2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Günaydın aynurcum  :opucuk: hoşgeldin  :opucuk:

ALLAH'a hamd olsun iyiyiz sen nasılsın :opucuk: 

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

Aynurum canım Allahım sabrını versin üzülmekte yıpranmakta haklısın ama Rabbim sana bi mucize gönderdi inşallah en kısa zmndada en güzelinden bir mucize daha gönderecek  :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: şuan çok yeni ALlah onun sabrını soğukluğunuda veriyo nerdeyse hepimiz atlattık bunları inşallah en kısa zmnda sende tekrardan çok güzle haberler verceksin bizlere  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

inşallah tez vakitte yine yüzün gülücek  :amin: :amin: :amin:

sanki buraya girmesen çıkıyormuki aklından  :sad1:

en iyisi tekrardan toparlanıp daha sağlam adımlarla mücadeleleye devam etmek  :icon_thumright:

bırsakırsan kendini işin dahada uzuyucak  :sad1:

melek100lü

kızlar bankaya gitmem lazım

allah a emanet olun  :amin: :amin:

miğdemde çok kötüya mecbur halletmem lazım

ödemeler var son gün

öpüyorum hepinizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: zynpesra - 16 Ekim , 2012, 10:04:44
Aynurum canım Allahım sabrını versin üzülmekte yıpranmakta haklısın ama Rabbim sana bi mucize gönderdi inşallah en kısa zmndada en güzelinden bir mucize daha gönderecek  :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: şuan çok yeni ALlah onun sabrını soğukluğunuda veriyo nerdeyse hepimiz atlattık bunları inşallah en kısa zmnda sende tekrardan çok güzle haberler verceksin bizlere  :amin: :amin: :amin:

Canım çok sağol tek tesellim Rabbimin bu mucizeyi yeniden yaşatması zaten sizlerdi dualarınızı esingemeyin benden :amin: :amin:

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Ekim , 2012, 10:08:47
inşallah tez vakitte yine yüzün gülücek  :amin: :amin: :amin:

sanki buraya girmesen çıkıyormuki aklından  :sad1:

en iyisi tekrardan toparlanıp daha sağlam adımlarla mücadeleleye devam etmek  :icon_thumright:

bırsakırsan kendini işin dahada uzuyucak  :sad1:

Meleğim çok sağol har zaman yanımda oldun Allah razı olsun hepinizden...

Elimden geldiğince toparlanmaya calışıyorum inanki ama bu düşünceler bi süre ne yaparsam yapayım yakamı bırakmayacak... Bide boşlukta gibiyim sanki kanamam hala bitmedi namaz kılamıyorum kuran okuyamıyorum onun sıkıntısıda bastı beni çünkü suan içimi en çok rahatlatacak şeyler ama yapamıyorum oda iyice boşluğa sürüklüyor beni :y25: :y25:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: yyeeliz - 16 Ekim , 2012, 10:01:13
Günaydın aynurcum  :opucuk: hoşgeldin  :opucuk:

ALLAH'a hamd olsun iyiyiz sen nasılsın :opucuk: 

Allah iyilik versin canım verdiğine şükür bende iyi olmaya çalışıyorum  :opucuk:

esracım

Aynurum canım benim.İnşallah bugünler geçecektir.Şimdilik ne teselli verirsek verelim yaranı iyileştirmyecek.Zamanla kendine geleceksin şimdi acıların çok taze.İnşallah acılarına son verecek olan kuzun yakın zamanda gelir ve senbugünleri unutmuş olursun.Rabbim yardımcın olsun.Dualarımız inan seninle ve diğer arkadaşlarımızla.Herzaman kalbimden ve dilimden isimleriniz geçiyor buna inan.

ZéynéP.SimAy

aynurcum canım geçecek hepsi yüzünden gülücük eksik olmayacak inşallahhh  :amin:
melekcim cnm dikkat et kendine orlarda aman diyiimmm  :opucuk:

esracım

_inci_tanem_

RABBİM tez vakitte gönlünün sızısını sağlıklı hayırlı bir evlatla dindirsin canım :amin: :amin:

Bu günleride atlatacaksın ALLAH'ın iziniyle burda hemen hemen hepimiz bu olayları yaşadık :y25: :y25:

Derdi sıkıntıyı veren ALLAH dermanınını tesellisinide veriyo Dualarımız seninle aynurum RABBİM tekrarını yaşatmasın bu acını inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kanamanın devame tmesi normal  :'( :'( benimde uzunca bir süre devam etmişti sen dua et RABBİM kabul eder  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

CAN TANEM

Alıntı yapılan: esracım - 16 Ekim , 2012, 10:18:30
Aynurum canım benim.İnşallah bugünler geçecektir.Şimdilik ne teselli verirsek verelim yaranı iyileştirmyecek.Zamanla kendine geleceksin şimdi acıların çok taze.İnşallah acılarına son verecek olan kuzun yakın zamanda gelir ve senbugünleri unutmuş olursun.Rabbim yardımcın olsun.Dualarımız inan seninle ve diğer arkadaşlarımızla.Herzaman kalbimden ve dilimden isimleriniz geçiyor buna inan.

İnanıyorum Esraammm çok sağol canım bebeğinin güzel günlerini gör inşallah sen ve tüm hamile arkadaşlarım...

Dediğin gibi şuan acım çok taze bi saatim bi saatimi tutmuyor inan bide üstüne bayram geldi her girdiğim evde yeniden hatırlatılacak Rabbime sığındım canım elimden gelen hiçbişey yok malesef :y25:

CAN TANEM

Zeynebim Yelizim çok sağolun Rabbim böyle bi acıyı bebek bekleyen hiçbir anne adayına yaşatmasın ama ben bir ayda olsa o günlerimin kıymetini bilemedim yeterince dikkat edemedim belki Allah nasip ederse bundan sonra ki gebeliğim çok farklı olacak benim için  :amin: :amin:

_inci_tanem_

aminnnnnnn canım aminnn  :amin: :amin: :amin:

ALLAH'ın iziniyle tabiki tekrar olacak aynurcum ümidini hiç kesme  :amin: :amin: :amin:

İnşallah tez vakitte hayırlısıyla olurda diner gönlünü sızısı  :amin: :amin: :amin: o güzel günler çok ama çok yakınındadır inşallah  :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

CAN TANEM

Alıntı yapılan: yyeeliz - 16 Ekim , 2012, 10:46:03
aminnnnnnn canım aminnn  :amin: :amin: :amin:

ALLAH'ın iziniyle tabiki tekrar olacak aynurcum ümidini hiç kesme  :amin: :amin: :amin:

İnşallah tez vakitte hayırlısıyla olurda diner gönlünü sızısı  :amin: :amin: :amin: o güzel günler çok ama çok yakınındadır inşallah  :amin: :amin:

İnşallah canım çok sağol :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: moonlight - 16 Ekim , 2012, 10:30:37
Alıntı yapılan: esracım - 16 Ekim , 2012, 10:18:30

İnanıyorum Esraammm çok sağol canım bebeğinin güzel günlerini gör inşallah sen ve tüm hamile arkadaşlarım...

Dediğin gibi şuan acım çok taze bi saatim bi saatimi tutmuyor inan bide üstüne bayram geldi her girdiğim evde yeniden hatırlatılacak Rabbime sığındım canım elimden gelen hiçbişey yok malesef :y25:
En acısı da bayram olacak canım senin için ama inşallah bundan sonraki bayramların en güzel şekilde yavrunla geçer.Kime ne diyebilirsinki sana sorsalarda.Takdiri İlahi bu.Aslında insan böyle konuları pek konuşmak istemiyor.Keşke insanlarımız daha anlayışlı olsalarda sormasalar.Bak göreceksin bugünleri sildirecek bir bebek çok yakında sana sımsıkı tutunacak.