2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: özlem özdemir - 19 Kasım , 2012, 13:58:28
yelizcim
ben laborantım yani saglıkda bayagı bilgim var birde bu benim 4 üncü hamileligim bence dedıgın gibi enfeksiyonun var, idrara cıkarken yanma ve sık idrar varsa doktora git cunku bebege tehlikeli canım.

bende öyle düşünüyorum canım atlatamadım sanırım  :sad1:

çok su içiyorum idrarada sık çıkıyorum birde normal şartlarda yanmam olmuyo ama biraz tutarsam ağrı yapıyo :'( :'(

dr.biliyo fakat ilaç bitince 1 hafta sonra istedi idrar tahlili ve kültürü çarş.yaptıracağım işte  :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

özlem özdemir

bolca bitki cayı ic guzelim, idrar sokucu bıtkı cayları var onları dene, cunku antibiyotikler o kadar ii degil benden demesi güzleim.

_inci_tanem_

teşekkür ederim canım fakat gebelikte bitki çayları zararlı diye önermiyo kimse  :icon_scratch:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

özlem özdemir

ben isvciredeyim burası ilacı bol olan bir yer ama artık herkes dogal olan seyleri kullanıyorlar.

_inci_tanem_

Günaydın güzel anne adayları  :flowers: :flowers:

Nasılsınız kuzular nasıl  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Günaydınlar canım  :opucuk: :opucuk:
şükür iyiyiz bir iş sabahında daha buluştuk sizlerle  :laughing7: siz nasılsınız bakalım Yiğit paşamız nasıllar  :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

ALLAH iyilik versin canım  :amin: iyi olmanıza sevindik  :love9:

Bizde ALLAH'a hamd olsun iyiyiz  :amin:

Az kaldı şaka bir tarafa izine ayrılmana zeynepcim tabi prensesin gelmesinede  :love9: :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

ne mutlu bize iyiyizzz şükürler olsun  :amin:  :nazar:
evet cnm şaka falan sızlanmakla şunla bunla izne çıkmama 10günüm kaldı kızıma kavuşmamada 34 günüm inşallahhh vaktiyle zamanıyla gelirse  :amin: :amin: :nazar:
sizinde bişey kalmadı cnm 3ayın altına düştünüz valla bundan sonrası su gibi geçer giderrr inşallah  :amin: :amin:

_inci_tanem_

:amin: :amin: :amin: inşallah cümlemizle vaktinde saatinde sağ salim kucağımıza almak nasip olur inşallah canım   :amin: :amin: :amin:

evet 3 ayın altına dütük canım birde benim sezeryan olacağı için 78 gün var 10 gün önce doğacak olursa ama ben panik atağın tekiyim sakin sakin beklemeyi beceremiyorum ki  :cildir:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

biraz sakin olabilsen aslında herşeyn zevkini ayrı alacaksın emin ol  :icon_thumright:

_inci_tanem_

ahhh bir becerebilsem  :y25:

birde birşey soracağım canım senin tansiyonun kontrollerde kaç çıkıyo ??

ben z önce işyerinde ölçtürdüm 12/9 çıktı küçük yükselmiş  :'( acaba sorun olur mu ??

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

benimde çoğunlukla 12/8 12/7 çıkar cnm sorun olmaz cnm yürümüşsündür ölçerken heyecan yapmışındır ondan çıkmıştır bence bi sorun yok yanii  :caca: :caca: artık sana kızmaya başlıyorum ama Yiğidime kıyabilsem  sopayla gelecem yanınaa aaaaa azcık  rahat ol ya  :caca: :caca: :caca:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 20 Kasım , 2012, 10:03:04
benimde çoğunlukla 12/8 12/7 çıkar cnm sorun olmaz cnm yürümüşsündür ölçerken heyecan yapmışındır ondan çıkmıştır bence bi sorun yok yanii  :caca: :caca: artık sana kızmaya başlıyorum ama Yiğidime kıyabilsem  sopayla gelecem yanınaa aaaaa azcık  rahat ol ya  :caca: :caca: :caca:

benim normalde 10/6 veya  11/6 çıkıyoda bu sefer biraz yükselmiş geldi canım o yüzden sordum  :opucuk:
kızma ama ya ağlarımm  :y25:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

cnm endişelerini çok iyi anlıyorum ama sen böyle yaparak hamileliğini kendine zehir ediyosun bi sorun olsa zaten kontrollerimizde çıkacaktır emin ol buna bak en son geçen ayın sonunda gittiim kontrole ve o zmndan bu zmna neler yaşadım sinir stres oturduğum yerde nefesim artıyo hep bişiler oluyo emin ol hiç mutlu değilim bende ama elimi karnıma koyuyorum kızım ordan bana bi tepki veriyo bütün herşey geçiyo şükürler olsun ki  :amin: :amin: bende çok endişeleniyorum ama birazda tadını çıkarmak gerek zaten olacak varsa hergün doktorda olsan saatlerce hast.de olsanda olacaktır bunu sende biliyosun gerçekten olağan üstü bi sorunun yada şikayetin olmadıkça bu kadar kafana takma nolur kendinle birlikte hem bizi hemde bebeğini endişelendiriyosun  :opucuk: :opucuk: endişelenmeni anlmıyor değilim yani yanlış anlama beni ama bu kadar didiklersen bişeyleri sonu gelmez emin ol hayat hep böyledirr..
hem ağlamkta ne demekmiş kuzumm ben sizi çok seviyorum ben sizin için endişeleniyorum böyle şeyleri kafana takıyosun diye  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

sağol canımmmm bende sizleri seviyorum  :opucuk: ve hak veriyorum  :'(  içimde hep bir korku mevcut  :'(

ama benim genel yapım böyle yaa  :violent1: kızıyorum kendime hep didik didik ederim herşeyi  :'(

şimdide birşey olacak diye ödüm kopuyo etrafdan duyduğum en küçük bir kötü haber bile beni endişendirmeye yetiyo  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına