2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

sakin olabilmekte her zmn fayda vardır yelizcim buna emin ol  :icon_thumright: tabi sakinlik dediğim herşeyi boşvermek değil ama gönlün ferah olursa biraz sende tat almaya başlarsın bu günleri özleyeceksin unutma  :opucuk: :opucuk:

esracım

kızlar bugün kanamam oldu.dr a gittim rapor aldım 4 gün.şimdi iyiyim ama çok korktum.müsait olunca yazarım yine.

ZéynéP.SimAy

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 20 Kasım , 2012, 10:41:21
sakin olabilmekte her zmn fayda vardır yelizcim buna emin ol  :icon_thumright: tabi sakinlik dediğim herşeyi boşvermek değil ama gönlün ferah olursa biraz sende tat almaya başlarsın bu günleri özleyeceksin unutma  :opucuk: :opucuk:

aynen canım haklısın ama işte elimde değil kendime ne kadar kızsamda beceremiyorum  :sad1:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 20 Kasım , 2012, 10:55:57
kızlar bugün kanamam oldu.dr a gittim rapor aldım 4 gün.şimdi iyiyim ama çok korktum.müsait olunca yazarım yine.

hayırdır canım  neden oldu dr. ne dedi çok geçmiş olsun  :'( cümlemizin yavrularını korusun güzel RABBİM :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

özlem özdemir

günaydın millet
vallahi kendimi uykudan alamıyorum, bu ne yavvv uyu uyu kızıma yarıyor gercekten :hieyt:
cok şükür şimdilik hersey yolunda gidiyor, gunler gecmiyor artık yaaaaaaaaaaaa.. :binkybaby:

ZéynéP.SimAy

hoşgeldin cnm
maşallah uyu uyuyabildiğin kadar kıymetini bil bu günlerin  :opucuk:
biz napalım sabah 7 buçukta ayaktayız işte çalış çalış oda yetmez bide git evde çalış  :'(

özlem özdemir

merhaba canparem
merak etme bende calısıyorum laborantım ama izin aldım cunku 4 uncu hamileligim oldugundan riskli dediler hastanede bırde durmadan kosturuyoruz oda var yani zor yani calışma hayatım guzelim. şimdide dinleniyom vallahi dogumdan sonrada oyle yapacam  :k06:

ZéynéP.SimAy

oo maşallahh  :nazar:
dinlen bolca sen bizden daha iyi bilirsin o zmn koşturmanın ne demek olduğunu  :icon_thumright:

özlem özdemir

öyle bizdee birde gece nöbetleri var sorma gitsin yani,
butun gun uzan ama bıtmıyor oda var...

_inci_tanem_

kızlar bugün melek nerde hiç görmedim  :dontknow: merak ettim  :icon_scratch:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RüZgAr GüLü

merhaba anneler biz geldik bebişimle doktordaydık oğluşum 2 .790 kilo olmuş suyumuz falanda iyiymiş yani durumumuz iyi 24 günümüz kaldı bakalım nemzan gelcek oğluşummm ... :)

_inci_tanem_

hoşgeldin canım merhaba  :opucuk:

maşallah oğluşuna  :nazar: şimdiden sonra biraz daha dikket et yediklerine bebeğe kilo yapıcak şeyler ye günde 20-30 gr arası alıyomuş bu son günlerde paşacık 3,500 kg gelsin ;) ;)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

hoşgeldin ayselcim  :opucuk:
maşallah paşana  :nazar: :nazar: bende kızımı perşembe görecem inşallahh  :nazar: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

ne güzel bugün biriniz yarın biriniz göreceksiniz  :love9: :love9:

inşallah sende güzel haberlerle gelirisn simay prensesimiz kocaman olmuştur zeynepcim  :amin:

bizim kontrolümüz 5 aralıkta  :love9: çok var daha kuzumu görmeme  :-\

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına