2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Kasım , 2012, 09:34:33
yelizcim geçmişmi intabın nasıl oldun güzelim  :icon_scratch:

esracım arkadaşınla ne güzel vakit gerirsin işte bende seviyorum öyle arada

ayrı kalmak iyi geliyor bizede   :k06: :icon_thumright: :love9: :love8: :love9:

hem yol telaşesi olmaz iki gün demi  :icon_thumright: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hazırlık olarak yaprak sarma ve lahana sarması yapıcam  :icon_thumright: dün aldım

sonra börek sarıp kaldırıcam işte yapabilirsem bide poğaça ve açma yapıcam

hepsini bugün yapmıycam tabi sarmalar yorucak zaten yeterince  :sad1:

.Maşallah melekcim sana  :nazar: :nazar:

Kendini yorma be o kadar millet yemeyemi gelecek sana  :-\

Canım idrar yollarımla ilgili şu an bir fikrim yok  :'(

Çarşamba günü idrar kültürü ve idrar tahlili yapılacak ona göre gitmemişse tekrar tedavi uygulanacak nerden nasıl oluyo anlamış değilim yaa  :sad1: :sad1:

ama varsa bir an önce geçmesi isityorum o kasılmalar ondnada kaynaklanabiliyomuş  :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

esracım

Meleğim 4 gün boyunca ilçede kalacağım arkadaşım memleketine gittiçBen tek kalacağım evinde ama korkmuyorum.Yol gitmekten o kadar çok yoruldumki.Olmasa da olur arkadaşım.Sadece bu dertten kurtulmak istiyorum.2 hafta kalacak bu haftadan sonra müdürün gelmesine.O gelir gelmez bende izne ayrılacağm.Pardon rapor alacağım.Sonra peşinden izin....
Sende döktürüyorsun maşallah.Ne yapacaksın kimsenin faydası olmayınca insan kuzu kuzu girip mutfağına kendi işini kendi yapıyor.Bakalım ben doğururken ne telaşelerim olacak.Daha çok var o günlere yada bana öyle geliyor.Doğum olayını bile hiç düşünmedim kafamda.

Yelizcim ister istemez o korkular hepimizde oluyor inan.O sertleşme ben yorulduğumda da çok oluyor ama korkma.Bunlar olağan şeylerdir.Endişelerinde haklısın kolay bir süreç değil bu..

Zeynepcim bende sürekli bağlı kaldayım artık sitede.Yoksa beninmde yazdıklarım hep havaya uçardı sinir olurdum  :cildir: :cildir: :cildir:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Kasım , 2012, 09:39:42
:nazar: :love9: kızlar yarın 38 haftamız doluyor  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar:

maşallah canımmm kuzunla sana  :nazar: :nazar:

Darısı bizlerin olsun inşallahh hayırlsııyla  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

eveeet darısı sizin başınıza şekerlerim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

doğum heycanı sardı iyice valla  :aferin: korkmuyorumda çok heycanlanıyorum yaa  :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Kasım , 2012, 09:46:06
eveeet darısı sizin başınıza şekerlerim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

doğum heycanı sardı iyice valla  :aferin: korkmuyorumda çok heycanlanıyorum yaa  :love9: :love9: :love9:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn canım hayırlsııyla inşallah :amin: :amin: :amin:

Bu arada kızlar cumartesi günü mustelanın bebeğim olcak seminerine katıldım  :hello2:

Ve becerikli anne diplaması aldım  :hieyt:  :k06:

çok güzeldi anlatılan bilgilerde güzeldi iyi katılmışım  :love9:

Seminer veren dr.sordum 1.dereceden sezeryan adayısın dedi kan sulandırı iğne kullandığım kan sulandırı engel değil normal doğuma ama dr.herhangi bir risk göze almak istemez dedi  :sad1:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: ay benide sardı erkenden o heyecan her gece rüyamda ya doğuruyom ya doğuran birini görüyom  :ehi: :ehi:
yelizcim  :nazar: :nazar: hayırlı olsun diploman  :laughing7: :laughing7:

_inci_tanem_

ayyy teşekkür ederim şekerim  :k06: :k06:

Diploma falan bir yana ama gerçekten böyle seminerler faydalı olduğunu birkez daha anladım eğer denk gelirseniz sizlerinde katılmasını tavsiye ederim  :opucuk: :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

hayırlı olsun yelizcim ama şuda demek oluyorki çok bilinçli bir anne adayımız var  :opucuk: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

teşekkür ederim melekcimm  :opucuk: :opucuk:

Dikkatle dinledik dersi  ;) inşallah RABBİM hayırlsııyla uygulamayıda nasip eder cümlemizle birlikte banada  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

özlem özdemir

:hello2:
tünaydın millet
o karın sertlesmesine sancı denir gunde bir yada birkactan fazla olması normal benimde oluyor ve doktorumda ebemde normal dedi.. benim kızımın kafası asagıda zaten kız bebişleri acele ederler dogum icin, bugun tam tamına 29 haftalık oldum cok sukur az zamanımız kaldı :k06: :hieyt:

_inci_tanem_

:'( :'( normalde pek fazla olmuyodu dün baya oldu korkuttu beni dr.aramak istemedim   :'(

ama bu durum beni korkarım panik atak yapacak  :-\ bugünde arada oluyo ama dün ki kadra çok değil en son dr.gitmemin üstünden 5 gün geçti o zaman duruşu falan normaldi bilmiyorum ki bir değişim oldu mu  :sad1:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

özlem özdemir

selam yeliz
bence o kadar korkma cunku bebişin asagıya inmiştir şayet sancın cok olursa vede agrılı olursa sakın durma hastaneye git oldumu..

_inci_tanem_

a.s özlemcim

sancım çok şükür yok anladığım kadarıyla sadece rahimde arada sızlama gibi birşey oluyo  :sad1:

ama bende idrar yolu enfeksiyonu vardı ilaç içtim fakat geçtimi bilmiyorum çarşamba günü tahlil yaptıracağım ona göre belli olacak :-\

inşallah sorunsuz tamamlarız gebeliklerimizi yavrularımıza sağ slaim kavuşuruz  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

özlem özdemir

yelizcim
ben laborantım yani saglıkda bayagı bilgim var birde bu benim 4 üncü hamileligim bence dedıgın gibi enfeksiyonun var, idrara cıkarken yanma ve sık idrar varsa doktora git cunku bebege tehlikeli canım.