2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 21 Kasım , 2012, 09:46:41
amiin cnm  :amin: :amin:
bakalım yarın doktorumuz bize ne diyecek doğum hakkında falan bişey diyecekmiii  :dontknow:

yarın dr.günün ne güzel prenses'i göreceksin  :love9: :love9:

bence desin artık canım ne kaldı şunun şurasında ALLAH'ın iziniyle  :amin:

Bizde 1 saat sonra falan tahliller için gideceğiz bakalım sonuçlarımız nasıl çıkacak  :'( gerçi idrar kültürü cuma günü çıkacak sonuç ama hayırlısı  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

hadi bakalım cnm inşalalh güzel sonuçlar çıkar  :amin:
bende yarın isteyecem idrar tahlili sanırım yine iltihap oldu idrarımı yaprken falan yanma başladı  :dontknow:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 21 Kasım , 2012, 09:54:18
hadi bakalım cnm inşalalh güzel sonuçlar çıkar  :amin:
bende yarın isteyecem idrar tahlili sanırım yine iltihap oldu idrarımı yaprken falan yanma başladı  :dontknow:

aminnnnnn inşallah canım ama beimde bana kalırsa geçmedi  :'( kısmen şikayetlerim devam etmekte  :'(

Sende muhakkak iste şikayetin varsa doğumda sıkıntı olmasın  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

evet cnm isteyecem bakalım hem onu isteyecem hem de şu kıl dönmesi gibi şeyi gösterecem yarın  :'(

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 21 Kasım , 2012, 10:29:38
evet cnm isteyecem bakalım hem onu isteyecem hem de şu kıl dönmesi gibi şeyi gösterecem yarın  :'(

inşallah sorun yoktur canım yarın güzel sonuçlarla gelirsin bizlere  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Merhaba kızlar dinleniyorum.Dr rapor veroi iğne ilaç verdi.Bir güzel yine yedim iğnemi.Kv lerde kalıyorum.Dün akşam yine oldu kanama çok az ama korkutmaya yetiyor.Sizler nasılsınız ?

ZéynéP.SimAy

cnm geçmiş olsun neden oluyormuş bu kanama peki bişey demedimi  :dontknow:
biz aynıyız şükür melekcim doğum yapmak üzere 

esracım

Melek hastanede mi yoksa  :-ooo :-ooo :-ooo Allah kurtarsın...

Sizlerin iyi olmanıza çok sevindim.
Dün çok çok az ıkındım ama cidden çok az ve beni bu hale getirdi ama akşam herhangi bir ıkınma olmadığı halde tekrarladı.rahimde açılma yok rahim ucu temiz dedi şükürler olsun.Ama yinede insan hep endişeli.

Bi şey daha bebeğim 690 gr olmuş.6 gün geriden geliyor.Bu da beni üzüyor  :y25: :y25:

ZéynéP.SimAy

evet cnm dün akiam hast. yattım demiş ondan beri haber yok ama ya teli kapalı arıyo kızlar ulaşamıyolar  :dontknow: :dontknow:
cnm aman dikkat et kendine ıkınma sakın bi daha  :icon_pale: cnm sıkma canını sen beslenmene çok çok dikkat et suyunuda bol iç o hemen kendini toplar annesi bi sıkıntı olmaz bunda can sıkcak bişey yok  :opucuk: :opucuk: Zülal kuzum nazlı olcak demekkkii  :opucuk: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 21 Kasım , 2012, 11:06:35
Merhaba kızlar dinleniyorum.Dr rapor veroi iğne ilaç verdi.Bir güzel yine yedim iğnemi.Kv lerde kalıyorum.Dün akşam yine oldu kanama çok az ama korkutmaya yetiyor.Sizler nasılsınız ?

merhaba canım çok geçmiş olsun  :opucuk: :opucuk: kısa sürede iyi gelir iğneler inşallah  :amin:

RABBİM korusun yavrularımızı yat lavobo dışında kalkma neden olmuş dr.birşey dedi mi?

Bizler iyiyiz hamd olsun  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

yatıyorum hep zaten yelizcim çok az ıkınma ile beraber oldu bu.sonrasında akşam hiç ıkınmadığım halde oturduğm yerde lekeler geldi bugün yok ama.sizlerin iyi olmanıza sevindim.

esracım

zeynepcim çok sağol canım içimli rahatlattın bizim kızda büyüyecek inşallah dediğin gibi.nazından kilo bile almıyor cimcimem...
meleğimde bebeğide iyidir inşallah  :amin:

_inci_tanem_

canım bol bol su iç en çok kiloyu suda alıyomuş bebekler ve günlük muhakkak bir muz yemeye özen göster süt ve balık çok önemli kilo almasını istiyosan bebişinin dikkat edin kendinize ALLAH'a emanet yavrun ve yavrularımız inşallah günlerinde saatlerinde sağ salim alacağız kollarımıza  :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

bu ara su içmeyi azaltmıştım.yeniden başlayayım madem.muz hiç yemiyordum balığıda haftada bir  :'( dediklerini yapayım madem.sağol bilgelerin için  :opucuk: yoksa bu kız neden küçük diye içim içimi yiyordu.önceki gittiğimizde 3 gün geriydi şimdi 6 ya çıktı  :dontknow: :dontknow:

burcum

canım bol bol kırmızı et ye dr um demişti ben süt içiyorum tavuk yiyorum badem ceviz yiyorum meyva yiyorum diye sayıyordum dr a bunlar önemli değil önemli olan kırmızı et bebeğe kilo yapan bu demişti :icon_thumright:
kızlar meleğin konusuna yazdım bakarsınız daha doğum olmamış :sad1: