2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

_inci_tanem_

ben onu duymadımda benimde arkadaşım dalinin sıvı deterjanı varmış onu tavsiye etti

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

burcum

ben derinin kıyafetlerini hala dalan roxy ile yıkıyorum :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

yelizcim dalinin sıvı deterjanları o kadar pahalı geldiki yani alamadım kusura bakmasın kızımda bu dediğim 4,50 tl ve gayet de güzel koktu bilemedimki  :dontknow:
oo o zmn süper nükü melek sizde kullanıyosanız demekki içim rahat edebilir  :icon_thumright:

_inci_tanem_

daha fiyatlarına falan bakmadım canım aslında şu ana kadar bakarım ikisinede  :icon_thumright:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

2.ltsi 20 tl miydi neydi  :-ooo :-ooo bence biraz fazla ama tbi sen o mzna kadar araştırırsın cn nasıl uygun gelirse hangisiyle için rahat ederse onu alırsın  :opucuk:

_inci_tanem_

baya fiyatlıymış canım neyse hayırlısıyla o zamanlara gelelimde duruma göre bakarım  :icon_thumright:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RüZgAr GüLü

:hello: ANNİŞLER BİZ GELDİK HEPİNİZİ ÖPÜYORUZ   :opucuk: :opucuk: :opucuk:    simayıda ayır öpek  :opucuk: :love9:             ay bu arada benimde az zamanım kaldıııı  :y25: :y25:

özlem özdemir

:hello2:
kızlar ben kendimi süper yorgun hissediyorum 3 tane oglanlarda bu kadar yorulmadım ama kızım masALLAH annesini bayagı yoruyor yani kız hamileligi farklıymış gercekten.. :binkybaby:

gamze1987

BENDE ARALIK ANNESİYİM ARANIZA YENİ KATILDIM DOĞUM 27 ARALIK DİYORLAR AMA OCAKTA OLABİLİR

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: gamze1987 - 18 Kasım , 2012, 19:02:23
BENDE ARALIK ANNESİYİM ARANIZA YENİ KATILDIM DOĞUM 27 ARALIK DİYORLAR AMA OCAKTA OLABİLİR
hoş geldin canım aramıza  :opucuk: inş hep beraber sağlıcakla kavuşuruz yawrularımıza  :amin:

özlem özdemir

melek100lü

Alıntı yapılan: gamze1987 - 18 Kasım , 2012, 19:02:23

:love9: Aramıza hoşgeldin canım  :flowers: bebeğinede kocaman :nazar: :love9:

melek100lü

:flowers: :love9: günaydın fıstıklar nasılsınız  :opucuk: :love9: :nazar: biz oğluşumla çok

şükür iyiyiz  :love9: :love3: :love9: :nazar: sizin bebişler napıyorlar bakalım  :opucuk: :love9: :nazar: