16 Mayıs , 2024, 16:24:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

adetine gün sayanlar geri sayım başlasın

Başlatan tuba_alanya, 06 Mart , 2012, 21:57:53

« önceki - sonraki »

tuba_alanya

Alıntı yapılan: serserim - 09 Mart , 2012, 10:40:10
Alıntı yapılan: tuba_alanya - 09 Mart , 2012, 00:18:41
saolun kızlar allah OLMAYAN HERKEZE NASİP ETSİN ama bende hamile değilim heralde bugün hasta olacak gibiyim

ay hadi hayırlısı inşallah kan vermek istemiyosan neden 25 tl lik testler var onlardan alsana canım hemde gidip hemen al canım inşallah hamilesindir özlemin biter inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

saol canım herkezin hakkında hayırlısı bugünde görmezsem adet kan testi yaptırırım yarın ama bugün olacak gibi geliyor bana :))

serserim

Alıntı yapılan: tuba_alanya - 09 Mart , 2012, 14:50:27
Alıntı yapılan: serserim - 09 Mart , 2012, 10:40:10
Alıntı yapılan: tuba_alanya - 09 Mart , 2012, 00:18:41
saolun kızlar allah OLMAYAN HERKEZE NASİP ETSİN ama bende hamile değilim heralde bugün hasta olacak gibiyim

ay hadi hayırlısı inşallah kan vermek istemiyosan neden 25 tl lik testler var onlardan alsana canım hemde gidip hemen al canım inşallah hamilesindir özlemin biter inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

saol canım herkezin hakkında hayırlısı bugünde görmezsem adet kan testi yaptırırım yarın ama bugün olacak gibi geliyor bana :))

inşallah gelmez canım pozitif düşünki pozitif olsun canım hadi hayırlısı inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

Alıntı yapılan: tuba_alanya - 08 Mart , 2012, 18:12:57
kızlar ben hala adet olmadım ama karnım feci ağrıyo :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

İNŞŞ GELMEZ ADETİN.BENİM KARNIM NE KADAR AĞRISA OLURUM.SENİNDE BELKİ PSİKOLOJIKTIR TATLIM.

tuba_alanya

tahminimde yanılmadım kızlar adet oldum aşılamaya başlıyoruz artık işallah bu ay olur

ayy

Alıntı yapılan: tuba_alanya - 09 Mart , 2012, 23:28:38
tahminimde yanılmadım kızlar adet oldum aşılamaya başlıyoruz artık işallah bu ay olur
üzülme canım herşeyde bir hayır vardır.meleğin geleceği zamanı biliyordur sıkıntı yapma belki aşılama daha hayırlı olacaktır senin için...bak dr bana demişti ki  aşılama yaptır eger birikiay bekleyip deneyim dersen belki yapısı bozuk sprem lde hamiş kalabilirsin vede bu karnında ölebilir dedi..oyüzden ben bu ay yumurtlama döneme birlikte olmayacağaım zaten aşılmada gelcek ay olacak...

tuba_alanya

Alıntı yapılan: ayy - 09 Mart , 2012, 23:40:46
Alıntı yapılan: tuba_alanya - 09 Mart , 2012, 23:28:38
üzülme canım herşeyde bir hayır vardır.meleğin geleceği zamanı biliyordur sıkıntı yapma belki aşılama daha hayırlı olacaktır senin için...bak dr bana demişti ki  aşılama yaptır eger birikiay bekleyip deneyim dersen belki yapısı bozuk sprem lde hamiş kalabilirsin vede bu karnında ölebilir dedi..oyüzden ben bu ay yumurtlama döneme birlikte olmayacağaım zaten aşılmada gelcek ay olacak...

işallah seninde aşılaman tutar canım hakkımızda hayırlısı olsun ilk aşılama için düşük ihtimal diyolar ama ilk aşılamadada hamile kalan bi çok insan var senin eşindedemi varikosel var

şerife Berat

tuba hakkında hayırlısı olsun canım
benimde adet günüm yarın beni neler bekliyor bu ay çok merak ediyorum umutlanamk istemiyorum ama insan umutlanmadan da duramıyor :honk:

mutluluk

herşeyin hayırlısı olsun üzülmeyin inş birgün bizimde olcak. :amin:

ayse_etiskenece

ama hamilleik yoksa peki 2.çizgi neden beliriyorkiiii...oluyorda tutunamıyormu yoksa.ne kadar oldu tuğba bbebek düşüneli..inş hakkında hayırlııs olur en kısa zamanda da bbeişin olur

ayse_etiskenece

3 gün kaldııııııııııııı..inş vardır bu sefer bilmiyorum çok umud ediyorum..rüyamda bile gördüm bugün bbeğim olmuş ve emziriyordum..rüyası bile çok güzeldi.rabbim herkese verrsin inş

nurefşanelif

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 10 Mart , 2012, 11:07:03
3 gün kaldııııııııııııı..inş vardır bu sefer bilmiyorum çok umud ediyorum..rüyamda bile gördüm bugün bbeğim olmuş ve emziriyordum..rüyası bile çok güzeldi.rabbim herkese verrsin inş
inş bebişin gelmiştir cnm az kalmışşşş inş güzel haberlerini alırız :amin:

DENİZGÖZLÜM81

biz bu ay  korunduğumuz için bir sitres yok bende oh negüzel acaba var mı yokmu diye strese girmiştim

şerife Berat

BENİMDE ADET GÜNÜM YARIN AMA ŞUBAT 29 DAN ETKİLENİRMİ BİLMİYORYUM YILLARDIR BİR HAFTA ÖNCESİNDEN GELEN ADETİM BEBEK ÇALIŞMALARINA BAŞLADIĞIMIZDAN BERİ HER AY AYNI GÜN ETRAFINDA 1-2 GÜN ERKEN YADA GEÇ OLARAK GELİYOR.
BENİM AKLIMA TAKILAN BİŞEY VAR ACABA TEST YAPSAM SONUÇ NET BELLİ OLUR MU?
:icon_scratch: :dontknow:

mutluluk

SANMIYORUM CANIM.AMA ÇOĞU BAYANLAR DİO ÇIKIO.

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 10 Mart , 2012, 11:43:18
Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 10 Mart , 2012, 11:07:03
inş bebişin gelmiştir cnm az kalmışşşş inş güzel haberlerini alırız :amin:
inş çok teşekkür edrim canım