2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

esracım

renkli ultrason çıktısı anasına benzerse kızı çok saçlı olur  :ehi: :ehi:

esracım

sukeynacım kanamam oldu o yüzden 10 tane progestan iğnesi yedim ve ilaçta aldım progestan.10 aralığa kadarda devam ilaca.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 30 Kasım , 2012, 14:50:59
canım pazartesi gittim kontrole tekrardan rahimde incelme var dedi iğnelerim bugün bitti progestana devam.kv lerdeyim bana bakıyorlar sürekli yatış halindeyim işte.yelizcim zamanı daraltıyoruz artık 3 ayında altına düştünüz maşallah  :nazar: :nazar:

sukeynacım evet benim kızım ama ultrason görüntüsü o  :binkybaby: bebeğimin.

Sağolsun k.vdenler iyi insanlar bence canım çok şükür yardımcı oluyolar sana maşallah  :nazar: sende bol bol yat birdaha ki kontrol ne zaman inşallah düzelir herşey yoluna girer son 3 ay yatmak durumunda kalmazsın  :amin: :amin: :amin: sağ salim alalımda kucaklarımıza elimizden geleni yapacağız ben bu yaz komple yattım sayılır işe gidip gelme dışında bir aktivitem olmadı ama şükür ALLAH'a kuzum benimle ya dünyalara değer :amin:
evet esracım ALLAH'a şükürler olsun dr.verdiği sezeryan tarihine 2 ay 1 hafta var inşallah  :amin: :amin:
bizim dr.yüzünü renkliyle gösteriyo ama çıktı vermiyo renkli yaa  :'( :'( :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

sukeyna

Ya kızlar ben bu aralar kendimi çirkin hissediyorum sanırım , çünkü her dışarı çıktığımda makyaj malzemesi alıyorum..
Geçenlerde Grtasite yüzde elli indirime denk geldim The Balm marka makyaj ürünü aldım bir sürüüü, arayış içinde olursanız mutlaka tavsiye ederimm :director:

sukeyna

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Kasım , 2012, 14:55:32
Alıntı yapılan: esracım - 30 Kasım , 2012, 14:50:59
canım pazartesi gittim kontrole tekrardan rahimde incelme var dedi iğnelerim bugün bitti progestana devam.kv lerdeyim bana bakıyorlar sürekli yatış halindeyim işte.yelizcim zamanı daraltıyoruz artık 3 ayında altına düştünüz maşallah  :nazar: :nazar:

sukeynacım evet benim kızım ama ultrason görüntüsü o  :binkybaby: bebeğimin.

Sağolsun k.vdenler iyi insanlar bence canım çok şükür yardımcı oluyolar sana maşallah  :nazar: sende bol bol yat birdaha ki kontrol ne zaman inşallah düzelir herşey yoluna girer son 3 ay yatmak durumunda kalmazsın  :amin: :amin: :amin: sağ salim alalımda kucaklarımıza elimizden geleni yapacağız ben bu yaz komple yattım sayılır işe gidip gelme dışında bir aktivitem olmadı ama şükür ALLAH'a kuzum benimle ya dünyalara değer :amin:
evet esracım ALLAH'a şükürler olsun dr.verdiği sezeryan tarihine 2 ay 1 hafta var inşallah  :amin: :amin:
bizim dr.yüzünü renkliyle gösteriyo ama çıktı vermiyo renkli yaa  :'( :'( :'(

Aa istesene ben koleksiyon yaptım valla  :icon_scratch:

sukeyna

Alıntı yapılan: esracım - 30 Kasım , 2012, 14:55:08
sukeynacım kanamam oldu o yüzden 10 tane progestan iğnesi yedim ve ilaçta aldım progestan.10 aralığa kadarda devam ilaca.

Çok geçmiş olsun canım, çoğu gitti azı kaldı öyle düşün, kanama neyden kaynaklanmış ne dedi doktor?

_inci_tanem_

bende kendimi çirkin hissediyorum canım ama saçlarım ve kilo yüzünden  :'( :'(

makyaj malzemeleri fayda etmiyo rahatlamama  :icon_scratch:

ultrason çok güzel çok net ama renkli çıktı olmuyomuş :((

ama en son verdiği resimde oğlumun eli yüzü herşeyi belli bilemedim ne olduğunu  :icon_scratch:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

yelizcim o zaman 2 ay var doğuma maşallah  :nazar: :nazar: eğer ilaçlarımı içmezsem bizede erken doğum görünüyor kasılmalar yüzünden.bizim dr aslında videoya bile çekiyormuş ama bu aralar yoğunluktan yapmıyor sanırım.bir dahaki kontrol 10 aralık.10 gün var.inşallah iyi şeyler söylerde yatmam yine.
kanamanın nedeni tam belli değil, aslında ıkınma kaynaklı gibi görünüyor ama kasılmada olmuş olabilirmiş.magnezyum kalsiyumumu düzenli içmediğim için  :crybaby2: :crybaby2:

_inci_tanem_

ALLAH korusun canım inşallah RABBİM gününde saatinde sağ salim kavuşmayı kucağına almayı nasip etsin sana ve cümlemizle birlikte bizlere  :amin: :amin: :amin: :amin:

sen ne ilaçları kullanıyodun ki düzenli içmiyodun ??

bana magnezyum ve kalsiyum vermedi ayrı ayrı elevit diye bir ialç verdi 12.haftadan beri içiyorum kasılma sen hissediyomusun canım ???

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

sukeyna

elevit bende kullanıyorum, bacaklarım da kasılma hissediyorum deyince doktor magnezyum verdi birde bana

esracım

canım dr bana kalsiyum magnezyum demir verdi çok zaman oldu ama ben düzenli içmedim.1 gün içtiysem 5 gün salladım.benim kalçam çok ağrıyordu bende sanıyorum iğneden halbuki kalsiyum ve magnezyum ilaçlarımı almadığımdanmış ve st içmememden.dr dediki sen şimdilik kasılma hissetmesin ama bu ağrılr şikayetler kasılmalara sebep olur ve erken doğm sebebidir dedi.bendeki rahim incelmesi erken doğum için bir sebepmiş mesela  :crybaby2: :crybaby2: ...bacaklarımda uyuşma var çok fazla hep bu ilaçları almadığğım içinmiş.

elfo

yelizcim senin doktorun neden sezeryan tarihi verdi? şimdiden verilir mi öyle?
bu arada bende de çirkinlik hisleri belirmeye başladı. eşimle geçen gün tartıştık artık haberler haricinde tv izlememe kararı aldık. çünkü eşim tv de hep yabancı film kanallarını açıyor. ordaki reklamlarda jartiyerli karılar çıkıyor  :violent1: ben de fitil oluyorum kalp atışlarım nefes alışım hızlanıyor sinirden. artık izletmiyorum  :muzz:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_inci_tanem_

ALLAH korusun canım yinede iyi düşünelim iyi olsun  :amin: :amin: bu sefer dr.gittiğinde eminim çok iyi şeyler duyarsın umarım  esracım :amin: :amin: :amin: sakın stres yapıp etkileme bebişi  :( o  martı bekleyecek ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin: :amin: 
RABBİM hepimizi erken doğumdan korusun inşallah  :amin: :amin: :amin:
elifcim dr.sorduğumda doğum 19 şubat sezeryan olursa kan sulandırıcıdan dolayı 8-9 şubat arası olabilir demişti yuvarlama konuştuk ona istinaden dedim net birşey yok aslında ama ben kendini 8 şubat olarak hazırlıyorum :))) ALLAH'ın iziniyle inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

kızlar sizler mükemmelsiniz.her halinizle güzelsiniz.arkadaşlarım ziyarete geldiler bende çıkmak durumunda kaldım.bu urudu ben kendimi çirkin hissetmiyorum belki aynaya dahi düzenli bakamadığım için.

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.