adetine gün sayanlar geri sayım başlasın

Başlatan tuba_alanya, 06 Mart , 2012, 21:57:53

« önceki - sonraki »

ayy

asya83

bana dua edin 5 dk sonra test yapıcam inş. 2 çizgiyide görürüm 5dk. ne kadar çok dua alırsam sonucu o kadar etkiler:)

ayy

Alıntı yapılan: asya83 - 27 Aralık , 2012, 20:36:41
bana dua edin 5 dk sonra test yapıcam inş. 2 çizgiyide görürüm 5dk. ne kadar çok dua alırsam sonucu o kadar etkiler:)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
tatlım yaptınmı :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sevilay21

zaman gecmiyor kizlar son 9 gün geri sayim basladi hadi bakalim insallah diyelim meleklerimiz gelsin sabirsizlikla bekliyorum  :binkybaby: :binkybaby:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu sayfa çok geride kalmış
4 günüm kaldı

birbuçukyıl

4 gün mü? bişey kalmamış hadi hayırlısı. Ben beklenmeyan adet tarihim 4 mart diyip durdum bu ay ama şubat ayı 28 çekiyor,unutmuşum...:) 

ayy

03 Nisan , 2013, 19:31:06 #2361 Son düzenlenme: 03 Nisan , 2013, 19:37:00 AYŞE TEYZE
öle sayfa güncellensin..

4 gün kaldı :amin: :amin:

ayşecik85

11 gün kaldı

kesin gelir kırmızılar  :cildir: :cildir:

sudenaz85

inş. daha hasta olmazsınız hamile kalırsınız o kırmızıları görmezsiniz 9 ayyy :amin: :amin: :amin: :amin:

ayşecik85

aminnnn Sudem amma ben kendi adıma diyim cık olmadı bu ay da  :suclu: :suclu:

sudenaz85

hiç bilemezsinki canım benim bebek beklediğim günlerde  adet olmama 1 hafta var bütün belirtiler var ağrı değilde benim adetten önce bağırsaklar süper çalışır diğer günlerde kabızımdır 1 hafta var allahım bağırsaklar süper dedim yok bu ayda olmadı hiç ama hiç imkan vermedim 5 gün önce test yaptım çıkmadı sonra günüm 1 gün geçti yaptım gözlerime inanamadım rüya gibiydi nasıl ağladım hemen şükür namazı kıldım akşam eşimde aldı geldi onun aldığı testte 2.çizgi belli olmadı kötü oldum sabah 3 defa yaptım çıktı 3.dede :nazar: :nazar:
sonra sağlık ocağına gidip test yaptırdım :basardim: :basardim: :basardim:
ayyy allahım bunları sizede yaşatsın bunu tüm kalbimle bebişimizle birlikte istiyoruz canlar yaa isteyen herkese bu duyguyu tattırsın :amin: :amin: :amin:

birbuçukyıl

bugün olmam lazımdı bu saate kadar olmadı çok şükür.
Geriye saymak çok zor kızlar hele son 10 gün geçmiyor bir türlü  :cildir:

tuba.alanya

°º•✿gülümse01✿•º°

gelmesi istenmeyen adet tarihime 13 gün  :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...