2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

elfo

bugün kaynanamla konuşuyordum hiç bişey olmaz inş. kızım geç olsun da güç olmasın dedi.

kaynanalardan konuşulunca benim de sorunlarım oldu ama sağolsun ağzı çok dualı bi kadındır. bize tatile geldi haziranda, her gece namaza kalkıp dua etti bize Allah razı olsun  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ZéynéP.SimAy

ya benimde kayınvalidem vefat etmeseydi ondan yan bi sıkıntım yoktu ağzı dili yoktu Allah için kayınpederimi falan maddi konularda o frenlerdi Allah rahmet eylesin  :amin:  bende kayınvalideden beter dengesiz gereksiz bi görümce varrr  :cildir: :cildir:

_inci_tanem_

Ben kaynanamıda iki kızınıda haz etmiyorum  :'( :'( Kadının sadece iki kız var buda benim oğlum gelinim demez  :caca: :caca:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Herkes kayganadan şikayetçi gibi.Çok şükür bir sıkıntımız yok.Maşallah diyeyim kendimize, olsa zor olurdu yani.Kızlar boşverin kaynanaları da görümceleride eltileri de...Bizim meleklerimiz gelmiş daha ne olsun  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

_inci_tanem_

aynen öyle canım  :love9: :love9:
RABBİM'e hamd olsun şu an en büyük isteğim sağ salim oğluşumu kucağıma almak  :amin: :amin: :amin:
Ama konu açılıncada dayanamıyorum işte  :cildir: :cildir: :cildir:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

ah cnm haklısın meleğimden başka bişey düşünmeyi bende istemiyom aam aynı evde heran burnumun dibimde sevmediğim biriyle yaşamak zorunda olduğum için mecbur oralara daha çok kayıyo kafaamm  :violent1: :violent1:

esracım

Kaymasın kafalar kaymasın o taraflara.Çekilecekse çekilecek birde kendimizi üzmeyelim.En azından bebeklerimizi düşünelim.Onların varlığı yeter mutlu olmak için.İşin zor Zeynepcim bi şey demiyorum ama kızın için prensesin için kendini mutlu kıl.Son bir yıl canım.

ZéynéP.SimAy

çoookk zor ama dediğin gibi son 1 yıl katlanmak zorundyaım ve sakin olmak zorundayım  :opucuk: :opucuk:

esracım

boşver sil at kafandan canım.kızından daha mühim ne olabilir ki.hiç farkında olmadan bebeğini üzersin görümcen yüzünden.o zaman zarar bir değil bir sürü olacak.

yelizcim hemen sakinleştin.bebeğin söz konusu olunca akan sular duruyor  :love9: :love9:

ZéynéP.SimAy

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Eylül , 2012, 17:04:35
haklısın canım  :opucuk: :opucuk:
işte böyle güzel düşün güzel anneciğim.bebeğin için her şey  :opucuk: :opucuk:

esracım

sukeyna

Kızlar çok fena grip oldum, her yerim tüm kemiklerim ağrıyo ne yapsam geçer acaba :crybaby2:

EMEL 26

geçmiş olsun canım bol bol meyve ye
bolcada ıstrat et canım :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖