24 Nisan , 2024, 14:50:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rüyamda ki bebek ismi

Başlatan @Melek Yüzlüm@, 06 Mart , 2012, 12:34:02

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

kızlar size rüyamı alatıcam acaba ne anlama geliyor merak ettim sormak istedim rüyamda kızıma koymam için Rabia diye isim duydum kalktıgımda rabia diyordum. Kızım olucak inşalah isme karar vermedik daha rüyamda görünce bunu mu koymam gerekiyor acaba.

kelebegimm

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 06 Mart , 2012, 12:34:02
kızlar size rüyamı alatıcam acaba ne anlama geliyor merak ettim sormak istedim rüyamda kızıma koymam için Rabia diye isim duydum kalktıgımda rabia diyordum. Kızım olucak inşalah isme karar vermedik daha rüyamda görünce bunu mu koymam gerekiyor acaba.
ruyada gorunce koyman gerekiyo die biliyorum canim guzelde isimmisss

]

HASRET!M S@N@

CNM İSİM COK GÜZEL BENCE KOY MECMUR DEĞİLSİN AMA HEP O İÇİNDE KALICAK KESKE KOYSAYDIM DİYE BENMDE BABAM GÖRMÜŞ RÜYASINDA YASLI BİR TEYZE BANA ÜZÜLME BEBEĞİN OLACAK ERKEK OLACAK ADINIDA MUSTAFA KOY DEMİŞ BEN OĞLUM OLURSA KOYACAGIM EFENDİMİZİN İSMİ HEMDE KAYINBABAMIN ADI

rümeysaa

evet canım rüyanda gördüysen koyman uygun olur..açık açık görmüşsün..
rabia ismini beğenmiyosan hani yanına 2.ismi koyabilirsin canım  ;)

muhribe

canım, bence rüyan sana yol gösterir mahiyette. aslında çok şanslısın, bebeğinin ismi gayb aleminde konmuş. Allah mübarek etsin, çok güzel bir isim. ben evlenmeden önce kızım olursa ismini rabia koymak istemiştim. oğlum oldu o ayrı  :)

@Melek Yüzlüm@

Evet isim güzel aslında biz zaten bir kaç isim bulabildik funda ırmak gonca gibi ama rabia yı görünce ona yoğunlaştım şu an rüyada görünce etkilendim iki isimde olabilir rabianın yanına bunuda düşünebilirim ama rabia olsun aklımda kalır kesin bakalım eşimede söylicem ne dicek???

burcum

korkutmak istemem ama annemin başına gelen bir olayı anlatayım annem ablama hamileyken rüyasına ak sakallı bir dede gelmiş kızının adını düğün koy demiş annem kan ter içinde uyanmış babama anlatmış ne biçim isim düğün oldu olacak şunu koyayım bunu koyayım demiş neyse yatmışlar uyumuşlar ablam doğmuş ablama nihal ismini vermişler bebekken ablam zehirli isale yakalanmış dr lar alın bunu götürün eve ölüm raporununu da yazalım 1 hafta yaşarsa yaşar demişler sonra annem ablamın başında evde uyuyakalmış ak sakallı dedeyi görmüş gene kızının kulağına 3 kere düğün de demiş annem gene kan ter içinde uyanıyor hemen babama kalk abdest al oku çocuğun kulağına 3 kere düğün diye diyo ve ablam o günden sonra iyileşmeye başlıyor ki iskelet gibi kalmışmış gözlerinin feri gitmiş yani nitekim benceo ismi koymalısın :icon_thumright:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Mart , 2012, 12:45:16
canım, bence rüyan sana yol gösterir mahiyette. aslında çok şanslısın, bebeğinin ismi gayb aleminde konmuş. Allah mübarek etsin, çok güzel bir isim. ben evlenmeden önce kızım olursa ismini rabia koymak istemiştim. oğlum oldu o ayrı  :)

Sağol demek ki bana yol gösterici onun için onu koymam hayırlı olur zaten çokta beğendim ismi.

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: burcum - 06 Mart , 2012, 12:48:40
korkutmak istemem ama annemin başına gelen bir olayı anlatayım annem ablama hamileyken rüyasına ak sakallı bir dede gelmiş kızının adını düğün koy demiş annem kan ter içinde uyanmış babama anlatmış ne biçim isim düğün oldu olacak şunu koyayım bunu koyayım demiş neyse yatmışlar uyumuşlar ablam doğmuş ablama nihal ismini vermişler bebekken ablam zehirli isale yakalanmış dr lar alın bunu götürün eve ölüm raporununu da yazalım 1 hafta yaşarsa yaşar demişler sonra annem ablamın başında evde uyuyakalmış ak sakallı dedeyi görmüş gene kızının kulağına 3 kere düğün de demiş annem gene kan ter içinde uyanıyor hemen babama kalk abdest al oku çocuğun kulağına 3 kere düğün diye diyo ve ablam o günden sonra iyileşmeye başlıyor ki iskelet gibi kalmışmış gözlerinin feri gitmiş yani nitekim benceo ismi koymalısın :icon_thumright:

Şu an daha da kesinleşti ismi koymam gerektiği sanırım. Çok teşekkür ediyorum vardır bu rüyanında bir hikmeti deyip burda sormak istedim yardımlarınız için sağolun.

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: burcum - 06 Mart , 2012, 12:48:40
BUNU BİLMİYORDUM DEMEKKİ KOYMAK GEREKMİŞ

burcum

benim ablam 21 yaşında trafik kazasında vefat etti :y25: belki o isim konsaydı böyle olmazdı
canım sen enazından 2 isim koy biri rabia olsun :opucuk:

HASRET!M S@N@

HADİ YA COK ÜZÜLDÜM  :y25: :y25: :y25:
BASIN SAĞOLSUN CNM ALLAH MEKANINI CENNET ETSN

burcum

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: burcum - 06 Mart , 2012, 13:00:06
benim ablam 21 yaşında trafik kazasında vefat etti :y25: belki o isim konsaydı böyle olmazdı
canım sen enazından 2 isim koy biri rabia olsun :opucuk:

Çok üzüldüm Başınız sağolsun Allah sabırlar versin mekanını cennet etsin inşallahhh

Bencede koymazsam birşey olursa ki Allah korusun aklıma koymadım ondan mı oldu derim en iyisi eşim başka isim koymak isterse oda ikinci ismi olur iki isim koymuş oluruz böylelikle

rümeysaa

en iyisini yaparsın fatmacım.. :icon_thumright:

başın sağolsun nüketcim  :y25: rabbim mekanını cennet etsin.. :amin: