spiral taktıranınız var mı?

Başlatan muhribe, 08 Mart , 2012, 14:38:21

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 02 Kasım , 2013, 23:10:32
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Kasım , 2013, 15:15:19
bende ne yapacağım nasıl korunacağım bilmiyorum 2 çocuk var 3.kazayla yakın olursa korkarım :-ooo :-ooo
spiralden korkuyom bu yazılnlardan dolayı kontrol hapına eşim karşı... karmakarışığım  :honk: :honk:
ay valla sanki beni anlattin  :ehi: :ehi: :ehi: 3.cocugu istemiyorum cok cok dikkat etmek lazimmm  :honk: :honk: 40im cikti esimden kaciorum suan  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: nere kadar kaçacan
o değilde eşim benden daha fazla tırsıyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10: geçen çok dikkat etmeliyiz yoksa akrabalar ne der tavşanlar gibi bunlar ne ürüyor derler dedi  :toothy10: :toothy10: onlara ne3. ne zamn istiyosun dedim 3-4 yıl sonraymış o zamanda ben istemem yaşdan ve rahatlıktan dolayı  :suclu: :suclu: yani 2de kalırız gibi rabbim verirse zamnsızda başımüstüne üzülmem  :suclu: :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Kasım , 2013, 13:40:48
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 02 Kasım , 2013, 23:10:32
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Kasım , 2013, 15:15:19
bende ne yapacağım nasıl korunacağım bilmiyorum 2 çocuk var 3.kazayla yakın olursa korkarım :-ooo :-ooo
spiralden korkuyom bu yazılnlardan dolayı kontrol hapına eşim karşı... karmakarışığım  :honk: :honk:
ay valla sanki beni anlattin  :ehi: :ehi: :ehi: 3.cocugu istemiyorum cok cok dikkat etmek lazimmm  :honk: :honk: 40im cikti esimden kaciorum suan  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: nere kadar kaçacan
o değilde eşim benden daha fazla tırsıyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10: geçen çok dikkat etmeliyiz yoksa akrabalar ne der tavşanlar gibi bunlar ne ürüyor derler dedi  :toothy10: :toothy10: onlara ne3. ne zamn istiyosun dedim 3-4 yıl sonraymış o zamanda ben istemem yaşdan ve rahatlıktan dolayı  :suclu: :suclu: yani 2de kalırız gibi rabbim verirse zamnsızda başımüstüne üzülmem  :suclu: :suclu:
tavsan espirine bayildimmm  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: kaciyom valla nere kadarsa artik  :laughing7: :laughing7: sakal uzatmisti hic hoslanmam dedim kesersen düsünürüm dedim gitti kesti  :ehi: :ehi: :ehi: son bahanemde tam evlilik yildönümünde kadin doktorunda kontrolum var onu bekle dedim  :suclu: :suclu:
:nazar: :nazar:

**fatoş**

arkadaşlar spiralimde sorunlarım var adet düzensizliği zamanlı zamansız kanamalar sancılarım kesildi biraz antibiyotik kullandıktan sonra ama çıkarttırmayı düşünüyordum eşim korunmaya yanaşmıyor hep benden bekliyor herşeyi banada yazık diyorum anlamıyor mirena pregestoron içeren hormonlu spiraller varmış doktor önermişti adeti düzenliyor hemde daha fazla koruyormuş bileniniz taktıranınız varmı devlet karşılamadığı için ücretli satılıyormuş kendin alıp taktırıyormuşsun

ponçik

Bilmiyorum ama hormonlu spiraller adet kesilmesi yaratıyor diye duymuştum
Ben de daha doğurmadan şimdiden kara kara düşünmeye başladım ne yapacağız diye  :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecen doktora gittim bana dogum kontrol hapi yazdi yeni cikmis onu hic ara vermeden kullaniyomusun adette gelmiyomus  :honk: bende tam tersini istiyom adetim gelsin istiyom o yüzden kullanmadim  ::) karnim sis gezemem adetim gelsin  :cildir:

_inci_tanem_

emzirmiyomusun gül sen bebeğini ? bildiğim kadarıyla emzirirken kullanılmıyor doğum kontrol hapı  :icon_scratch:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

iklima

Doktoruma sormak istiyorum ama beni çok aydınlatmayacagindan eminim,hala nasıl korunacagima dair karar vermiş değilim bu güne kadar kullandigimiz yöntemi doğumdan sonra kullanmayi yeterli bulmuyorum
Ah bu kadınlarin derdi hiç bitmiyor allahim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

_inci_tanem_

Bende kan pıhtılaşması olduğu için ben zaten doğum kontrol hapı artık kullanamayacağım  :-\

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: