2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

hayır gelenler çalışan işten gelen birileri olsa tamam diyecem bi makarna çorba yaparsın halinden anlar bu gelenler evleriden gelen insanlar yahu çoluk çocuk aç gelmişler bu nasıl şeydir anlamadım saat 8 di ben o yemeği ortaya koyduğumda ve ben hala o saate kadar bişey yemeden totomu yere koymdan uğraştım ya etrafımdakiler aşırı duyarsızlar yani bi kerede daha farkettim  :cildir: bide demezle mi senide bu halinle uğraştırdık diye ne dicen he öylede diyemiyosun ne demek olurmu öyle şey falan diyip kibarlık yapıyosun  :caca:
cnm çok tuzlu yemiyorum hiç tuzsuzda yemiyorum orta kararda yiyorum ama işte bence dinlenemdiğimden oluyo böyle  :dontknow:

_inci_tanem_

çok duyarsızlar gerçektende canım  :cildir: :cildir:

yazık günah geleceksende ye yemeğini gel çay falan neyse ağırlık vermez

nezaketen birşeyde diyemiyosun bu akşam banada gelebilir misafir ama çaya  :aferin:

zaten yemeğimi annem yapıyo genel olarak ben yaptığım zaman aparetif birşeyler hazırlıyorum çalışan insanın  h.içi  misafir ağırlaması zor  :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Kızlar dün çok işim vardı ve öğleden sonra Kastamonuda seminerim vardı.O yüzden pek uğrayamadım siteye.Her neyse sizler nasılsınız? Zeynepcim yine seni birileri yormuş.Keşke kabul etmeseydin.Ne alaka ya hamile kadından hizmet bekliyorlar.Hayatta yapmazdım tok gelselermiş.Sanki evdesin akşama kadar.İşten gelecem birde milleti doyuracam.Bence bir daha asla kabul etme canım.Benmi katıyım yoksa sen mi yumuşaksın bilemeedim.Seni yüzünü yumuşak bulan geliyor sanırım.Ama çok kızdım onlara.Karınlarını doyurup gelememişler mi  :caca: :caca: :caca:

Yelizcim Meleğim sizler nasılsınız  canlarım....

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 09 Kasım , 2012, 09:32:28
Kızlar dün çok işim vardı ve öğleden sonra Kastamonuda seminerim vardı.O yüzden pek uğrayamadım siteye.Her neyse sizler nasılsınız? Zeynepcim yine seni birileri yormuş.Keşke kabul etmeseydin.Ne alaka ya hamile kadından hizmet bekliyorlar.Hayatta yapmazdım tok gelselermiş.Sanki evdesin akşama kadar.İşten gelecem birde milleti doyuracam.Bence bir daha asla kabul etme canım.Benmi katıyım yoksa sen mi yumuşaksın bilemeedim.Seni yüzünü yumuşak bulan geliyor sanırım.Ama çok kızdım onlara.Karınlarını doyurup gelememişler mi  :caca: :caca: :caca:

Yelizcim Meleğim sizler nasılsınız  canlarım....

ama gelenede gel denmiyo ki esracım :-\ :-\
banada öyle deseler bende gelmeyin diyemezdim  :'(
onların düşünmesi lazım kız hamile çalışıyo ne hazırlıcak dar acele ne yapacak diye  :caca:
biz iyiyiz ALLAH'a hamd olsun uykuya doyamıyoruz sadece dün akşam 22,30 gibi uyudum ama hala uykum var  :sleepy1:
sen nasılsın prensess nasıl esracım

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

cnm ben yumuşak yüzlüyüm maalesef aslında bide soruya hazılrıkszı yakalındım eşimin yengesi aradı sana bişey sorcam akşam müsaitmisin falan dedi bende he tebi faln diyodum sonra dediki işte bilmem kimlerle size gelcez ben kaldım bi kaç saniye  :-ooo :-ooo sonra tabi buyrun demek zorunda kaldım işte napim  :dontknow: hayır diğer gelenler bilmesede anlamasada yengesi biliyo ne halde olduğumu 2 blok ötemde oturuyo nasıl zorlandığımı görüyo hergün yürüken bile onların düşnmesi lazım ama nerdee  :dontknow:
aman napalım atlattım işte bunuda iyi kötü ama eşimde görümcemde fır döndü etrafımda çünkü abya sinir yaptım rahatsızlazdım gibi yaptım  :k06: :k06:
Zülal prensesm nağıyo esracım sende yoğunsun hep çok yoruyosun kendini ama  :'(

esracım

Canım işimiz var biraz halsizim dersin olur biter.Kimse beni düşünmüyorsa bende onu diyebilriim.Tabi gelecek olanın aç olduğunu bilememiştir Zeynepcim.Saçmalık ötesi bir durum ya.Nasıl karnını doyurmaya gelebiliyorlar anlamadım.Bu kız çalışıyor üztelik hamile.Eline bir kap yemek alıp geleceğine birde karnını doyurmasını bekliyorlar.Uyuz oluyorum böyle tiplere ama kibarca reddederdim.

Yelizcim çok sağol bitanem bebeğim iyi şükürler olsun.Konuşursam cevap veriyor hemencik.Ama konuşmazsam hiç oralı olmuyor.Sanırım benimle beraber o da yoruluyor.Bu aralar işte çok yoruluyorum da..Senin prens nasıl peki ?Kocaman olmuştur annesi.Dr kontorlünüz nezaman ? İnsan ister istemez gün sayıyor değil mi ?

esracım

Zeynepcim müsait değilim de artık arayıp soranlara.Dediğin gibi senin gibi çalışan biri olsa.Bir işin ucundan tutar yardım eder.Beraber bir çorba makarna salata yer kalkarsınız ama dediğin gibi böyle insanları doyurmak zor olur.Neyseki eşin ve görümcen yardımcı olmuşlar sana.Neyse ben bu konuyu açtıkça sinir oluyorum o gelenlere.Kafalarını kırasım geliyor şimdi sinir yapmayayım kendime.

Canım benimde işler çok burda.Kafa pataltıyorum birde kağıtlar hiç bitmiyor masamın üzerinden.Sürekli gelen giden evrak.Yarın 10 kasım tören var.Kaymakama gidip gelemeyeceğimi meemur arkadaşın geleceğini söyleyecem.Birde yarın benim saat 10 da ehliyet için direksiyon eğitimim var.O yüzden sıkıntı olacak.Nasıl gideyim yoksa.

Zülalim iyi şükürler olsun.Simay nasıl ? Artık epeyce büyüdü prenses.O doğduğu zaman sana yardım eder annesi  :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 09 Kasım , 2012, 10:02:50
Canım işimiz var biraz halsizim dersin olur biter.Kimse beni düşünmüyorsa bende onu diyebilriim.Tabi gelecek olanın aç olduğunu bilememiştir Zeynepcim.Saçmalık ötesi bir durum ya.Nasıl karnını doyurmaya gelebiliyorlar anlamadım.Bu kız çalışıyor üztelik hamile.Eline bir kap yemek alıp geleceğine birde karnını doyurmasını bekliyorlar.Uyuz oluyorum böyle tiplere ama kibarca reddederdim.

Yelizcim çok sağol bitanem bebeğim iyi şükürler olsun.Konuşursam cevap veriyor hemencik.Ama konuşmazsam hiç oralı olmuyor.Sanırım benimle beraber o da yoruluyor.Bu aralar işte çok yoruluyorum da..Senin prens nasıl peki ?Kocaman olmuştur annesi.Dr kontorlünüz nezaman ? İnsan ister istemez gün sayıyor değil mi ?

yoruluyo kuzularımız canım  :-\
benim prens'te iyi ALLAH'a hamd olsun ama benimki pek konuşmayla değil keyfine göre hareket ediyo sanki  :love9:  :love9:
birde dikkatimi çeken bir gün çok aktifse birgün daha sakin oluyo yoruluyo kuzum heralde bir sonraki gün istirhat ediyo :) :)
Dr.günümüz 15 kasımda canım dün son aşımızı olduk

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Maşallah paşaya öyleyse.Birgün hareketli birgün dinleniyorsa ne güzel işte...Yinede seni meraklarda bırakmıyor.Son aşınızıda oldunuz demek ne güzel.Darısı bana olsun.Benimkine daha 10 gün var.15 Kasııma bi şeycik kalmamış her şeye rağmen o günü iple çekiyorsundur.Artık biliyorsun hergün hareket ediyor ama insan yinede görmek istiyor minikleri.Benim randevü 28 kasımda.Bir dünya zaman var  :k06: :k06: :k06:

ZéynéP.SimAy

zaten dedim sabah eşime misafir faslı bitti ben bu satten sonra kismeyi kabul edemem dedim oda bişey diyemedi sonra halim gören o   :'( :'( yani samimi insnalr tabi gelebilir ailmemiş bilmem neymi zaten beraber yapıp yiyoruz falan aam böyle misafir birdaha kabul etmem  :-ooo
ooh maşallah zülalime  :nazar: :nazar: Simayım iyi şükürler olsun kuzum çok haraketli gezinip duruyo  :love9: :love9: :amin: evet evet kızım yardım etcek bana söz verdi şimdiden  :k06:

melek100lü

ahh zeynebim ahhh kıyamam ben sana yaaa  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nasıl insan bunlar ben anlamıyorum valla  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

insan bi düşünür bukadın hem çalışıyor hemde günü daralmış hamile

geleceksin madem evinden hazırlada gel yok olmadı

yemekli gelme bari yaa  :cussing: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

melek100lü

esra nasılsın canım  :opucuk:

zeynepcim eminim yorulmuşsundur  :opucuk:

offf nefret ediyorum anlayışsız insanlardan

dün kayın validelerdeydik offfff çok beceriksiz kadın yaa verem etti beni resmen  :caca: :cildir: :cildir: :cildir:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 09 Kasım , 2012, 10:13:22
Maşallah paşaya öyleyse.Birgün hareketli birgün dinleniyorsa ne güzel işte...Yinede seni meraklarda bırakmıyor.Son aşınızıda oldunuz demek ne güzel.Darısı bana olsun.Benimkine daha 10 gün var.15 Kasııma bi şeycik kalmamış her şeye rağmen o günü iple çekiyorsundur.Artık biliyorsun hergün hareket ediyor ama insan yinede görmek istiyor minikleri.Benim randevü 28 kasımda.Bir dünya zaman var  :k06: :k06: :k06:

teşekkür ederiz teyzesi  :opucuk: :opucuk:
geçen akşam çok korktum öğle saatlerinde bir bel ağrısı başladı ara ara giriyo akşam geç saate kadar bekledim geçmedi dr.gittik nst'ye soktular ödüm koptu  :y25:
ALLAH'a hamd olsun birşey çıkmadı ama gittiğim dr.idrar yolların yapıyo bel ağrısı ilaçlarını düzenli kulland edi biraz rahatladım ama yine endişelendim bir atlatsam şu idrar yolları olayınıda inşallah tekrar oluşmaz doğurana kadar  :amin: :amin:
hareket etsede insna görmek istiyo esracım gerçektende tamam için biraz dah rahat oluyo ama görünce bambaşka bir duygu  :love9: :love9:
RABBİM isteyen herkeze sağlıkla hayırlsııyla nasip etsin  :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Zeynepcim neyseki eşinede söylemişsin ama gelmek isteyen misafirlerede söyle.Kız sen doğurdunda böyle tipler evinden çıkmazlar.Bebek görmeye geliyoruz diye karnını doyurmaya gelirler yine haberin olsun.İşte o zaman ortalığı yıkarsın.Neyseki sorunu hallettin artık misafir kabul etmiyorsun tamammı canım.

İyiyiz teyzesi şükürler olsun.Maşallah senin kızada.İçerde durmakta zorlanıyor sanırım.Ah bir dünyaya gelsemde annemi kızıdıranların hakkından gelsem diyordur eminim.

Meleğim keyfin nasıl canım.Senin için günler şimdi su gibi akıp gider.Çok heycan verici.Kendimi son zamanların içinde düşününce heycan yapıyorumda  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melek100lü

bugün biraz evi topluycam esracım  :occasion14: :occasion14:

evi  b....k götürüyor desem yeri

yarım sancım tutsa yandım valla

birazda ütüm varda hiç gözüm yemiyor offfff  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

çarşafları felan hazırlıyım doğum için  :aferin: :aferin: