12 Mayıs , 2024, 00:53:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

unutamadığınız, içinizi acıtan laflar

Başlatan muhribe, 08 Mart , 2012, 14:52:19

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Mart , 2012, 16:11:38
abilerini öve öve anlatalar war en sinir oldugum şey hemde abimle yaşadıklarımı bile bile  :cussing:

benim abim bana hiç abilik yapmadı  :crybaby2:
bende abimden ş.r..fs.i..z derdi  kocaya gitsem geri döneceğimi söylerdi ben kimseyle yapamazmışım eşimde bana şeytan demişti ilk evlendiğimiz sene kaynanam istersen başkasına gidebilirsin demişti ve geçenlerde abimle ilgili konuştu çok kızdım ve bana o.....p demişdiinsanlar çok acımasız

Sır_Çiçegi

aynen cnm benim abimde iftira attı bana :(

konuşmuyoruz şuan da zaten bana sen kacarsın diordu ewlendim kıskanmaya başladı  :violent1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mutluluk

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Mart , 2012, 16:11:38
abilerini öve öve anlatalar war en sinir oldugum şey hemde abimle yaşadıklarımı bile bile  :cussing:

benim abim bana hiç abilik yapmadı  :crybaby2:

ayy canım ya yanlış anlama ama bende abilerimi çok severim.babam yok benim onlar benim babamın yerinde. :opucuk:

Sır_Çiçegi

:violent1: :violent1: :violent1: ailemi sevmiorum aslında hepsi arkamdan kuyu kazıyorlar  :cussing: :cussing:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

muhribe

bi laf vardır düşmanın yoksa akraban da mı yok diye  :violent1: :violent1:

mutluluk

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Mart , 2012, 16:58:54
:violent1: :violent1: :violent1: ailemi sevmiorum aslında hepsi arkamdan kuyu kazıyorlar  :cussing: :cussing:

ayyy nasıl olur ya.biz 7 kardeş bir anne çok düşkünüz birbirimize.çok şaşırdım ya. :honk:

mutluluk

kızlar ben kaçtım.bugün de herifi mercimekli yufkayla kandıram.yufka aldım onu yapam. :ehi: :ehi:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave:

muhribe

Alıntı yapılan: mutluluk - 08 Mart , 2012, 17:20:30
kızlar ben kaçtım.bugün de herifi mercimekli yufkayla kandıram.yufka aldım onu yapam. :ehi: :ehi:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave:
:wave: :wave: :wave:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

KONYALI

kaynanam eşim için keşke evlenmeseydi dedi hemde nenım gozumun ıcıne baka baka..esımde gıkını cıkarmamıstı..o gunu asla unutmam

Böcüğüm

ilk evlendiğimz seneydi kaynanam yüzünden tartışma eşim evi bırakıp gitmişti başka şehire bana msj yazmıştı ordan senden nefret ediyorum die hiiiç unutamıyorum ne kadar telafi ettiysede pişman olduğunu ifade ettiysede unutamıyorum   :'(
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

tweety0555

esımın sen anamısın deyısı :caca: :caca: gercı cevabını coook guzel aldı ya neyse orasını hıc acmım aldıgı cevap onu mezara bıle goturur :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Mart , 2012, 17:02:36
bi laf vardır düşmanın yoksa akraban da mı yok diye  :violent1: :violent1:

bende bu lafa şunu eklemek istiyorum

eleştiriliyosan başarmışsın demektir  :laughing7:

mutluluk

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Mart , 2012, 17:21:44
herkes bir diel gülüm ne yapalım  :y25:

duygucum dün yazamadım gitmek zorundaydım.üzülme senin eşin sana yeter tatlım.çok şükür rabbim onu senin karşına çıkarmış daha ne olsun.benim babam olsa belki bizde kopuk olurduk.rabbim herşeyi daha iyi bilendir. :opucuk:

_inci_tanem_

bende nişanlıyken eşimin ailesiyle aramız kötüydü kii hala kötü  :'( bir problemden dolayı telefon ettim niye böyle yapıyosun seninde kızların var onlara yapılsa yanmazmısın dedim '' ben zaten yandım '' dedi RABBİM  sen büyüksün yanmak neymiş göster dedim şimdi kızı evli kaynanasıyla oturuyo ve sorunlu ve kaynanam bana dert yanıyo şöyle yapıyolar böyle yapıyolar diye.YÜCE RABBİM sen çok büyüksün...

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: