2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

ZEYNEP HOŞGELDİN GÜLÜM  :opucuk: :opucuk: ÖZLEDİK SENİ NASILSIN  :love9: :flowers: :opucuk:

NAPTIN KIL DÖNMESİNİ   :dontknow: :dontknow:

_inci_tanem_

Canımmmm teşekkür ederiz   :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Yağız efemize'de kocaman maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

aminnnnnnnn inşallah geçmiştir canım  :amin: :amin: :amin: ben antibiyotikten ve idrar yolu enfeksiyonunun nedne olduğu sıkıntılardan bıktım  :'( ALAH daha büyük dertler vermesin'de  :amin: :amin: cümlemizle birlikte  :amin: :amin:

Laboratuvar'ı aradım  canım herhangi birşey getirmem gerekiyomu diye hayır biz burdan temin ediyoruz dediler  :dontknow: :dontknow:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Haaa iyi  ozaman

Rabbim daha beterinden korusun  :amin: :amin:

İLLAKİ UFAKTEFEKDE OLSA SORUN YAŞIYORUZ  :dontknow: :love9: :binkybaby: :love9:

HERŞEY ONLAR İÇİN  :love9: KATLANIRIZ ONLARA BİŞEY OLMASIN  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 15 Kasım , 2012, 08:49:44
günaydın canlarrrımmmmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Günaydın canımmm :opucuk:

Nasılsın iyi olabildin mi  :opucuk: özlettin kendini yaa  :opucuk: prensess nasıl  :opucuk:

İnşallah melekcim hayırlsııyla günleri doldurup sağ slaim gelsin yavrularımız  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 15 Kasım , 2012, 08:54:09
Haaa iyi  ozaman

Rabbim daha beterinden korusun  :amin: :amin:

İLLAKİ UFAKTEFEKDE OLSA SORUN YAŞIYORUZ  :dontknow: :love9: :binkybaby: :love9:

HERŞEY ONLAR İÇİN  :love9: KATLANIRIZ ONLARA BİŞEY OLMASIN  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım cümlemizle birlikte  :amin: :amin:

Benimde korkum ona zarar vermesi  :y25: yoksa kendimle ilgili ben katlanırım  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

hoşbulduk canım bende özledim valla sizzii  :opucuk: :love9:
cnm akşam eve gittiim wc.y girdiğimde orayada bi dokunayım dedim ana elime bişey geldi hemen yanaya baktım yavaş yavaş akmaya başladı  :igrenc: ama ucundan çok az bi yer açılmış olduğundan sürekli yavaş yavaşa akıyo ben temizleyebildiğimi temizledim ama ynde var içinde hala  :icon_pale:

_inci_tanem_

Geçmiş olsun canımm ALLAH beterinden korusun inşallah tamamen gider kendiliğinden  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: yyeeliz - 15 Kasım , 2012, 08:56:45

Nasılsın iyi olabildin mi  :opucuk: özlettin kendini yaa  :opucuk: prensess nasıl  :opucuk:

İnşallah melekcim hayırlsııyla günleri doldurup sağ slaim gelsin yavrularımız  :amin: :amin: :amin:

cnm hastalık tam gaz devam ediyo tıkalı hep burnum falan yediğimden bi tat da almıyorum ama şükür diyorum napim  :amin:  :dontknow:
Simayımda iyi şükür artık tam göğüs aramda nefes filan aldırmıyor benim kız bu kezde ordan çıkmayı deniyo heralde  :laughing7: :laughing7:  :nazar: :nazar:
sen nasılsın paşam nasıl şekr yüklmen varmış kolayalr gele meleğin dediği gibi limonu götür cnm onlar belki sana sadece suyla şekeri verirler rahat edersin içerken  :icon_thumright: inşallah sonuçlarında çook güzel çıkar  :amin: :amin: [/b]

ZéynéP.SimAy

amin cnm sorma bide kaç gündür o yettiydi bana ceviz kadar falan büyüktü maşallah iyi beslemişimm  :k06: :k06:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 15 Kasım , 2012, 09:01:31
Alıntı yapılan: yyeeliz - 15 Kasım , 2012, 08:56:45

cnm hastalık tam gaz devam ediyo tıkalı hep burnum falan yediğimden bi tat da almıyorum ama şükür diyorum napim  :amin:  :dontknow:
Simayımda iyi şükür artık tam göğüs aramda nefes filan aldırmıyor benim kız bu kezde ordan çıkmayı deniyo heralde  :laughing7: :laughing7:  :nazar: :nazar:
sen nasılsın paşam nasıl şekr yüklmen varmış kolayalr gele meleğin dediği gibi limonu götür cnm onlar belki sana sadece suyla şekeri verirler rahat edersin içerken  :icon_thumright: inşallah sonuçlarında çook güzel çıkar  :amin: :amin: [/b]

Evet canım ALLAH daha büyük sıkıntılardan korusun  :amin: :amin:

Maşallah prensesimize gezip duruyo daha çıkmasına var o çıkışı bulana kadar gününü doldurur  :amin:

canım laboratuvarı aradım limon falan getirme gerekiyomu diye hayır dedi  :dontknow: :dontknow:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 15 Kasım , 2012, 09:02:43
amin cnm sorma bide kaç gündür o yettiydi bana ceviz kadar falan büyüktü maşallah iyi beslemişimm  :k06: :k06:

neyseki kendiliğinden kurtulacaksın inşallah canım  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

zeynepcim iyice temizlendiğinden emin olsaydın  :icon_scratch:

kendiliğinden patlamış nasılsa korkma iyice boşalsın içide alkol sür mikrop kapmasın canım  :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

cnm var daha akıyo bi taraftan ya kendiliğinden akıyo akşama baya temizlenmiş olur heralde  :dontknow: kolonyayla falan temizledim ama inşallah bi sıkıntı çıkarmaz  :amin:

RüZgAr GüLü

:hello: GÜNAYDINNNN anneler yeni uyandık biz  :sleepy1:   :ehi:    ya nolcak bizim bu halimiz hamileliğin ilk 3 ayında yatıyorduk şimdide son 2 ayda uykudayız  :cildir: :cildir: :cildir:    zeynepcim dünürüm  ay benimkide göhüs arasından çıkmaya çalışıyor yaaa  anam bu simay napıyosa bizim oğlanda aynısını yapiyi gördünmü daha şimdiden  :toothy10:  :binkybaby: :binkybaby:

ZéynéP.SimAy

:ehi: :ehi: :ehi: ah o varya oo yaramaz damaaatt  :love9: :love9:  :nazar: yapsın tabi hanım sözü dinlesinn  :ehi: :ehi: