unutamadığınız, içinizi acıtan laflar

Başlatan muhribe, 08 Mart , 2012, 14:52:19

« önceki - sonraki »

Selma27

Seninle hergun olcegime birgun olurum kurtulurum daha iyi...Bu laf her zaman icimi yakti ve halada oyle. Simdi bakiyorumda asil ben hergun oluyormusumda farkinda degilmisim.

ayy

ben zaten kafaya takmıyorum yukarda Allah var sadece hesap vereceğim ve de herkesin hesap vereceği  :director: :director: :director:
sadece gıcık oluyorum :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

ayy

Alıntı yapılan: Selma27 - 27 Aralık , 2012, 16:47:37
Seninle hergun olcegime birgun olurum kurtulurum daha iyi...Bu laf her zaman icimi yakti ve halada oyle. Simdi bakiyorumda asil ben hergun oluyormusumda farkinda degilmisim.

:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Selma27

Alıntı yapılan: ♥ToNTiNi~HaNıM♥ - 27 Aralık , 2012, 16:12:44
sizin derdiniz bu benimki de tam tersi  :ehi:
neden başını açıp memur olmuyorsun diyorlar dilleri kopasıcalar tövbe tövbe  :cildir:

Betulcum bence insanlarin ne dedigine hic kafani takma. Ben bazen kendi akrabalarimi taniyamaz oldum. O kadar fikir ayrimciligi yasiyoruz ki. Universite genclerimizi ne kadar cok degistiriyor..  Benim kiz kardesim acik, ben kapaliyim mesela. Ama kiz kardesim benden bilgili ve surekli politika ustune yorumlar yazarak bir suru arkadasiyla arasi acildi. Daha 2 gun once bir akrabamizin oglu ile tartisti sanirim. Facebook'ta onun sayfasina Mehmet Akif Ersoy'un Ataturk ile ilgili sozlerini paylasmis. Kiz kardesimde tabi bunun altinda kalmayarak cevabini yazmis. Sonra kardesimi silip engelledi bu kisi. Diyorum ne kadar zayiflar, ne kadar sisteme uymuslar. Sanki oyle Kemalist dusunceleri onlari bir yere getircek. Kemalist degil bunlar komunist bee.. Ben kapali oldugum icin cok memnunum. Banada onceden cok diyen oldu ama ben umursamiyorum bile. Burda basortulu calismak serbest . Bir Turk arkadasimiz var, acik ve kendisi hastanede calisiyor. Bu kiz kuzenimle ayni yerde calisiyor. Birgun kuzenime demis, basortulu ile ayni ortamda kesinlikle calisamam diye. Kuzenimde tabi cikismis. Sen acik bir sekilde calisabiliyorsunda basortulu niye calisamasin. Seni niye rahatsiz ediyor ki? Neyse bu tur insanlar her yerde var. Benim icim rahat ..Allah rizasi icin yaptigimdan Allah gonlume o sevgiyi yerlestirdi cok sukur..

muhribe

selmacım bana bunu söyleyen okumuş etmiş bir insan değil.
düpedüz cahilce düşüncelerle söylüyor. neymiş başımı açıp devlete girsem, memur olsam işim garanti olurmuş vs..
halbuki zaten işim var ve memnunum. kimse ne başörtüme laf ediyor ne namazıma.
ben de isterim işim devlette olsun, garanti olsun, yüküm azalsın daha az çalışayım ama buna da şükür, insanlar işsizlikten kırılıyor..
dediğin gibi benim de içim rahat, Rabbim rızası üzerine yaşamayı nasip etsin  :amin:

Selma27

Alıntı yapılan: ayy - 27 Aralık , 2012, 16:48:18
ben zaten kafaya takmıyorum yukarda Allah var sadece hesap vereceğim ve de herkesin hesap vereceği  :director: :director: :director:
sadece gıcık oluyorum :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Her koyun kendi bacagindan asilcak..O yuzden herkes kendi yaptigindan sorumlu.. Ben diyorum ki biz kapali olarak acik insanlara karismiyoruz da , onlar niye bizim yaptigimiza karisiyor anlamadim. Basortulu olmak egitime calismaya engel degil. Bunu Turkiye'deki bircok insan cok yanlis degerlendiriyor..

Birde kuzenimin arkadasi var Turkiye'de. Kiz evlenirken evlenme davetiyesine, kesinlikle basortululer dugune davetli degildir diye yazmis. Kuzenimin annesi kapali (yengem) ve o gitmek zorunda kalmis cunku davetiye vermisler. Kuzenim diyordu anne niye gittin diye..O kadar sacma ki, inan bu duruma geldigimize inanamiyorum..

Aysecim sende hic kafana takma. Allah herkesin kalbini icini biliyor. Eger o dilerse sen kapanirsin bile. Sadece vakti saati vardir herseyin. Yaptigin birseyi Allah rizasi icin yaparsan o zaman onundeki engellerin hepsi kalkar.. Bende 19 yasimda kapandim ve inan o yasima kadar bikinide giydim acikta gezdim. Ama kendi istegimle kapandim cok sukur.

Selma27

Alıntı yapılan: ♥ToNTiNi~HaNıM♥ - 27 Aralık , 2012, 17:09:08
selmacım bana bunu söyleyen okumuş etmiş bir insan değil.
düpedüz cahilce düşüncelerle söylüyor. neymiş başımı açıp devlete girsem, memur olsam işim garanti olurmuş vs..
halbuki zaten işim var ve memnunum. kimse ne başörtüme laf ediyor ne namazıma.
ben de isterim işim devlette olsun, garanti olsun, yüküm azalsın daha az çalışayım ama buna da şükür, insanlar işsizlikten kırılıyor..
dediğin gibi benim de içim rahat, Rabbim rızası üzerine yaşamayı nasip etsin  :amin:

Senin adina sevindim canim.. Belki devlete sirtini dayayip calisanlar gibi rahat olmaya bilirsin ama alin terinle calisip ekmegini kazaniyorsun. Cok sukur. Keske devlet islerinde de serbest olsaydi kilik kiyafet.. Yalniz kimse kimseye karismadan saygi sevgi icerisinde..

ayy

işin içine siyaset girmedği sürece herkes özgür olmalı kılık kıyafette ...zaten hep siyasetcilerin yüzünden bu haldeyiz...neyse kızlar fazla derine inmeyelim sakıncalı :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

HASRET!M S@N@

hayatım boyunca hep ezildim laf yedim ama kimseye karşı edebimı bozmadim söylesem varya söylenenleri   

xxcansuxx

benimde var özellikle evlendikten sonra  ben unutamam  öyle oluncada eşime yeri geldikçe hep söylerim  :BangHead: :BangHead: ondan duymadım ama ailesinden duydum unutmak unutabilmekde en güzl şey bence yıpratmıyor insanı diye düşünüyorum

tweety0555

BEN MI NE SOYLEDIGIM LAFLAR UNUTULUR NEDE DUYDUGUM  :-\

minikkelebek

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 09 Mart , 2012, 17:41:17
düşük yaptıgım zaman annemde kalıyordum hamile bi arkadaş yanıma geldi annem yemek hazırladı onu yerken bana sende bişe yok artık yeme ben yiyeyim deyip tüm yemegi önüne alması  :crybaby2: :crybaby2:

cok kötü oldum ama annem wardı bişede diyemedim yapamadım da  :crybaby2: :crybaby2:

Yuh hayvan (özür dilerim ama) TAM BİR  HAYVANMIŞ,

ayy

iklima

öyle çok varki yazmaya başlasam sayfalar.sürer
unutulmuyor ama miş gibi yapiliyor ışte
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!