k06:(imkansız)

bnmde bu sene ıcın ole planlrım vrdı ama maleseffffffffffffff işde gordunn sendeee :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
seneye inşallahh

ama sanmıom bıde dugun hazırlıklarıyla ugrasırmışızzzz :suclu: :suclu: :suclu:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

AHHH BENİM DALGA KIRANIM YERİM BEN SENİ......

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

:opucuk:  :opucuk: Ayy valla vücudumda yüzücülere benziyor omuzlarım geniş (hiçte sevmem böyle olmasını)kırarım bütün dalgaları  :ehi:  :ehi: Oskim tanıyor beni bak akşama kadar helak olurum denizde çok parçalamadım kendimi kayalıklardan atlarken  :suclu:  :suclu:

BU ARADA OSKİ GELELİM SANA BEN SENİ ÖLDÜRÜRÜM VALLA BİRAZ RAHAT EDELİM DERKEN YİNE DALDIN DÜĞÜN HAYALERİNE DEMİ  :caca:  :caca:  :caca:  :caca:  :caca:   :caca: SENEYE DİYE SAYIKLAMAYA BAŞLADIN BİLE BİRAZ ZAMAN GEÇSİN BAKALIM ACELE ETME....HEM BEN DAHA ZAYIFLAMADIM YEŞİL ELBİSE GÜZEL DURMAZ:)))

oozge

ahhh ahhh az cekmedım bu zuzudan ben celooo ya azmı toparladım senı denız keeeeeeeenaarlarından kayalıklardan azmı rezıl olduk bagır bagır derkenn atlama dememıse kalmıo zuhal dalmışşşş yuzuooo  :violent1:

ya zuzuuuuu delırtme benı behh gecen senede bahane ettın evlnemeyım dıe yok hamıleyım ıstemesınler senı beebkle bakamam ılgılenemem ben  dugun olmasın evlenme cocuk varr koşturamam yardıma ben
dıe dıe
smdıde kıyafet mı kaldıııııııııııııııııııı  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
tmm tmm şakaydı evlenmıom bennnnn
kurun turşumu emii :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DELÜ NE KURCAZ SENİN TURŞUNU GÖRENDE 50 YAŞINA GELDİN ZANNEDER SADECE TADINI ÇIKAR BU ÇAĞLARININ DELİRME DAHA ADAMI TANIMIYORSUN BİLEE  :caca:  :caca:  :caca:

BENİM DENİZ ZEVKİMEDE GÖLGE DÜŞÜRME ŞEKERİM HATIRLATAYIM O KAYALIKLARDAN BENİ ÇOK İTTİN DENİZE SONRADA KENDİN ATLADINN  :k06:  :k06:

oozge

ÇAĞLARIMIN heeeeeeeeee :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tmm beeee alla alla açtın yıne agzını yandım benn offfffffff :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :honk: :honk:

buarada senı kıskanıodumda atlıodumm napim sna bısıcık olmuoduu
ama onca ugrasım sonucunda o balıklama atlamasını ogrendım ya kayalıklardan.baska ne dıyımm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne gusel yuzuodum yaaaa bı dalışta taaaa nerelerden cıkıodummmm
sıgaranın yuzunden dalamıorum bıle artık nefessız kalıyorum bıan :y25: :y25: :y25: